Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Kragelj je že ničkolkrat dokazu da je kot človk navadn cepc,zato se njegovim izjavam sploh ne čudim več. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz sem navijal za Irta. Ja, tudi mene je motilo, ko je tud speaker poveličeval Kragelja. Kot da edini lahko vozi v špici.

ahaa... v prvi vožnji je za padec kriv Kragelj sam. Zgoraj pri boksih je pripeljaš še kot tretji, potem je pa v sredini 180 stopinjskega ovinka menjal "špuro" in so ga nasadil odzadaj. Tako so mu povozil motor, da ga tud pobrat ni mogel takoj.

Kaj je bilo pa v drugi vožnji takoj po štartu ste pa tud videli. OK.... sam to je motocross, sam se mi je pa mal mim zdelo, ko Kragelj zapre Irta. Drgače pa je bilo super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče, pa mu je šlo preveč v nos, da bi izbolšal njegovo lansko uvrstitev, pa se je zgodilo to kar se je :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče, pa mu je šlo preveč v nos, da bi izbolšal njegovo lansko uvrstitev, pa se je zgodilo to kar se je :glare:

V to sem skoraj prepričan. Na domačem dvorišču ga je "napral". noo.... sej je še zmeraj hiter, samo malo spotovanja do konkurenčnih domačih voznikov pa Sašotu ne bi škodilo. Ne more biti zmeraj N1.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj iz moje strani:

Kragelj in Irt če bi sodelovala bi se lahko postavila vsak na svojo stran franzoca in ga na startu "stisnila",ampak ker ne,se to ni zgodilo(saj je bil prostor med franzocem). Glede prerivalstva med slovenci, se že lahko tudi v emx2 vidi,da ne sodelujejo med seboj Slovenci,da slovenski tekmovalec podre sotekmovalca,ki je prav tako slovenec je zelo žalostno.

To se že lahko vidi tudi na domačih tleh državega prvenstva, ko si tekmovalci med sabo namenjajo ostre poglede in besede, namesto da bi "skupaj"tekmovali. Nihče ne omeni Damjana Smrekarja,ki se je peljal dobro,glede na to da je nastopil v tej sezoni prvič na mx3, tudi Bele in Zver sta dokazala, da se lahko odpeljeta med fanti emx2.Kar pomeni, da nas čaka še evropska junior tekma 125 cm v Brežicah, ki bo 29,30.8.2009 in lahko se nadejamo dobrih uvrstitev slovencev (Tadič,Molnar,Bele,Zver,...).

Tako, karavana svetovnega prvenstva mx3 in evropskega prvenstva emx2 se že počasi seli na Jastrebarsko,kjer se bo odvila tekma svetovnega mx3 in evropskega emx2 prvenstva. Tako, da stopimo čez lužo in že lahko tudi mi navijamo za naše slovenske ase.

se vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobotni rezultati z Orehove:

EMX2 - 3. Klemen, 24. Jerry, 30. Bele in 33. Zver

MX3 - 1. Matevž, 4. Sašo in 14. Smrekar

Go go go brata Irt :worship: :worship: :worship:

Isto piše na njegovi sp. strani

...

Slovenska tekmovalca Sašo Kragelj in Matevž Irt (ki sicer vozi za italijansko ekipo MB Team) sta se odlično odrezala. Prvi je postavil prvi kvalifikacijski čas, Sašo Kragelj je bil 35 stotink sekunde za njim.

...

Ne omenja nikjer ,da je bil na 4. mestu na kvalifikacijah :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj iz moje strani:

Kragelj in Irt če bi sodelovala bi se lahko postavila vsak na svojo stran franzoca in ga na startu "stisnila",ampak ker ne,se to ni zgodilo(saj je bil prostor med franzocem). Glede prerivalstva med slovenci, se že lahko tudi v emx2 vidi,da ne sodelujejo med seboj Slovenci,da slovenski tekmovalec podre sotekmovalca,ki je prav tako slovenec je zelo žalostno.

