Skoči na vsebino

Nakup novega skuterja


Maniak

Priporočene objave

stari dobri časi :wub: :P

sam cene so za ''sesalce'' res ze mal pretirane <_<

Realna cena za enega Aeroxa, Di-Techa, SpeedFighta, da ne omenjam Jet-Forca, Firefoxa, Runnerja, NRG-ja, KGB-ja ( :D ) in ostalo navlako je okoli 350.000 do 400.000sit. Me prav zanima, koliko si nabijejo cene tudi prodajalci. Ena nevmesna. Se samo meni zdi ali ima TC Motoshop res visoke cene? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm gledal...TC ma iste cene ko drugod...shitty to..pa tud včas je blo v avstriji ful cnej (recmo minimum 50 tisoč)...za Gp1 je v avstriji zj sam 35 čukov cnej, ne vem če se lih splača, razn če počakam na unijo (1.maj)

Popravljeno . Popravil Maniak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce se ti ne mudi pocakaj, samo 35 jurjev ni glih nekaj na kaj bi jaz 2 mesca cakal za skuter .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam po eni strani so pa za nas, k že mamo skuterje, višje cene skuterjev dobra stvar, sej k boš skuto prodajou, ga boš lahko prodal po višji ceni. A ni tko .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam po eni strani so pa za nas, k že mamo skuterje, višje cene skuterjev dobra stvar, sej k boš skuto prodajou, ga boš lahko prodal po višji ceni. A ni tko .)

To pa res :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mi cene ne bomo mogli dvignit ker mas pac model in letnik skutera tak kot mas..... in cena novega modela ne vpliva na starega!! Bomo pa lazje prodali, ker se bo fol odlocu za rablene scoote na pa nove z astronomskimi cenami :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mi cene ne bomo mogli dvignit ker mas pac model in letnik skutera tak kot mas..... in cena novega modela ne vpliva na starega!! Bomo pa lazje prodali, ker se bo fol odlocu za rablene scoote na pa nove z astronomskimi cenami :hmm:

Zakaj pa nebi prodajal po novi ceni? Motor je praktično identičen prejšnjemu in bedarija bi ga bla prodajat glede na staro ceno, ker če bo kupec kupo namesto novega motorja, tvojega, bo še zmeraj na boljšem :hmm: Dejstvo je, da stare cene več ni pri novih motorjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hehe lep glih ni samo me znaima cena pa kak se obnaša tomosov agregat v skuteru :D :D samo ?e maš takega skutera se ne rabiš bat da te bojo keš babe šmekale :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe lep glih ni samo me znaima cena pa kak se obnaša tomosov agregat v skuteru :D :D samo ?e maš takega skutera se ne rabiš bat da te bojo keš babe šmekale :lol1: :lol1:

sm to mas pa prou- vids saj za neki so tomosi še dobri :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče kdo ve kaj kuri aerox?

Eurosuper 95 in 98, lahko pa probaš dat zraven aditiv svinca, pa boš dobo super 90 :D Skuter bo leto ko svija........dokler bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je z tem svinčenimi dodatki :?

men na tanku piše da se svinca ne sme dodat :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je z tem svinčenimi dodatki :?

men na tanku piše da se svinca ne sme dodat :?

Torej to tudi upoštevaj ;) Svinčeni dodatki so za mašine stare več kot 20 let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlanskem je kostal en SF 440k sit, jest sm dal lani septembra zanj 476k sit. No, ja, dobil sem ga se kr pocen, glede na to, da je LC in peugeot. :)

Popravljeno . Popravil [rain]
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam eni pravjo da je to zarad katalizatorja (ga unič) ki ga originalno aerox zdej ma

sj niti nism mislu kj vlivat not sam tko me je zanimal k nevem čist dobr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!