Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

ma ko vas J----

Kar rečm se en zapič vame d ni dobr ej... Kva nista hitreejša!!!??? pOGLEJ SI ŠE KAŠNO DRUGO DIRKO!! 20s+ PRED 3JIM STA MELA!??? In ne sam enkrat!? wtf??? Sej nč ne rečm d ni dobr!! In nism tega reku, pa tud nebom... Sam vprašu sm in dodal svoj mnenje!?

Jz sm off na tej temi od zdej naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey,

starostne meje pri MX2 junior niso dvignili na 21 let. Tekmujejo lahko samo motokrosisti, ki imajo najmanj 15 let in vse do dopolnjenega 18. leta starosti. Če dopolni tekmovalec 18 let med sezono ima v tekoči sezoni še pravico do tekmovanja v tem razredu. Vsi starejši, ki želijo nastopati v tem tekmovanju, pa morajo prestopiti v open.

Lp ;)

No, to je kar se tiče starosti.

Metulčica ni rekla, da mu je stopilo v glavo. Jest vidm to tko, da je nastopil res s polno mero samozavesti. Škoda da ni mel polne gume, pa da bi prehitu za en krog vse sodelujoče. Nastopi pred kamerami mu pa že čist ležijo in želim mu, da jih bo čim več. Men se zdi, da ma dobr zastavljeno pot.

Sm vidu dons ene fotke od motard bejb. Zgleda hudo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pa je bil cel tedn zelo dobro razpoložen,oz. vsi naši so bilizelo dobro razpoloženi res škoda z gumo!sm da je zdržal oz. da si je prej nabral takšno prednost!Škoda za Saša ko se res dobro vozi,toda ni mu šlo,pa da je Theo bil udeležen padca!še bolši rezultati bi bili.Pohvala gre Beletu,prvič na evropski dirki in se zelo dobro pelal! škoda za madžara,ki se je poškodoval pri Open in so ga odpeljali v bolničnico Celje in po svežih podatkih, ima pokjeno medenično kost,in danes je že odšel domov!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ko vas J----

Kar rečm se en zapič vame d ni dobr ej... Kva nista hitreejša!!!??? pOGLEJ SI ŠE KAŠNO DRUGO DIRKO!! 20s+ PRED 3JIM STA MELA!??? In ne sam enkrat!? wtf??? Sej nč ne rečm d ni dobr!! In nism tega reku, pa tud nebom... Sam vprašu sm in dodal svoj mnenje!?

Jz sm off na tej temi od zdej naprej...

no se iskreno opravičujem nism glih kšn specjalc o motokrosu in sm dav samo moje skromno mnenje se opravičujem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo Gizmo. Če bi mel sabo dalnogled, bi skoz njega dol z viadukta pogledu in bi kar sestopu direkt na progo. Kaj a ti se moraš pa piflat??? Sej ti bo še prou pršlo, verjetno. Moja žena tud to dela. Pusmo zdej piflanje.

A za Orehovo smo prpravleni. Samo še jutri (torek) je trening. Men je na Suzukitu šou u maline ležaj na prednjem kolesu, pa sklopka je glasna, pa še belanca stoji postrani. Iz 48 sem sou na 50 zob uzadi,. Gre skoz po lufti. Moram preizkusit, da ne bo prekratko vse skupaj. Mi lahko getrib zmanjka.

Gizmo, a bi ti pol men peto brzino notr naštimu????

Članic ne poznam. Kaj če bi mi motocvet forum društvo registriral. Jest bi bil pol predsednik, zato ker sm bil že v drugem razredu osnovne šole in to tok dobr, da sm mogu v naslednjih letih prošnjo napisat da so me odstavl. V prvem letniku srednje, sm pa ugotovu, da se bl splača bit blagajnik. Se ve zakaj. Če prou, zdej bi mi najbolj pasal če bi bil hišnik. Sej veste, bajta pa te scene. Vsak pošten hišnik, ma tud stanovanje v njej zagarantirano (kriza srednjih let se bliža).

Dejmo v orehovi vasi eno gasilsko forumaško sliko posnet in jo bodo moderatorji zmontiral sm gor (tko na pro, kot baner mislm), da se bo vedlo kdo tu komu pamet soli.

Ma ja piflarija je bla u akciji, zej sm pa 8 dubu :naughty: ja ja, sej vem kaj boste rekli....piflar :whistle:

Za orehovo smo piloti prpravljeni, motor je pa crknu... :headbang: ena lamela od sklopke mi je počla, zdej pa iščem tega boga pousod, nja, ostale so tudi prej fuč k dobre...