To se že lahko vidi tudi na domačih tleh državega prvenstva, ko si tekmovalci med sabo namenjajo ostre poglede in besede, namesto da bi "skupaj"tekmovali. Nihče ne omeni Damjana Smrekarja,ki se je peljal dobro,glede na to da je nastopil v tej sezoni prvič na mx3, tudi Bele in Zver sta dokazala, da se lahko odpeljeta med fanti emx2.Kar pomeni, da nas čaka še evropska junior tekma 125 cm v Brežicah, ki bo 29,30.8.2009 in lahko se nadejamo dobrih uvrstitev slovencev (Tadič,Molnar,Bele,Zver,...).

Tako, karavana svetovnega prvenstva mx3 in evropskega prvenstva emx2 se že počasi seli na Jastrebarsko,kjer se bo odvila tekma svetovnega mx3 in evropskega emx2 prvenstva. Tako, da stopimo čez lužo in že lahko tudi mi navijamo za naše slovenske ase.

se vidimo.

se popolnoma strinjam. Samo nista mogla vedeti, da bo prav Francoz tako dobro potegnil. Lahko bi recimo tudi italian Salvini#23. Kakorkoli že, dejstvo je, da se vsak na štartu bori za svoj prostor z levim in desni sotekmovalcem. Ampak, namesto da bi mooče kakšnega eventuelnega kandidata ki bi lahko potegnil zaprla skupaj, se Kragelj postavi ravno zraven Irta. :headbang: Dejstvo je, da to ni bila državna dirka ampak svetovna!!! In potem gledalci gledamo kako Kragelj zapre Matevža ... (kot da ni imel drugih dosti) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oba sta hitra in zelo dobra. Čas pač teče nam vsem enako hitro in Kragelj bo počasi izpredel in se moral sprijazniti s tem, da mladi prihajajo in to zelo hitro.

Sem pa sedaj tudi sam mnenja, da kot je rekel Billy zgoraj Kragelj kot človek navaden cepec.

Ogromno ljudi iz vseh koncev Slovenije pride navijat za naše ase, zelo so spodbujali Kraglja v 1. vožnji ko je napadal iz ozadja in vsi ti navijači na koncu čakajo samo dvignjeno roko in kratek pozdrav kot zahvalo za 30 minutno kričanje in evforično navijanje ob celi progi. Dobili pa so kaj??? Če je že bil nekolegialen do Matevža si mi vsi, ki smo navijali ob progi nismo zaslužili ingnoratskega odnosa ob koncu dirke.

Še ena dirka, ki jo je Kragelj proti Irtu izgubil, po mojem mnenju ne za par sekund, ampak za cel krog!

Popravljeno . Popravil salsa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oba sta hitra in zelo dobra. Čas pač teče nam vsem enako hitro in Kragelj bo počasi izpredel in se moral sprijazniti s tem, da mladi prihajajo in to zelo hitro.

Sem pa sedaj tudi sam mnenja, da kot je rekel Billy zgoraj Kragelj kot človek navaden cepec.

Ogromno ljudi iz vseh koncev Slovenije pride navijat za naše ase, zelo so spodbujali Kraglja v 1. vožnji ko je napadal iz ozadja in vsi ti navijači na koncu čakajo samo dvignjeno roko in kratek pozdrav kot zahvalo za 30 minutno kričanje in evforično navijanje ob celi progi. Dobili pa so kaj??? Če je že bil nekolegialen do Matevža si mi vsi, ki smo navijali ob progi nismo zaslužili ingnoratskega odnosa ob koncu dirke.

Še ena dirka, ki jo je Kragelj proti Irtu izgubil, po mojem mnenju ne za par sekund, ampak za cel krog!

Najprej čestitke vsem slovenskim motokrosistom za včerajšnje odlične rezultate :OK: :hooray: :OK:

Do danes sem bil prepričan, da so na tem forumu zrele in odrasle osebe, ki preden izjavijo kakšno kritiko dvakrat premislijo. :headbang:

Halo..... :BUA:

Človek bi mislil, da vsaj tisti, ki spremljajo motokros (nekateri bolj pogosto, drugi opažam, da malo manj) vedo, da je motokros individualen šport in ne skupinski ali drugače rečeno ekipni šport. Se pravi: Ko rampa pade, ni več prijateljev in poznanstev. Vsak gleda zase, kako se bo najbolje znašel v gneči razgretih glav, željnih čim boljši rezultatov.

