Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Bravo,bravo naši!!!

Tud na AP v Škednju so bli ful lepi rezultati :) Škoda mi je sam Smrekarjevga fanta...zbolu bogi revež,sam glede na to da je cew bogi...se je več k supr pohvalno pelu....

Sam k zaklet k baterija na digitalcu crkne lih takrt k se js spravm drugo vožno R1 poslikat...k bi ble najlepše fotke... :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo,bravo naši!!!

Tud na AP v Škednju so bli ful lepi rezultati :) Škoda mi je sam Smrekarjevga fanta...zbolu bogi revež,sam glede na to da je cew bogi...se je več k supr pohvalno pelu....

Sam k zaklet k baterija na digitalcu crkne lih takrt k se js spravm drugo vožno R1 poslikat...k bi ble najlepše fotke... :headbang: :headbang: :headbang:

kaj pa rezultati ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hei!ja res fajna tekma v Škednju!

v prilipah je nadomestna tekma,ki bi morala bit v gradinu in je 7.10 v škednju pa je 21.10

Bravo Gerčar :worship: :worship: :worship:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima,če kdo ve za kako avto hišo ali moto trgovino kjer bi prodajal kae250 2t crosse najraje kawasaki od letnika 2005 naprej.

Kawasaki KX250 R6F 4.100,- EUR

2 taktni,

Letnik: 2006

- 2.lastnik

Motor vožen rekreacijsko. Motor še neodprt. Zraven dam še nov bat z pripadajočimi deli ter še dodatno opremo.

Prodajalec:

Zlatko

GSM: 041 / 343 - 936

E-mail: zlatko.sakelsek@gmail.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Malce :topic: ampak vseeno. A prodaja kdo Yamaho YZ 250 od letnika 2001 dalje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hei...evo nazaj iz Italije...dobil smo evropskega prvaka Tima Gajserja u 65ccm, Klemen Gerčar pa je u 125cccm dosegel 2. mesto in ima pred rusom 20 točk prednosti pred zadnjo diko E-EMx2 junior....Peter Irt je dosegel 14 mesto v 85ccm, Theo Urbas pa 21 u 125ccm E-EMx2 junior...vreme je blo lepo oz. prevroče ampak je zvečir pasal skok u bazen, učeraj pa kopanje u morju...lp...chau :wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najs. Pridni naši.

Iz včerajšne dirke bi povedal samo to:

KOMAJ ČAKAM NASLEDNJO KER BO LOMILO :rtfm: :fight1: :devil: Ker to, da te ena budala bočno vn iz špure vrže in padeš 15m pod stezo med drevesa je pa že preveč :headbang:

Ja to se mi je zgodilo, ko se je vame direkt z boka zaletel #29 Perovšek (če bereš ti kar povem, da na naslednji dirki se me izogibaj). Po čudežu sem odnesu brez praske, kar za motor ne morem rečt... je lih obratno. Fuč hladilnik, akrapovič pa sprednji disk... U semiču mu dam motor na pol.

Sem pa mislu, da so piloti vseeno športniki, pa se očitno motim ZA NEKATERE. :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najs. Pridni naši.

Iz včerajšne dirke bi povedal samo to:

KOMAJ ČAKAM NASLEDNJO KER BO LOMILO :rtfm: :fight1: :devil: Ker to, da te ena budala bočno vn iz špure vrže in padeš 15m pod stezo med drevesa je pa že preveč :headbang:

Ja to se mi je zgodilo, ko se je vame direkt z boka zaletel #29 Perovšek (če bereš ti kar povem, da na naslednji dirki se me izogibaj). Po čudežu sem odnesu brez praske, kar za motor ne morem rečt... je lih obratno. Fuč hladilnik, akrapovič pa sprednji disk... U semiču mu dam motor na pol.

Sem pa mislu, da so piloti vseeno športniki, pa se očitno motim ZA NEKATERE. :alien1:

gizmOkak, če pridem bomo navijal :OK: Če bo kri špricala povej, da dam rdeče cote gor :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gizmOkak, če pridem bomo navijal :OK: Če bo kri špricala povej, da dam rdeče cote gor :lol1:

kosti pa plastike bojo pokale :krneki: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk a kdo kej ve kaj se zdej na boltiji pri vacah dogaja a so papirji al še niso

Malo še počakaj... kašn teedn ali dva, potem mislm da bo odprt. Včerej sm govoril z enim, je reku da BO zdjle septembra. Obeta se tud 2. dirka Cross Country, tko kot lani, enkrat v jeseni...