5, 6 vse ti damo notr, ni problema. Če bo pa preveč letelo, tko da bo s piste šlo, damo pa še rikverc :wacko: :lol1:

ČLANICE OBVEZNO v Orehovo vas, da vas poslikamo in spoznamo pa povemo kako še u živo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od tekme sm se pelu 0x, upam de bo jutr kej časa za domačo progo pa četrtek en trening bogsigavedi kje...

upam de bo usaj mokra proga :worship: de ne bom čist zadi :rolleyes:

sicer pa komi čakamo na soboto :D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej Orehova je v soboto ane??? Noro, zdej bom pa še na maraton Franja lahko šel furat, še prej pa v soboto, če bo boh dal prilezem v Orehovo :D ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SPOŠTOVANI LJUBITELJI MOTOKROSA

V JULIJSKI ŠTEVILKI REVIJE MOTORIST NE BO MOTOKROS PRISPEVKOV, KER SE JE SPOŠTOVANI G. ČRNOLOGAR TAKO ODLOČIL.

Vsem svojim zvestim bralcem se iskreno opravičujem za ta izpad, še posebej članom MK Slovenj Gradec, katero dirko Državnega prvenstva bi moral objaviti v tej številki. Opravičilo naslavljam tudi Mihi Špindlerju, ki je bil najavljen kot intervjuvanec.

Naglasim naj tudi, da je sodelovanje z zgoraj omenjeno revijo pod velikim vprašanjem. In to zaradi neprofesionalnega odnosa g. Črnologarja.

Hvala za razumevanje

Vaš vdani

Matjaž KOŠIR alias MUHA

V Ljubljani 13.06.2007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh.......mislm zmišljevanje.....res že tk ni nč od motocrossa in pol se še tko spomne....katastrofa...sm brez besed :BUA: :BUA: sej s tem bodo pa bralce zgubljal....jst najprej ko sm kupila motorista sm prečekirala motocross sceno...ni kej tk je, škoda..

lp

Popravljeno . Popravil metuljcica46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti ga bolj poznaš,jaz pa sem si ob njegovih prispevkih o njem mnenje da je PEDER,tako revijo ko jo ma on lahko naredi moj brat v 1.letniku...prevajat tuje teste....in itak hvalit vse...če prebirate tud tuje revije ala transworldmotocross

ali motocrossaction pol veste kaj se pravi test in pa skurcat motor...tega v motoristu nisem zasledil..

Piruric tvoji prispevki so se mi dopadli,ker je velika razlika a dela to en splošen novinar za lokalni cajtng ko da eno slikco pa nabija rezultate.....ti si pa tudi drugače v tem športu in veš kaj pišeš in še pomembneje,za primer če ne grem na dirko,rezultati so drug dan na netu,ni pa detajlov kdo je koga kje komu je crknlo...oprosti za zabluzenje pa upam da rešite zadevo v tvojo korist....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti ga bolj poznaš,jaz pa sem si ob njegovih prispevkih o njem mnenje da je PEDER,tako revijo ko jo ma on lahko naredi moj brat v 1.letniku...prevajat tuje teste....in itak hvalit vse...če prebirate tud tuje revije ala transworldmotocross

ali motocrossaction pol veste kaj se pravi test in pa skurcat motor...tega v motoristu nisem zasledil..

Piruric tvoji prispevki so se mi dopadli,ker je velika razlika a dela to en splošen novinar za lokalni cajtng ko da eno slikco pa nabija rezultate.....ti si pa tudi drugače v tem športu in veš kaj pišeš in še pomembneje,za primer če ne grem na dirko,rezultati so drug dan na netu,ni pa detajlov kdo je koga kje komu je crknlo...oprosti za zabluzenje pa upam da rešite zadevo v tvojo korist....

miško, kolega, staaari..ej...

revija je produkt več delavcev...zaradi uredniške politike glavnega urednika s katero se ne strinjaš, dela preostanka redakcije ne moreš argumentirano in objektivno metat na gnojišče. Košir ima v reviji najbolj celostno in predano izdelane prispevke, kar pa ne pomeni da se preostanek njegovih sodelavcev ne trudi po najboljših močeh.

in ja, zelo velika škoda, da se je zgodilo kar se je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej če kdo bere rubriko Pisma bralcev se lohk tut za glavo prime... Skoraj vedno je kšno pismo v katerem se kdo pritožuje nad rubriko motocross... Mislm najbolj razširjen moto šport v sloveniji pa o njem nikjer nič... Žalost... De pa še tole ukinejo pa res ne vem... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajoj. Kaj bojo pa zdej pisal??? Kake članke iz druge nogometne lige (to je naša prva liga), ker pač nimajo nobene podpore, pa rabijo mal na prepoznavnosti :slap: :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil MX_Peter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo folk. :angry:

Zadeve nikakor ne gre posploševat. Ekipa s katero delam ta cajtng je fenomenalna. FENOMENALNA SM NAPISU. In prosim, da se jih ne tlači v isti koš.