No, pa konec koncev človek to razume, da nekateri tega ne vedo, ko se spomni, da je Slovenjia ena izmed balkanskih držav in je ekipni šport z imenom nogomet No.1 v državi. :lol1:

Zame je vsak motokrosist spoštovanja vreden človek, ker vem koliko truda in denarja mora vložiti v svojo športno pot za vrhunske rezultate. :worship:

Vi pa tu na forumu blatite 17.kratnega državnega prvaka (upoštevajoč z letošnjo sezono) in ga označujete z "navadnim cepcem". 5-letni otrok bi se sramoval svojih izjav, ko bi izrekel takšne žaljivke, človeku, ki se je za vse večne čase vpisal v zgodovino slovenskega motokrosa z odličnimi rezultati doma in v tujini.

Če bi kdo od vas imel kaj ja..c, bi se v nedeljo sprehodil v bokse in Sašotu na štiri oči zaupal svoje razmišljane.

Ostajamo pri znanem,najstarejšem slovenskem športu...."pljuvanje za hrbtom" :headbang:

Toliko o tem.

post-6277-1247521971_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mr Gas nisi najbolj obveščen, Kragelj se je v soboto po kvalifikacija ''umaknil'' in ga ni bilo med navadnimi smrtniki v boksu.

Ne gre za nič drugega kot za odnos do navijačev, ki ga podpirajo in navijajo zanj že več kot 17 let!!!! Pa da ne bo kakšne pomote, osebno menim, da je odličen športnik.

Sam za info......

Popravljeno . Popravil salsa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njemu(Kraglju) je edino važn da je prvi na selu(balkanu),ker ga podpira Delta team,in se seveda boji da bi mu nekdo spodžru sponzorstvo.Pred kratkim je šef Delta teama v nekem intervjuju rekel da so v zadnjih letih za njega sponzoriral okol pol miljona evrov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej čestitke vsem slovenskim motokrosistom za včerajšnje odlične rezultate :OK: :hooray: :OK:

Do danes sem bil prepričan, da so na tem forumu zrele in odrasle osebe, ki preden izjavijo kakšno kritiko dvakrat premislijo. :headbang:

Halo..... :BUA:

Človek bi mislil, da vsaj tisti, ki spremljajo motokros (nekateri bolj pogosto, drugi opažam, da malo manj) vedo, da je motokros individualen šport in ne skupinski ali drugače rečeno ekipni šport. Se pravi: Ko rampa pade, ni več prijateljev in poznanstev. Vsak gleda zase, kako se bo najbolje znašel v gneči razgretih glav, željnih čim boljši rezultatov.

No, pa konec koncev človek to razume, da nekateri tega ne vedo, ko se spomni, da je Slovenjia ena izmed balkanskih držav in je ekipni šport z imenom nogomet No.1 v državi. :lol1:

Zame je vsak motokrosist spoštovanja vreden človek, ker vem koliko truda in denarja mora vložiti v svojo športno pot za vrhunske rezultate. :worship:

Vi pa tu na forumu blatite 17.kratnega državnega prvaka (upoštevajoč z letošnjo sezono) in ga označujete z "navadnim cepcem". 5-letni otrok bi se sramoval svojih izjav, ko bi izrekel takšne žaljivke, človeku, ki se je za vse večne čase vpisal v zgodovino slovenskega motokrosa z odličnimi rezultati doma in v tujini.

Če bi kdo od vas imel kaj ja..c, bi se v nedeljo sprehodil v bokse in Sašotu na štiri oči zaupal svoje razmišljane.

Ostajamo pri znanem,najstarejšem slovenskem športu...."pljuvanje za hrbtom" :headbang:

Toliko o tem.

