Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

No pa mi je uspelo uploadat slike. Slikovno reportažo si lahko pogledate na MXVelenju

Ena za pokušino ;)

mx3--emx2-orehova-vas-20.jpg

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IRT 2 KRAT PEVI :worship::worship::worship::worship:

GERČAR 2 KRAT TRETJI SKUPNO PRVI :worship::worship::worship:

ČESTITKE

PA JE PADEL NOVI REKORD SLOVENEC 2 KRAT PRVI NA SVETOVNEM NAJ ME KDO POPRAVI ČE SE MOTIM MISLIM PA DA DO DANES ŠE TO NI USPELO NOBENEMU V MOTOKROSU :worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo naši, EMX2 ima zelo zanimiv razplet. 2x tretje mesto za amago. Kje sta bila v prvi vožnji prva dva iz prvenstva in druge vožnje, ne poročajo (padec vodečega). Gerčarju je Mladina pisana na kožo!!!! Škoda da je Mulec odsoten, ker bi bil to odličen pokazatalel, kje se nahaja J Irt. Orehova vas je bila za Matevža odličen preizkus psihe. Domača publika, in zelo trd sotekmovalec, za katerim stoji lokalno občinstvo. Pozitiven izkupiček, ga je danes (seveda s tremi dobro odpeljanimi vožnjami) iztrelil med dobitnike zlatega GP odličja. Zmaga je vsekakor dosežek #1. In to verjetno ni zadnja tega fanta. :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Velenju je baje nekdo, ki redno hodi v trgovino Auner v Avstrijo in pripelje razne dele. Prosil bi če ima kdo telefonsko številko od tega tipa. Hvala in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdi v Moto Mario trgovino, to je tista moto trgovina pri štadionu, pa samo naročiš, počakaš kak teden in že imaš robo tukaj :)

tel: 041768980

Lp

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo! ZAnima me samo, kje se splača kupiti čelado od Airoh? RAzen v Aunerju,kje jo je mogoče dobiti pri nas?Kakšne so kaj cene?Namreč stara se mi je uničila.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo! ZAnima me samo, kje se splača kupiti čelado od Airoh? RAzen v Aunerju,kje jo je mogoče dobiti pri nas?Kakšne so kaj cene?Namreč stara se mi je uničila.

lp

pri kermavnerju jih imajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OBVESTILO!!!!

AMD Slov.Konjice obvešča,da so treningi V Škednju ( Slovenske Konjice)danes ( četrtek) dne 30.7.2009 odpovedani, zaradi prevelike suše.

Z razumevanjem

AMD Slov.Konjice

Popravljeno . Popravil estty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

S kolegom , no bolje rečeno kolega je naredil tole dobro internetno stran (najbrš edina, ki je kot stran in z njo vključen forum) o slovenskem in tujim motokrosu, kjer je dosti novic, slik, videov, servisnih vodičev, forum in še in še. Poglejte in se registrirajte...upam, da zaživi na polno.

Stran pa se bo dopolnjevala še sproti, kajti ni nama je uspelo do potankosti stestirati....Long live motocross :D:D:D

www.mxslo.com

logo.gif

SE VIDIMO, TIPKAMO IN NAUČIMO KAJ NOVEGA na WWW.MXSLO.COM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me,kako se da na cross motorju ugotovit,kateri letnik je. Zanimam se za nakup Yamahe YZF 450.

Se da mogoče preverit s kakšno številko motorja, šasije...?

Prodajalec je drugi lasnik,nima računa :whistle: ,zato me zanima,kakšne imate kaj izkušnje s tem?

hvala za odgovor in če ima kdo kakšno dobro ponudbo cross motorja,lahko pošle na email več podatkov,pa se slišimo(do-2500€).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me,kako se da na cross motorju ugotovit,kateri letnik je. Zanimam se za nakup Yamahe YZF 450.

Se da mogoče preverit s kakšno številko motorja, šasije...?

Prodajalec je drugi lasnik,nima računa :whistle: ,zato me zanima,kakšne imate kaj izkušnje s tem?

hvala za odgovor in če ima kdo kakšno dobro ponudbo cross motorja,lahko pošle na email več podatkov,pa se slišimo(do-2500€).

Najlazje je preverit slike motorja in ga primerjat z dejanskim motorjem. Kaksn http://www.bikepics.com/ je pravi naslov za to. Seveda pa tut po feltnah ( priblizno, ker ponavadi so feltne 1 leto stareje od motorja ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me,kako se da na cross motorju ugotovit,kateri letnik je. Zanimam se za nakup Yamahe YZF 450.

Se da mogoče preverit s kakšno številko motorja, šasije...?