Kar se tiče vsebin se v našem prostoru ne moremo primerjat s Transworld motocross itd. revijami, ki so delane za "milijon" ljudi. Oni dobijo motor za mesec dni. In to celo japonsko+ostali paleto. Na tak način je pol lahko primerjat, preizkušat itd.

Jest sem si izboril nelaj motorjev za en popoldne. Čisto privat dogovor. Bil sem na tovarniškem testiranju Suzukijevih kros modelov, na pisti, kjer se vozi svetovno prvenstvo. En dan vožnje. Pet krat 30 minut, dva različna modela. In kaj nej pol napišem! Tm so bli japonski inžinirji in koplet Suzuki team, ki vozi svetovno prvenstvo v motokrosu. Pedenal so nas od spredaj in zadaj. Pa nej pol skurcam, al kva? Pa še kdo nej se pritoži, nad novim standar kros motorjem! Treba je gas dat, pa bo tko letel, da ni nobenmu nič jasno. In kaj pol vidim. Da je večina novinarjev, ki prihajajo iz držav motokros velesil (Italija, Belgija, Francija in tud nemške štejem zdraven) objavilo, poleg meni podobnega testa (reportaže), še dodatne teste, ki so temeljili na zgoraj navedenih dejstvi o testiranjih.

Pa da ko ima hudič mlade in vsi takoj shodijo, me je danes doletelo še dajanje osebnih podatkov policistu na konju. S Sandijem sva šla tm ob eno avtocesto in je on mal free style skaku, jest sm snemu, blo je noro. Se grem jest napraut za na motor, da bi mal ovinke drgnu, pa prideta dva iz konjenice policijske in naju vljudno (res maximalno kar se da) opozorita, da naj raje nehava. Popis dve motokrosistov in sva spokala. S tem je šel tud Sandijev trening plac.

Kot so peli Leteči potepuhi; Življenje je kot kurja lojtra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot so peli Leteči potepuhi; Življenje je kot kurja lojtra.

kratek in posran..... in še res je :whistle:

ej, glede motorista pa, ne kupim ga več. Še to k si delu da poberejo vn... ma hvala kurcu.

Ej, kaj pa narest svojo revijo? Če rabiš koga u team ni panike :D Sej Tuning scena je ratala iz nule, pa par novinarjev k vas je veste kaj se rola na sceni za en svoj projekt nardit in to je to... ok bluzim... Ideja pa je :hmm: :blush:

Nč, Gizmo je dubu lamele za sklopko..... Jutri dopoldan zložit skup, pol pa vija vaja u blato. U petek pa se že prcinga en bataljon primorcev gor :kva2: Kaj je blato u Orehovi? K tle je vreme tako, da na našem dvorišču je prah, na od sosedovga se je plaz blata usul :lol1: :slap: no skorej tako je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko vse to berem si ne morem kaj, da ne razložim nekaj zadev v zvezi s pisanjem o motokrosu. Kar dobro namreč poznam zadeve v novinarstvu in slovenskem časopisju, saj sem tudi sam nekaj časa deloval kot športni novinar. In na koncu obupal!

Pravzaprav je dejstvo, da so novinarji (ne govorim o določenih imenih ampak nasplošno) še najmanj krivi. Največji problem sta uredniška in časopisna politika. Žal je tako, da bo fuzbal na naslovnici ne glede na to, če naši zmagajo ali izgubijo 5:0 proti eni x reprezentanci, motokros pa ne bo na naslovnici tudi če kdo od naših postane svetovni prvak. To tudi meni ni všeč, ampak žal!!!

Slovenski časopisi so že v osnovi narejeni po vzorcu, da je v športnih rubrikah največ prostora rezerviranega za fuzbal. Sledijo košarka, rokomet... pozimi smučanje, tisti mali košček prostora ki ostane, si pa delijo ostali športi, kamor na veliko nesrečo vseh nas in vas spada tudi motokros. Poznam kar nekaj novinarjev, ki hodijo fotkat in pisat o najrazličnejših športih - fuzbala tu seveda ne štejem. In tudi če novinar na časopis pošlje dve strani npr o motokrosu, enduru, ipd, ima zadnjo besedo pri objavi urednik! Uredniki članke krajšajo, v najslabšem primeru jih tudi ne objavijo. Tako to pri nas funkcionira. Že res, da se motokros premalo pojavlja v medijih, ampak pravi vzroki imajo globlje korenine... :headbang:

Vsak ima svoj način pisanja in vsi nikoli ne bodo zadovoljni, zato ne pljuvat po novinarjih kot so Muha in podobni. Muha je zgolj kot primer ko ste že ravno njega izpostavili, osebno ga namreč ne poznam, vem pa kdo je. Verjamem da se vsak izmed njih trudi, da bi tudi motokros prišel v ospredje. Če ne, ne bi na dirkah ves dan stali ob progi. Kot že rečeno - samo novinar je premalo, da bi motokros postal fuzbal...

