Skoči na vsebino

Ali je lahko penis prevelik?


:::PENIS:::

Priporočene objave

Včasih sem imel ku... za tri kože,zdej je pa kože za tri ku..e. :grrr

Obreži. Dobro izgleda, pa še viška se rešiš. :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obreži. Dobro izgleda, pa še viška se rešiš. :D :D :D

Pa še kalamare bomo imel pol za jest :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Če mate probleme s premajhnim , se vprašajte , kako bi bilo če bi mel še manjšega ? :cry: :slap: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je za to temo... :lol1:

01.02 - Koliko kondomov spravite nase?

Ameriške znanstvenike je mučilo vprašanje, koliko kondomov lahko spravijo na spolni ud med erekcijo.

Da bi rešili to uganko, so izvedli preprosto raziskavo. Izsledki so presenetili vse. Poskus so opravili univerzitetni profesorji in njihovi asistenti iz ZDA, a ker so imeli težave najti prostovoljca, ki bi pristal na vlačenje kondomov nase do nezavesti, so uporabilii vibratorj naravne velikosti, ki je bil najboljši približek penisa v erekciji.

Do prve stotice brez težav

Odgovor na vprašanje, koliko kondomov gre nanj, je šokiral tudi skeptike. Prvih 100 kondomov so brez težav nadeli na poskusni vibrator in mu s tem dodali okoli 5 centimetrov na debelini.

Naslednjih 100 kondomov je šlo gor že malce težje. Na koncu so spremeili videz vibratorja, ki je tako zapakiran bolj spominjal na raketo kot na spolno igračko. Ko so dosegli številko 300, so ugotovili, da se je vibrator toliko otežil, da bi v normalni situaciji bilo moškemu nemogoče držati svoj ponos v vodoravnem položaju, ne da bi si pomagal z roko.

Raziskovalci so še kar nadaljevali z dodajanjem kondomov in tako dobili debelino klasične litrske steklenice. Ker so porabili vse rezerve kondomov, ki so jih imeli na razpolago, so prenehali nadaljnje eksperimentiranje in prepustili kakšnim drugim znanstvenikom, da potolčejo njihov rekord 625 kondomov. (rtvslo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Boljš je , da ga mal zunaj ostane , kot , da ga je premal not ... :lol1:

Točno tako. Od viška ne boli glava . Pa še dami vzame sapo, ko slečeš hlače. In ga ga vzame v usta, to ni igranje na citrice, ampak na nebeško struno. Booooong. O, je že standard, če imaš velikega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem ! Še vsaka je prej v nezavest padla , ko sem jo hotel vprašat ! :kva2: :kva2:

Bodi vesel, meni pa vsaka začne not pihat, ko da ni čisto diht. Najprej sem se čudu, potem sem pa le eno vprašal v čem ji je fora, pa mi je odgovorila "kaka fora, a ni to didgeridoo?"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno bab ta tema niti najmanj ne zanima in se s tem sploh ne obremenjujejo. Vi pa najbolje, da se naročite pri dr. Ruglju, da vam povrne vsaj malo samozaupanja v vaše mašince.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem ! Še vsaka je prej v nezavest padla , ko sem jo hotel vprašat ! :kva2: :kva2:

Jaz sem mislil, da je bilo ravno obratno. Ko ti je vstal in ti je vso kri iz telesa potegnilo vanj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od viška ne boli glava .

Sploh če se ne uporablja njene vsebine. Takrat začne glava boleti druge!

Moja trditev velja le v primeru, da je mišljena zgornja in ne spodnja glava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem, kaj bi rad s tem povedal. Razen, če me hočeš spet užaliti. Potem ti bom rekel...bravo, Andi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem, kaj bi rad s tem povedal. Razen, če me hočeš spet užaliti. Potem ti bom rekel...bravo, Andi!

Ne, ne, sploh nisem hotel nikogar žaliti. Hotel sem samo opozoriti na dejstvo, da moški, ko smo z žensko v postelji, mislimo le še s taspodnjo glavo. S tazgornjo začnemo spet šele naslednje jutro, ko je že prepozno. In takrat se pojavi ta 'višek', ki lahko povzroča glavobol (premišljevanje v stilu: kako bom sedaj pobegnil s čim manj posledicami, itd.).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako bom sedaj pobegnil s čim manj posledicami, itd.).

Ženske se ponavadi sprašujejo isto že takrat, ko vas (after) vrže v komo. :doze:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ženske se ponavadi sprašujejo isto že takrat, ko vas (after) vrže v komo. :doze:

Ja, vem.

A dejstvo je, da so moški statistično gledano bolj navdušeni za 'seks za eno noč' kot ženske, čeprav je tudi njih kar precej. In dejstvo je tudi, da se ženskam za dosego tega cilja niti pod razno ni treba tako 'matrati' kot nam moškim.

To pa je bistvo mojega odgovora Gattolini, kajti ko se nam enkrat končno posreči, se možgani v večini primerov izklopijo in 'razmišljati' začnemo s spodnjo glavo. Začnemo blebetati neumnosti in obljubljati vse živo, za kar nam je seveda naslednje jutro žal in takrat pride do tega famoznega 'glavobola'.

Govorim tako iz lastnih kot tudi iz tujih izkušenj. Pa da ne bo nesporazumov: na misel mi ne pride, da bi koga žalil ali omalovaževal.

Pa en lep 'enonočni' pozdrav vsem skupaj, Andi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne, sploh nisem hotel nikogar žaliti. Hotel sem samo opozoriti na dejstvo, da moški, ko smo z žensko v postelji, mislimo le še s taspodnjo glavo. S tazgornjo začnemo spet šele naslednje jutro, ko je že prepozno. In takrat se pojavi ta 'višek', ki lahko povzroča glavobol (premišljevanje v stilu: kako bom sedaj pobegnil s čim manj posledicami, itd.).

No, O.K. Razumeti je bilo drugače. Očitno sem se zmotil. Zato jemljem nazaj in se opravičujem. Sorry. Imaš prav, če tako misliš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vse skupaj me spominja na staro filozofsko vprašanje:

A JE MOŽEN SEKS NA RAZDALJO ?

Hja, seveda je možen, le curakelj mora biti vsaj 5 cm daljši od te razdalje.

Po tej teoriji torej penis ne more biti prevelik, vse je odvisno od medsebojne oddaljenosti oseb, ki hočeta pač prakticirati dingl-dongl. In če je za njen okus prevelik oz. predolg, se pač malce umakne. Ali pa uporabi roko kot distančnik.

Sicer pa, tisti in tiste, ki se znate vrteti tudi v kuhinji in ne le v postelji, verjetno dobro poznate staro pravilo: v velikem loncu se da malo skuhati, v malem pa ne veliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!