Prodajalec je drugi lasnik,nima računa :whistle: ,zato me zanima,kakšne imate kaj izkušnje s tem?

hvala za odgovor in če ima kdo kakšno dobro ponudbo cross motorja,lahko pošle na email več podatkov,pa se slišimo(do-2500€).

Na kolesih je številka , ki pove letnico izdelave. Letšnji modeli imajo letnico 08. Tako je pri japoncih, za ostale nisem ravno prepričan.

Tudi po št motorja in geštela ti znajo uradni uvozniki povedat za ker letnik gre.

Račun pri kros motorju je pa prava redkost, ker ga nimaš za kej rabit (dejstvo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kolesih je številka , ki pove letnico izdelave. Letšnji modeli imajo letnico 08. Tako je pri japoncih, za ostale nisem ravno prepričan.

Tudi po št motorja in geštela ti znajo uradni uvozniki povedat za ker letnik gre.

Račun pri kros motorju je pa prava redkost, ker ga nimaš za kej rabit (dejstvo)

Pa ga je dobro vseeno imeti.

Za gestel lahko za Yamahe v Delta Teamu preveris. Smo enkrat za eno WRFjko preverjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kje se da dobit orodje za servisiranje vilic (amortizacija)?

rabu bi predvsem injekcijo za nivo olja in pa tole zadevo:

http://www.rockymountainatv.com/images/orprod/400/t/tus_06_for_sea_dri_clo.jpg

lp, L.

Injekcijo za nivo olja se da kupit v lekarni, obstajajo pa tudi lončki z označenimi mililitri, kjer lahko določiš koliko olja boš nalil.

Tole, kar si pa prilepil se da pa tudi narediti pri kakšnem drejarju, lahko ga pa tudi kupiš na netu mal poglej , se jih kar nekaj prodaja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MX pokal narodov vmotokrosu 2009

3. in 4. oktober 2009

Autodrom Franciacorta- Brescia - Italija

Najboljši motokrosisti se bodo v italijanskem mestuCastrezzato pomerili na prestižni dirki za pokal narodov, ki je nekakšnaolimpijada motokrosa. Pridružite se nepozabnemu dogodku kjer boste lahkoobčudovali najboljše motokrosiste na svetu kot so Antonio Cairoli, MarvinMusquin, Ken Roczen, Ken De Dycker, Maximilian Nagl, Billy Mackenzie inštevilni drugi, seveda pa bomo skupaj tudi stiskali pesti za najboljše slovenskedirkače…

Po mnogih ocenah poznavalcev bo to dirka desetletja katerese ne sme zamuditi.

DARILO: vsak udeleženec prejme uradno Red Bull MXoN majico in kapo

INFORMACIJE INREZERVACIJE:

Trend turizem d.o.o.,Partizanska cesta 21, Gornja Radgona, Tel. 02 620 88 58, Gsm. 051 666 363

Informacije inrezervacije preko spleta:

www.trend-turizem.eu e-mail: info@trend-turizem.eu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vredno bi bilo pohvaliti Tima Gajserja ki je predčasno osvojil naslov Evropskega prvaka v emx85,fant ki bo šele v tem mescu dopolnil 12 let je lepo povedel v nedeljo v PRILIPAH,eno dirko je odpeljal prvi,eno pa je prvi potegnil s štarta,tekom dirke pa je padel na 3. mesto, skupno je osvojil 1. mesto in tako dobil dovolj točk da ga nihče več ne ujame v skupnem seštevku.Bravo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je Tim reku da bo trinajst.

Men je pa Bogo reku da bo trinajst. :hmm :hmm:

A kdo ve tukaj kaj več.

A ni vozil tudi Timov brat Nejc??

Se Roman Jelen vrača v DP??

Zakaj sta se ze nekajkrat naša najbolša MX2 motocrosista pri prehitevanjih zaletela. (trčila)

Namreč, vidim članek na MS iz SP Danske, in sem se spomnil, da je bila v Slovenjskih konicah enaka ali podobna situacija.

Je to gola slučajnost, ali ....???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

A ni vozil tudi Timov brat Nejc??

Se Roman Jelen vrača v DP??

Zakaj sta se ze nekajkrat naša najbolša MX2 motocrosista pri prehitevanjih zaletela. (trčila)

Namreč, vidim članek na MS iz SP Danske, in sem se spomnil, da je bila v Slovenjskih konicah enaka ali podobna situacija.

Je to gola slučajnost, ali ....???

Za Jelena bi pa tudi jaz to rad videl...sem bil vedno njegov fan, ko je še vozil ;)

Mogoče oba želita pokazati največ, sta podobno hitra, jima leži podobna podlaga...in seveda gre se za točke evropskega pokala, kar ni več kar tako...hmm samo ugibam. Sta pa oba fanta vredu dečkota, tako da ne navijam samo za enega, ampak za vsakega slovenca ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!