Kaj je to sramovanje če omenimo radio city predvsem novinarko da ne omeni Slovenca na prvem mestu nato še pa Kraglja da je odličen četrti nevem kolko za prvim Vsako leto pa je znal povedat da zaostaja toliko za naprimer Brugelmansom Demarijo ker so to tovarniški vozniki samo to smo hoteli povedat daleč od tega da ni odličen voznik ki je veliko dosegel na svetovnem se gre za nas Slovence pa če je to Irt ali Kragelj ko pa rampa pade pa itak vsi vemo da ni prijateljev. Vemo pa da je marketing od zadaj po tem pa zastopimo izjavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, kaj je blo u Orehovi vasi v nedeljo? Ful folka je neki hodilo gor... :D

Čestitke našim. Enim in drugim. Gerčar je super odpelu. Irt je škoda ker ima tisto huskvarno, ker ne gre nikamor. Če bi mel kako drugo mašino bi z njegovo vožnjo definitivno višje pristal. Bele in Zver pa kapo dol za pogum in tudi vožnjo. Proti koncu jim je počasi pobiralo moči, ampak kapo dol na tekma takega ranga.

Je pa Šaljer mesar do poda... Za dobro tretjino kroga uščije konkurenco na EP :D Vso čast tudi mladeniču na 2 mestu (KTM), ki je baje še lani furu 85cc.

Moj dodatek h tej debati:

Kragelj nej se sprijazne, da je počasi za v penzijo. Da so fantje za njim hitrejši je logično in neizpodbitno dejstvo. Naj se sprijazne s tem. Sej je dovol pokazu in dosegu, zdaj nej se umakne in da prostor, tako medijski kot sponzorski, ostalim fantom, ki v karijeri grejo samo še navzgor. Pri njem je trenutno nekaka horizontala, če ni krivulja že začela padat. Kot oseba pa je tak ko je. Ga ne poznam dovol dobro, da bi o njem sodu. Kar se pa rivalstva in vožnje tiče mi je njegov stil ušeč. Ampak samo ko po progi špancira sam. Prehitevanja mu očitno ne grejo od rok, ker se vsakič v nekoga zabije/spodnese/zrine/nasloni. Marbit pa ne more drugače mimo :krneki: (ps. v vrtojbi na DP je tudi zbil matevža potleh, sicer ne bi prišel mimo drugo vožnjo - sem stal poleg ko se je zgodilo, zato vem)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma blo jih je veliko, ampak do full je še manjkalo. Dopusti al kaj jest vem kaj. Ma je blu fajn, ku je blu sonce. Za pivo pit idealno. Proga je bla dobr zrihtana, pa fino jo je namočil prejšnje dni, da je bil material taprav. Moje napovedi so ble, da bi mogl kr fajn pocrkat motorjev, da bi domačin prišel do izbolšanja svojega rezultata. Ker po suhem mu dajo fantje fajn tinte pit. Se je vidlu precej tam tega. Se pa slovenski multi šapinjon dobro trži letos vse naokrog. U bistvi ga je več v medijih kot pa na tekmah. DP bo spet požel, ampak glavnina vas je ponavadi zadnji v mestu. Ma je blu enih novinarjev to nedelo. Bi moglu cajtge raznest od motokrosa. So mel fotografi tudi une tadolge objektive. Če kadu zasledi kakšno specialno fotko naj prosim javi. Ma soslikal vse povprek. Otroke, pa mamice , pa vsega je blu. Ampak od RTV slo pa niso mel fotografa in so dal mojo staro fotko zdraven. Irt na Yamahi, ma sej nima veze, samu da je pred šampinjonem. Matevž Irt mislem. Pa Jernej je bil zelu sproščen pred tekmo. Je reku da je motor OK in da ga morjo še mal uštimat in da se privaja in da ne bo kr od začetka šou z glavo skoz zid. In smo se vsi strinjal, da je super odpelal to dirko. Sem jest še napovedal da se zna Antti dobru prpelat in je res drugo furo zmagou in bil najsrečnejši mož kar jih je blu tam. Od treznih mislm. Jest sm še napoveduvou da bo M irt zmahovalec, pasem vseeno vesel, da je okol pršou brez padca. In to še drugi. Ha , kar je izenačenje najbolšega rezultata. In to na dirki, kere je bil prisoten sam nosilec tega rezultata. Ma meni osebnu je rezultat 3. mesto v komkurenci Everts in ostali prva stvar slo mx. Takoj za tem pa šesto mesto posamično med 125 takratnimi, Langston, fede, Cico in ostali. sej veste kdo se je takrat tam pelal. U prehovi preteklo nedeljo je klemen dobro bril. Dvakrat tretji je po mojem in pokazanem največ kar lahku doseže ta fant ta trenutek. Tu nekih izgovorov ali opravičil več ni. Bolšega motorja je težko dobit. Mam pa ene fotke, k sm jih nasliku, da bi primerju držo na motorju jezdecev med Yamahama 62 in 430 in je razlika. Ma mi je všeč 430 jezdec, ki je tak velik. Ker veliki zgledamo na motorjih štorasti. Ma ta zgleda smooth. Inu Zver in bele zaslušta pohvale, ker sta si izborila tagnar za to štartnino. Praujo da je 300tka pptrebna, da se prjavš. Je tud Smrekar mogu tulk naplačat, da je z nova honda po bregih gor in dol navijal gas.Bravo naši. Francoska himna jo je godla dvakrat, takrat je ata Turk že spokal drugam. Mi smo še mal obrekovač te in one pol pa tud zapustil prizorišče. aja pa na tiskovki je blu edinu sovensku upašanje. ali bo M Irt še peljal slovensko DP. In ga verjetno ne bo. Teamske potrebe so prioriteta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp, če bi kdo vedu kaj je narobe, naj pove...

