Skoči na vsebino

Nakup novega skuterja


Maniak

Priporočene objave

ne ni bolje....

praši jezusa, ko je kupu aeroxa; 70cm + zobniki pa še leovinči ZX gor....

torej, mam raj tega, kot pa novga O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah...pa najd recimo vsaj tazga z leovinčitom...drgač pa, tak je

če nimaš pojma o tem..potem si ne greš dajat 70ccm gor...no, sej najdeš tut take vse uničene..:/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bo prehitr na hitrost navadu :wacko: pol pa nav mogu nč več narest da bo bol šlo :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kupi Aeroxa. Cenejših rezervnih delov ni za noben drugi skuter. Pri Apriliji plastiko prodajajo kot žafran (ni pa vredna pol !#$% mrzle vode). Da o nalepkah ne govorim. Vozne lastnosti so odlične, bremze tudi, edino števci teh novih Aeroxov so preveč "poceni" narejeni. Da je SR večji od Aeroxa je bosa. Isto velja za SF. SF je vredu, samo tisti lagerji v krmilu tudi radi grejo rakom žvižgat in potem skuter malenkost zavija v desno :) Jast bi ti priporočal Aeroxa, ker sem bil z njim zelo zadovoljen, edino zadnje vzmetenje bi pograjal, ampak to je itak pri vseh skuterjih bolj jebeno. Torej z dvema v ovinek je bolj težko, ampak gre :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kupi Aeroxa. Cenejših rezervnih delov ni za noben drugi skuter. Pri Apriliji plastiko prodajajo kot žafran (ni pa vredna pol !#$% mrzle vode). Da o nalepkah ne govorim. Vozne lastnosti so odlične, bremze tudi, edino števci teh novih Aeroxov so preveč "poceni" narejeni. Da je SR večji od Aeroxa je bosa. Isto velja za SF. SF je vredu, samo tisti lagerji v krmilu tudi radi grejo rakom žvižgat in potem skuter malenkost zavija v desno :) Jast bi ti priporočal Aeroxa, ker sem bil z njim zelo zadovoljen, edino zadnje vzmetenje bi pograjal, ampak to je itak pri vseh skuterjih bolj jebeno. Torej z dvema v ovinek je bolj težko, ampak gre :)

Samo vprašal bi kaj je SF pa kaj je SR...ker am amater

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti priporočam Aprilia SR 50 (ne DiTech!!), ker ma, vsaj meni, najboljšo lego na cesti kot katerikoli drug. Aerox je sicer od strani lep, samo če ga pogledaš čist od spredi je grd...

Sicer pa probaj se pelat z vsemi tremi, pa se potem odloči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piaggio/gilera rox :yea2: :D al pa krkol drugga, ampak DiTecha pa če se mislš kdaj pelat več k 90 na uro pa raj ne kupovat. Frgazar rox :yea2: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :wacko: Ne kupovat aeroxa, kup Aprilio SR50 Di tech, Aerox je čist majhen motor. :D

Dej ne basat neki... sploh pa nočemo slišat nič o ditechu :rolleyes: , a ti še ni jasno <_< ?

Če se že vsak za svoje vleče, razmisli še o malaguti firefoxu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz osebno sedaj nebi nikol kupil nove aprilije. Preveč dragi deli pa še ditechi crkujejo kot po tekočem traku (iz izkušenj .) ) Nabavi si nekaj iz gilera&piaggio družine .) Deli poceni, dobra kvaliteta. Če pa se ti gre za to, da se noramalno voziš s majhno porabo si omisli nrg oz. runner s direktnim vbrizgom. Če pa si tuning freak tak ko mi pa seveda ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K pa kksn od gilere al pa piaggio?

Naprimer NRG?, Stalker? ... mogoce ZipSP :devil:

samo se ti res splača razmišljati v tej smeri kokr ti je beno reku! :) :notworthy: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še ditechi crkujejo kot po tekočem traku

ma ja, my ass :fight2:

sej mogoče niso najboljši, najhitrejši, dejstvo pa je, da se jih proda _VELIKO_ :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja, my ass :fight2:

sej mogoče niso najboljši, najhitrejši, dejstvo pa je, da se jih proda _VELIKO_ :wub:

ti se pa že en dan odloč, kater skuter bos bl preferirov, tistega s fergazerjem al ditecha????? :angry: :angry: :angry: <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak je, proti ditech technologiji nimam nič, le to, da pač ni velike podpore glede friziranja

sami ditechi mi niso všeč, ker so počasni, moj mi je pa zadne cajte čist kul k me preseneča

še zmer pa mam najraj sr 50

sm vseen, tisto gor je pa tut res

yugo je bil tut avto..tak/tak...pa lejte kolk so jih prodal! oz se jih še vozi! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!