Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Pozdrav.

Kar se tiče Romana mi je v zadnjem pogovoru omenil, da se bo mogoče udeležil kake dirke na slovenskih tleh. Zadnjič v SG se mu je kar malo kolcalo ob pogledu na jepo progo. Kot kaže težave z zapestjem ni več ali pa ga ne moti več toliko, tako, da pustimo se presenetiti. Tudi sam upam da bo popestril dogajanje in seveda dobil navijaško podporo.

Kar se tiče padca Irt- Gerčar sem šlišal takole. Gerčar takoj na štartu padel in se s hitro vožnjo prebijal proti vrhu razpredelnice. Par krogov pred koncem je Irta dohitel in ker je bil hitrejši ga je v enem od zavojev poskušal prehiteti, a ga je Jernej zapru, isto je poskušal v naslednjem zavoju in Jernej je naredil isto in žal sta se zapletla v padec, ki je oba stal parih mest. Škoda za fanta saj bi brez tega lahko bila še nekoliko više v skupnem seštevku tekme.

Za Tima Gajserja pa samo kapo dol. Dosežki, ki jih ta fant pri teh letih žanje so neverjetni. Če bo šlo tako naprej (kar mu seveda od srca želim) mislim, da bo to še en biser slovenskega motošporta in bo tudi v tujini imel kaj pokazati.

Zelo katastrofalno pa se mi zdi v tem primeru obnašanje naše krovne organizacije v motošportu, saj ob tako velikem uspehu ni poskrbela niti o minimalni odmevnosti tega uspeha kaj šele da bi zadevo vsaj malo medijsko pokrila. Žal je zadnja leta sama sebi namen in sploh ne pomaga k razvoju tega športa, tako, da še enkrat čestitke Gajserjem za njihov prigarani uspeh.

L.P.

L'Thor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roman Jelen na štartni rampi v Šentvidu pri Stični. Navali narode.

Kar se tiče J. Irta in Gerčarja se meni ne zdi nobena tragedija, da sta se med seboj zapirala. Pač sta se ravno onadva našla v dvoboju. Sej če je sotekmovalec iz iste države, ne pomeni da ga je treba pa spustit naprej :). bravo naši.

Čestitke Timu Gajserju.

Kar se tiče "krovne" ni to nič novega in tudi nič novega ni, da mediji ne spremljajo mladega Tima. Taj je lajf, voda vre.....

Popravljeno . Popravil pirurirko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roman Jelen na štartni rampi v Šentvidu pri Stični. Navali narode.

Kar se tiče J. Irta in Gerčarja se meni ne zdi nobena tragedija, da sta se med seboj zapirala. Pač sta se ravno onadva našla v dvoboju. Sej če je sotekmovalec iz iste države, ne pomeni da ga je treba pa spustit naprej :). bravo naši.

Čestitke Timu Gajserju.

Kar se tiče "krovne" ni to nič novega in tudi nič novega ni, da mediji ne spremljajo mladega Tima. Taj je lajf, voda vre.....

No to je pa res dobra novica...go Jelen ;) Kolk je zdej sploh star? 28 al 29???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje povejte mi KAM se mi najbolj splača it trenirat na Madžarsko...Korment? Tapolca? Bazita? Glede na to da sem iz Maribora...torej iščem best track-čim bližje je enako-čim manj stroškov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to je pa res dobra novica...go Jelen ;) Kolk je zdej sploh star? 28 al 29???