namreč doživu sm padec na levo stran mojga ktm-a ( sx 125 ) in zdej mam problem z shifterjem. Takoj k sm hotu furat naprej, sm vidu da ni tko k je blo prej in da je mal zvit. To bi še šlo, če nato ne bi imel problema z prvo in drugo prestavo... Namreč ko ga dam iz lera v prvo, mi ketno zelo zategne ( če to naredim na stojalu, ko je zadnja guma v zraku, se nekaj časa vrti, čeprav držim sklopko ). Tudi z drugo prestavo se dogaja nekaj podobnega... Od tretje do šeste pa je vse tako kot prej, lahko normalno prestavlam... Motor je vozen, ampak če bi kdo okvirno znal povedat za kaj gre, bi bil hvaležen, da vsaj malo vem kje sem z popravilom in stroški...

ps: lahk tut video uplovdam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma na štenderju ga ni motorja da bo užgan, v prestavi, stisnjena sklopka in kolo pr miru? Usi se vrtijo.

Tapco poravnaj in se furi dalje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma na štenderju ga ni motorja da bo užgan, v prestavi, stisnjena sklopka in kolo pr miru? Usi se vrtijo.

Tapco poravnaj in se furi dalje!

valda da ga ni, ampak pravim, da res zlo fejst cukne, tko da bi vsak vedu da ni normalno to... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma zaradi padca na menjalno ročico ni prišlo do napake s simptomi za napako sklopke... Mogoče prej nisi bil pozoren na to, kaj ti dela ko v prestavo rukneš.

Ajde, uploadaj video, da vidmo kako te bi to rukne :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma zaradi padca na menjalno ročico ni prišlo do napake s simptomi za napako sklopke... Mogoče prej nisi bil pozoren na to, kaj ti dela ko v prestavo rukneš.

Ajde, uploadaj video, da vidmo kako te bi to rukne :unsure:

evo tle je link do videa :

:(:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je pa tukaj narobe.

Normalno da ti ketno cuka, če pa pod štangasom vrti kolo.

že že , ampak spet ne tolk... če b blo normalno, bi se vrtela ampak ne pa tkole, kot da bi gas zravn držu...

vrjetn je sklopka kriva... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je popolnoma normalno...vsak motor cukne, vsakemu se kolo vrti...če ne vleče naprej ko sediš na motorju z stisnjeno sklopko v prestavi, je vse OK!

Se pa seveda manj kadar je olje segreto, in seveda se manj če je sklopka nova in če je ročica stisnjena do konca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!