Pa brez zamere!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V JULIJSKI ŠTEVILKI REVIJE MOTORIST NE BO MOTOKROS PRISPEVKOV, KER SE JE SPOŠTOVANI G. ČRNOLOGAR TAKO ODLOČIL.

Motokros je bil edini razlog, da sem kupoval to. Zdaj pač ne bom več.

Še eno vprašanje. Imam ravno 7 let starega sina, ki bi zelo (jaz tudi) užival, če bi se lahko kdaj kje vozil v družbi njegovih vrstnikov. Skratka najmlajših. Trenutno vozi KTM SX 50, skače po 2-3 metre, pada, se pobira, tišči, počiva itd. Saj se vozi doma (imam malo proge) in na lokalnih progah, rad pa bi mu omogočil to, da bi imel ''motokrosistično'' družbo njegovih let. Vsaj kdaj. Da ne bo vedno tak ''mičken fantek na motorju'' med velikimi strici. In da ne bom jaz deležen očitkov nekaterih mimoidočih ''A to mu pustiš? Kaj če se mu kej nardi? Ka pa žena pravi?itd... Pa tudi jamranj nekaterih motokrosistov: ''dej tega tamauga dol k mi sam smeta!!'' OK, saj razumem, čakam, da imajo ostali pauzo in potem gre on, samo včasih pač nimajo vsi pauze in potem on meni ''Ati kdaj bom pa jaz lahko???''

Skratka za to sem se pripravljen marsikam zapeljat in tudi kaj plačat. Če kdo koga pozna, ve za koga in podobno, se priporočam. Sicer tudi sam nekaj telovadim na stari Hondi, sem pa pripravljen pripeljat tudi samo njega in bom jaz samo pazil nanj in še na koga, če bo potrebno ter pomagal.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm dubu lih filing da gre mal na bolš ta sloevnski motocross v medijih in kurac,kar se tiče pa tega zakaj je v cajtngih in všportni sceni največ fuzbala ztu k je slovenija ratala ena mala bosna....sej smo že v manjšini...sam še ciganje....kar je pa timskih športov so z izjemo hokeja sami buziji...

mantova 007 nisem pluval po novinarjih ki jih ne poznam,zelo cenim delo pirurica in njegovo predanost,zelo me pa moti to da v motoristu berem mađarske teste...a je sam tolk nesposobn...namest d bi iz mesečnika nardil hudo revijo 2kt tednsko...kurac

piruric ti je gizmokak-ova ideja dala kej mislit al kaki so plani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motokros je bil edini razlog, da sem kupoval to. Zdaj pač ne bom več.

Še eno vprašanje. Imam ravno 7 let starega sina, ki bi zelo (jaz tudi) užival, če bi se lahko kdaj kje vozil v družbi njegovih vrstnikov. Skratka najmlajših. Trenutno vozi KTM SX 50, skače po 2-3 metre, pada, se pobira, tišči, počiva itd. Saj se vozi doma (imam malo proge) in na lokalnih progah, rad pa bi mu omogočil to, da bi imel ''motokrosistično'' družbo njegovih let. Vsaj kdaj. Da ne bo vedno tak ''mičken fantek na motorju'' med velikimi strici. In da ne bom jaz deležen očitkov nekaterih mimoidočih ''A to mu pustiš? Kaj če se mu kej nardi? Ka pa žena pravi?itd... Pa tudi jamranj nekaterih motokrosistov: ''dej tega tamauga dol k mi sam smeta!!'' OK, saj razumem, čakam, da imajo ostali pauzo in potem gre on, samo včasih pač nimajo vsi pauze in potem on meni ''Ati kdaj bom pa jaz lahko???''

Skratka za to sem se pripravljen marsikam zapeljat in tudi kaj plačat. Če kdo koga pozna, ve za koga in podobno, se priporočam. Sicer tudi sam nekaj telovadim na stari Hondi, sem pa pripravljen pripeljat tudi samo njega in bom jaz samo pazil nanj in še na koga, če bo potrebno ter pomagal.

LP

a ne pride vsako poletje pod okriljem zveze v stični en teden krosa za male...lan je blo???piruric maybe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!