Sigurn precej manj ko tastar Gajser,ki se še zmer pele ko sneta skera.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje povejte mi KAM se mi najbolj splača it trenirat na Madžarsko...Korment? Tapolca? Bazita? Glede na to da sem iz Maribora...torej iščem best track-čim bližje je enako-čim manj stroškov ;)

Kormend, Lenti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje povejte mi KAM se mi najbolj splača it trenirat na Madžarsko...Korment? Tapolca? Bazita? Glede na to da sem iz Maribora...torej iščem best track-čim bližje je enako-čim manj stroškov ;)

Kaj je pa z Orehovo vasjo narobe ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm.. offtopic :whistle:

Če kdo kupuje škornje, ali ve za koga ki ih kupuje, prodam škornje Oxtar TCX Pro2, link do oglasa je v podpisu... Mal gnjavim ker je kriza pr kešu :whistle: Prodam poceni, kontakt kkrkol, msn, mail, pm, telefon.. :)

LP, Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

@neret -vprašej pri kermavnerju, kolega vem da jiih je pr njem nabavu za KTMa.

pirurirko - a si ujel kš+no slikco od #112 včerej v Prilipah. Če utegneš mal pobrskat, bi prosil če pošlješ na PM. Hvala

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še kdo želi v Italijo na Pokal narodov imamo AMD Slov.Konjice še 6 prostih mest. Cena dvodnevnega izleta je 150eur. ( v ceno je vključen avtobusni prevoz, dvodnevna vstopnica, hotel, z sobotno večerjo in nedeljskim zajtrkom, društvo pa poskrbi za hrano in pijačo na progi).

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še kdo želi v Italijo na Pokal narodov imamo AMD Slov.Konjice še 6 prostih mest. Cena dvodnevnega izleta je 150eur. ( v ceno je vključen avtobusni prevoz, dvodnevna vstopnica, hotel, z sobotno večerjo in nedeljskim zajtrkom, društvo pa poskrbi za hrano in pijačo na progi).

lp

Sem vse kontakte sprobal, pa jih nisem dobil. A mi lahko na PM pošlješ, kam lahko pokličem in povprašam?

Lp, Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam en manši problem z sprednjo zavoro,

motor mi je nekaj časa stal ker sem pač opravil mal servisa in zdaj mi ne prime več bremza fajn,

pred kratkim so ble zamenjane ploščice, mal je biu "mastn" disk tak da sm ga ornk spucu ter tut ploščice, pa ni pomagal, olja je tut dost notr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pozdravljeni

a kdo ve kje bi na internetu lahko našel teste v angleščini od japonskih motokros motorjev od letnika 1999-2002?

Iščem teste o dvotaktnikih 250 kubikov, najbolj me pa zanima Honda CR pa kawasaki KX, ker bom verjetno kupil en kros motor 250 2T, ki mi bo služil kot drugi motor za nabiranje kondicije itd

v mislih imam nakup 250 2T za nekje od 2000 eur- 2500 eur, samo najraje bi hondo vendar menda da je kx 250 najmočnejši tako da izbiram med tema dvema...imate kaj izkušenj s tema dvema motorjema od letnika 1999-2002?

hvala lp jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

pozdravljeni

a kdo ve kje bi na internetu lahko našel teste v angleščini od japonskih motokros motorjev od letnika 1999-2002?

Iščem teste o dvotaktnikih 250 kubikov, najbolj me pa zanima Honda CR pa kawasaki KX, ker bom verjetno kupil en kros motor 250 2T, ki mi bo služil kot drugi motor za nabiranje kondicije itd

v mislih imam nakup 250 2T za nekje od 2000 eur- 2500 eur, samo najraje bi hondo vendar menda da je kx 250 najmočnejši tako da izbiram med tema dvema...imate kaj izkušenj s tema dvema motorjema od letnika 1999-2002?

hvala lp jure

Imel CR 250 1998. :worship: :worship: Nabrušena mašina do konca, v 30 urah razneslo mašino :D Motor je normalno delal z zlomljenim batom in to 10 ur :D ( samo zgubu je kakšne 5% moči, niti opazno ni blo(verjetno zaradi kompresije ))Kasneje je tudi blok prebilo itd. :) Če bi zbiral še enkrat bi ga še enkrat uzel. :) Skratka napaka je bila pri mehaniku, ker je narobe nekaj zataknil :P

Res ... če imaš možnost kupi CR 250 nad 1998 ( alu okvir ). Bat je 120€ ( bat set ), kar je skoraj kot pri 125cc pa še dele vsepovsod dobiš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!