Kapo dol Simonu! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo še počakaj... kašn teedn ali dva, potem mislm da bo odprt. Včerej sm govoril z enim, je reku da BO zdjle septembra. Obeta se tud 2. dirka Cross Country, tko kot lani, enkrat v jeseni...

Kapo dol Simonu! :worship:

Ni nujn da bo,delamo na tem... Uradne zadeve pa SOSED so problem... Če mu bo ratal letos bo to zadna sobota u oktobru če ne pa marca... Smo že vsi tečni kar se tega tiče,sam če se bojo na občini spomnl da treba počakat,bo treba počakat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najs. Pridni naši.

Iz včerajšne dirke bi povedal samo to:

KOMAJ ČAKAM NASLEDNJO KER BO LOMILO :rtfm: :fight1: :devil: Ker to, da te ena budala bočno vn iz špure vrže in padeš 15m pod stezo med drevesa je pa že preveč :headbang:

Ja to se mi je zgodilo, ko se je vame direkt z boka zaletel #29 Perovšek (če bereš ti kar povem, da na naslednji dirki se me izogibaj). Po čudežu sem odnesu brez praske, kar za motor ne morem rečt... je lih obratno. Fuč hladilnik, akrapovič pa sprednji disk... U semiču mu dam motor na pol.

Sem pa mislu, da so piloti vseeno športniki, pa se očitno motim ZA NEKATERE. :alien1:

o bedd to bi pa rd vidu na nasledni tekmi..držim pesti zate gizmokak....tista husa je pa itk en pohaje :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem vidu kontakta med gizmotom in 29,sam bi reku da se dogaja....ena krava se ne bode,zmer morjo bit dve... :naughty: :naughty: :naughty:

drugač pa kar zanimiva dirka v konicah,čakam pa na koširjeve slike....in povzetk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha RedBull reklamira, pir pa skriva (pazi da mama ne vid :whistle:) ;)

Take fotke so zanimive, ko se vid da je vzdušje tapravo v SLO kampu in da fantje uživajo, vsaj v prostem času :D

a_mx_severino260808%20(162).jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha RedBull reklamira, pir pa skriva (pazi da mama ne vid :whistle: ) ;)

Take fotke so zanimive, ko se vid da je vzdušje tapravo v SLO kampu in da fantje uživajo, vsaj v prostem času :D

a_mx_severino260808%20(162).jpg

ja ja red bull mu je sponzor zato ga more reklamirat...vzdušje je pa vedn super tk da ni nikol doučas med tekmami...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem vidu kontakta med gizmotom in 29,sam bi reku da se dogaja....ena krava se ne bode,zmer morjo bit dve... :naughty: :naughty: :naughty:

drugač pa kar zanimiva dirka v konicah,čakam pa na koširjeve slike....in povzetk

mogoče si spregledu, da je priletu z boka direkt. In se nisva vštric dajala. Za tak kontakt ni treba dveh krav. Rabiš samo enga kratkovidnega dirkača z obupnimi refleksi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej gizmo a veš če ga ne boš ti se bo pa sam, glede na to kako se voz...

Jst pa šele ta tedn motor dobim :S Pol se pa verjetn vidmo u semiču. Bom bl zadi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej gizmo a veš če ga ne boš ti se bo pa sam, glede na to kako se voz...

Jst pa šele ta tedn motor dobim :S Pol se pa verjetn vidmo u semiču. Bom bl zadi :D

Ti si KXF-a prodal in YZF nabavu, ane??? A to dobiš čist glanc novga, al iz servisa??? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si KXF-a prodal in YZF nabavu, ane??? A to dobiš čist glanc novga, al iz servisa??? ;)

pa to se hecaš ne...

@rexton: a boš glasbenik poslat al kako :whistle:

No če se bo sam fentu, tolk bolš, mu bom samo "mal" pomagu do rezultata :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!