Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

tko na uč zgleda yamaha nekje okol '93

po keri planoti to? lahko tut po PM

YAmaha je 94 letnik.... :P ....hehe

Planota je pa na mezakli jih je kar velik tam gor, skor za vsakim ovinkom je ena taka planota :)

Bi se lahko kdaj dobil, ce kdo pozna ksno dolgo progo oz. teren za vozt pa se gremo skupej vozt..

Lp,Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepe slike :OK:

Jest se skoz nimam rocke za bremzo tko da se zaenkrat se ne morm vozit :(

Drgac sem se pa jest ponavad skoz po gmajnah vozu pa to, zdej me je pa cist minil. Sploh mi ni zanimiv ce ni skakalnic. Zato mi je pa brnik super.

Pa se zdej se gotov ne bom mogu vozit k mam pouhn kolokvijev :BUA:

Sej res!

Kaksno mesanco delate, pa kater olje uporabljate?

Popravljeno . Popravil BlazS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah za sprostitev se mors tud mal pelat sej ni samo šola na svetu..

olje pa uporabljam MOTUL 600, 3% - 5l = 1,5dl olja tam nekje oz na 5,5-6l dam 1,5dl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YAmaha je 94 letnik.... :P ....hehe

Planota je pa na mezakli jih je kar velik tam gor, skor za vsakim ovinkom je ena taka planota :)

Bi se lahko kdaj dobil, ce kdo pozna ksno dolgo progo oz. teren za vozt pa se gremo skupej vozt..

Lp,Rock

mežakla je delč, nazadnje smo šli do brnika po offroadu (iz Lj), pa je blo treba vsake tolk še vedno po cesti se vozit :xx:

tut sam sem mel yamo '94 in stvarca je bla super edin zvok je bil bol piksnast dokler ni ventil odpru

post-14-1085248509.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mežakla je delč, nazadnje smo šli do brnika po offroadu (iz Lj), pa je blo treba vsake tolk še vedno po cesti se vozit :xx:

tut sam sem mel yamo '94 in stvarca je bla super edin zvok je bil bol piksnast dokler ni ventil odpru

Aha pol pravis da ti je dobr sluzila...men tud zaenkrat...

Kaksen ventil se je odprl... a to se sam al si ga ti mogu ...mal povej, bi se jest to naredu ce je treba kaj sam narest...ce se pa sam pol je pa dobr..

Ej dej mi se povej ce mogoce ves kok zob-zobnike si mel gor...da vidm ce so pr men original oz. ce bi mal zamenjal..bi mogoce skor dal spredi manjsiga da bi mel vec moci...nevem ...

LP,Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem da se ne sme ampak je vseen dobr :hmm: O:-)

in zakaj se pol? pa sej ja veš, da so kmetje najbol občutljiv, če se mu po trav vozš... sploh pa tkole... gor in dol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gor in dol sem se vozu samo po travi ki je od kolega ki je bil tud zraven... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha pol pravis da ti je dobr sluzila...men tud zaenkrat...

Kaksen ventil se je odprl... a to se sam al si ga ti mogu ...mal povej, bi se jest to naredu ce je treba kaj sam narest...ce se pa sam pol je pa dobr..

Ej dej mi se povej ce mogoce ves kok zob-zobnike si mel gor...da vidm ce so pr men original oz. ce bi mal zamenjal..bi mogoce skor dal spredi manjsiga da bi mel vec moci...nevem ...

LP,Rock

aja :D mislil sem izpušni ventil, ki se sam odpre pri določenih obratih in dvigne moč motorju

če je z motorjem vse OK, pol bi mogla yamaha glih v nizkih imet kar nekaj moči, prehod v visoke obrate pa ne bi smel bit tako občuten, je pa cenej dat spredi manjši zobnk kot zadaj večjega

na pamet se ne spomnm prenosa, je pa bil najbrš nekje 14/48 ali 50

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitke za nakup pa veliko sreče(več kot moje) z motorjem :D

P.S:dej mal povej kako je kej ohranjen,a kej spušča olje iz motorja...

se vidmo čez kak mesec mogoče na Brniku :)

fantje se to povejte ce ste mel ze kaksne probleme s polcaji(kmetje itak) če ste se kej po cest vozil,ker jest mam izpit za 125 pa bi se do Brnka kr po cest vozu(cca 10km) sam k nevem a bi mi policaj napisu kazn za registracijo alpa kej druzga če bi mu ustavil,k..rc k sm že polnoletn :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti bi jim ustavu???????????? :wacko: :wacko: :wacko:

In to s krosom!!!!!!!! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Jest jim še nism in jim tudi ne bom, k vem kaj me čaka-naj me lovijo s tistmi

bemfami kukr jim paše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raj se voz tam kjer ni policajev, se prav ne po cesti, ker izzivat tut ni pametno..prvič že zbežiš recimo, pol te pa zvohajo, počakajo, pa maš hudiča v hiši...pa lepo umirjeno po makadamih, kmete pozdravljat z roko, pa ti noben ne bo nič reku, če se boš dokazu da si kulturen...na progi pa gasa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se namest tebe ne bi vozu 10 km do kros proge. K nikol ne ves kdaj ti bo kej crknil. Al pa ce se bos poskodoval, ti bo guma pocla, benza zmanjkal, sveco zalil,..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitke za nakup pa veliko sreče(več kot moje) z motorjem :D

P.S:dej mal povej kako je kej ohranjen,a kej spušča olje iz motorja...

se vidmo čez kak mesec mogoče na Brniku :)

fantje se to povejte ce ste mel ze kaksne probleme s polcaji(kmetje itak) če ste se kej po cest vozil,ker jest mam izpit za 125 pa bi se do Brnka kr po cest vozu(cca 10km) sam k nevem a bi mi policaj napisu kazn za registracijo alpa kej druzga če bi mu ustavil,k..rc k sm že polnoletn :xx:

Amm ohranjena je res full, ker motor ni bil skoraj nic vozen, edino kar me moti je to da je brez nalepk..to je pa zato ker je tip ze nove narocil in je stare dol pobral , potem pa novih ni dobil , kroslo sem pa jaz kupil..tako da sam gas, pa je :)

Se vidmo na brniku ja....mal povejte kdaj boste kej gor.

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa si kup ti nove nalepke, okrog 12-13.000 stanejo

Se ze iscejo...oz. gledamo ce bi se dal kaksne novejse gor dat.

LP;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tvoj motor pašejo nalepke za 93, 94 in 95 letnik, zarad enake oblike plastik, tko da kej novga ne boš mogu gor dat, sam to ne pomen da so za starejše mopede grde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tvoj motor pašejo nalepke za 93, 94 in 95 letnik, zarad enake oblike plastik, tko da kej novga ne boš mogu gor dat, sam to ne pomen da so za starejše mopede grde

Jah sej bom vidu kaj se bo naslo...drugac se pa da tud kasne druge variante dat gor..sej ce kje ne pase ravn najbol pa mal priredis...:) bomo ze zrihtal da bo dobr

rajs vozt, kot pa vizuelno rihtat..

LP,Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :hmm:

Bl mal brni tole kle po Kokrc, al sm pa jst premal kle :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bl mal brni tole kle po Kokrc, al sm pa jst premal kle :P

mah cajta ni da bi se vsak dan preganov, pol za konc tedna, pa se tud kar se grem vozt grem na progo v seničn tko da zato ni slisat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za seničn pa nisem kej prevec komplimentov slisal. Baje je ful ozka proga, pa skoke so bl majhne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MX-SLO

Semič stranska vas....

Roman Jelen štirikrat premagal vso konkurenco...(125.open)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!