Skoči na vsebino

Za motokrosiste


jhribar1

Priporočene objave

Jaz sem tud bil na dirki. Morem pa rečt, da so se mi kar malo zasmilili, v kakšnem blatu so vozli :D Drugač pa je bil Kragelj po prvi vožnji v 650cc na 4. mestu (padec nekaj krogov pred ciljem, drugče je bil drugi). Nato je sledila druga vožnja EP do 125cc, takrat se je proga malo pusišila in so lahko vozli koliko toliko normalno. Potem pa je začel malo dež pikat, postali smo lačni in smo odšli :) (ker smo profitirali karto - 2000sit pač ne dam :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en del proge so moral skrajšat,ker naj bi bil neprevozen,so se eni dirkači pritožval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem se odlocil, da si v naslednjih mesecih nabavim se krosko, 250 ccm, letnik tam nekje 95-97, Yamaha, Honda, Kawa ali KTM, v v kolikor kdo ve za koga ki kaj takega prodaja, mi naj prosim javi na PM.

lp mitja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A prestavljate s sklopko a brez?

brez(trenutno nič ne prestavljam :cry: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A prestavljate s sklopko a brez?

Tudi jaz brez, ko saltam gor :P ...ko saltam dol pa obvezno s kuplngo...OK razen ce kdaj ni casa...:)

Ce bos dol saltal brez kuplenge ti bo hitr ksne vilce pri menjalniku zlomil :rolleyes:

Trenutno pa ne saltam, bom konc poletja upam da lahko zacel spet.. :angry:

Lp;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa pa je blo Rock,a ni cajta a je motor kriv?

drgač sm pa jest pr japonch zmer tud na dol šaltu brez kuplnge pa ni blo nkol nč narobe,sam pr teli husi bo pa zgleda treba mal bolj merkat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa pa je blo Rock,a ni cajta a je motor kriv?

drgač sm pa jest pr japonch zmer tud na dol šaltu brez kuplnge pa ni blo nkol nč narobe,sam pr teli husi bo pa zgleda treba mal bolj merkat .)

Jah ni motor kriv...samo sem si zlomu levo zapestje ko smo skakal in sedaj imam ze 3 tedne gips, pa se 8 tednov ga morm met...tko da poletje bo sel... :( :angry: :unsure:

<Motorcek pa caka v garazi da bi se kdo vozu pa nic :blink:

Lp;Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah ni motor kriv...samo sem si zlomu levo zapestje ko smo skakal in sedaj imam ze 3 tedne gips, pa se 8 tednov ga morm met...tko da poletje bo sel... :( :angry: :unsure:

<Motorcek pa caka v garazi da bi se kdo vozu pa nic :blink:

Lp;Rock

:? A si zlomil koščico(navikularka)v zapestju? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? A si zlomil koščico(navikularka)v zapestju? :hmm:

Amm ja koscico...samo nevem al sem koscico+ salcko, al samo eno..nevem ker je tko na hitr povedal... :wacko: .....a ti je znan poskodba vidm :rolleyes:

LP,Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo sem si zlomu levo zapestje ko smo skakal in sedaj imam ze 3 tedne gips, pa se 8 tednov ga morm met...tko da poletje bo sel... :( :angry: :unsure:

zdaj imaš vsaj gibs namesto rokavic tako je zaščita še večja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Whip principles

Evo poglejte si to. Tukaj so odgovori na moje vprasanje. Zdej bom pa probal jt cim prej na Brnik pa trenirat. Sej gotov bom ubrisal kdaj ampak bom itak na zacetku probaval zadevo na manjsih skaklnicah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja marbit v sanjah. Takih utopicnih zelja nimam.

Kroslo v zraku krivit pa res more bit hudo. Sej s treningom pa voljo se da vse dosec.

V bistvu je to fajn znat zato da motor v luftu popravs ce te ze na zacetku postran nese. Na ta racun sem ze ene parkrat padel. Enkrat na konc tiste najvecje skoke k iz grabna ven prides.

Naprej pa nazaj z gasam pa z bremzo ze do neke mere znam popravt tist se je pa treba se naucit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje rabim vašo pomoč :)

Moj bratec se odloča za nakup enga od 80-85 kubičnih krosu. Neki se je najdlo, in bi mi šli na ogled tega pa tralala... V glavnem, kaj morem pazit k grem na "testno" furo. Vi k ste skoz na tem mi boste znali pomagat.

Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm ja koscico...samo nevem al sem koscico+ salcko, al samo eno..nevem ker je tko na hitr povedal... :wacko: .....a ti je znan poskodba vidm  :rolleyes:

LP,Rock

:? Zlo znana...poškodba še vedno ni sanirana po enem letu...imel sem gips 5 mesecev :cry: ...potem pa še veliko razgibavanj zapestja...od lanske sezone ni blo nič...letos pa ni motorja....zaenkrat :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Whip principles

Evo poglejte si to. Tukaj so odgovori na moje vprasanje. Zdej bom pa probal jt cim prej na Brnik pa trenirat. Sej gotov bom ubrisal kdaj ampak bom itak na zacetku probaval zadevo na manjsih skaklnicah.

...ok tale skok se lep cas ne bo ampak mene je bolj presenetila oz navdušila progra, kako je lepo vse splanirano pa skoki narejeni...res zakon....pomoje bi se teli zjokal ce bi prsli kam k nam trenirat

Kje so v tujini kaksne hude cross proge, da bi se šlo za vikend pa da imajo preskrbljeno za stuširat...?? pozna kdo kej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Žan tukej mal pise

http://www.motocross.com/s/admin/pageserve...howpage&id=1657

Drgac pa poglej zobnike, ketno, luft v vagi, zadnji vilci in spredej pri krizu. Rec mu nej vzame dol izpuh in vzem eno svetilko pa mal poglej bat, ce ga ne vids takoj, prtisn mal na kurbl pa bo.

Loh vzames se pokrov na levi strani masine, k pride cez magnet. Tako lahko pogledas kok ma kej glavna gred lufta.

K se bos pa pelov bos pa itak sam slisal motor.

Pa obvezno poglej vilce pa okvir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!