Skoči na vsebino

Ali je lahko penis prevelik?


:::PENIS:::

Priporočene objave

Kak primitivizem :rolleyes:

predragi brihta- dolgi razgovori o tipičnem- velikosti pa ni al kaj?

me zanima- boš povedal čez nekaj let...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sn...je blo neki prtožb(no na začetku ne) :whistle:

a j*** ga!

se zgodi! bo drugič bolš, navijamo zate!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predragi brihta- dolgi razgovori o tipičnem- velikosti pa ni al kaj?

me zanima- boš povedal čez nekaj let...

Se popolnoma strinjam o primitivizmu debat ala "kdo ima kako dolgega"...

Samo enako debilna mi je izjava tipa "če me tip dobr ne obdela, bom šla pa drugam iskat". Vsakemu paše svoje. In ko se prehaja iz ene zveze v drugo, pride do novosti tudi v spolnem življenju. Ne paše vsaki ženski enako. Nekatere imajo bolj erogen ščegetavček, spet druge doživljajo večje zadovoljstvo v "globinah". In pris spolnosti se je treba veliko pogovarjati, povedati kaj si želimo, da rata seks dober. Če so zraven še čustva bo stvar zelo super.

U glavnem, hotu sem povedat, da ni treba takoj obupat pa it pizdo komu drugemu nastavljat, samo zato ker te tip ne zadovoljim ker se ščasoma stvari izboljšajo. Seveda pa tega tudi ne bi naredila, če bi imela partnerja rada :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa porivaš mutast hlod, ki se pol še pritožuje da se nisi dovolj potrudil. :wacko:

Pri mutastem hlodu, pa ga res ne moreš imet prevelikega...še lubadar bi bil prevelik :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa porivaš mutast hlod, ki se pol še pritožuje da se nisi dovolj potrudil. :wacko:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

tut na to sm že naletu :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne penis ne more biti prevelik :evilgrin:

Najbrž nisi vidu pravega inžinerja z svojim orodjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa porivaš mutast hlod, ki se pol še pritožuje da se nisi dovolj potrudil. :wacko:

Takim na polovici žaganja daš knjižico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ste nekateri še v dilemi okrog te butaste teme, naj vam povem da je pravilen odgovor DA.

Aha še en z malim. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kok decov komentira ali je penis lahko prevelik :whistle: ... a ga je kdo že fasal al kaj :lol1: ... js tega ne vem in tudi nočem vedet :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kera tema :lol:

Mislm, da je v določenih primerih res lahko prevelik, še posebi takrat, ko ti pri gležnju pod hlačami ven pokuka :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Kera tema :lol:

Mislm, da je v določenih primerih res lahko prevelik, še posebi takrat, ko ti pri gležnju pod hlačami ven pokuka :oops:

a je eden mogoče spet imel znanstvenofantastične sanje? :whistle:

rpedlagam recept- glej dnevnik vsak dan 3x, za uspešno upravljeno redukcijo fantazije, predlagam začasno zmanjšanje ogledov raznovrstnih ZF filmov :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je imel ziher prevelikega(kot strelovod) :yea1:

20.09 - Zaradi "penisa" preživel udarec strele

31-letni Zoran Jurković iz Vukovarja se je v sredo zjutraj, kot vsak dan, s kolesom odpeljal v službo. Bilo je zelo slabo vreme in vedel je, da ga bo ujel naliv. Vendar pa, ker je bil toplo oblečen in obut v gumijaste škornje, se ni preveč obremenjeval s črnimi oblaki, grmenjem in dežjem.

Zoran je imel na sebi delovno obleko in jakno ter gumijaste škornje, zato je upal, da ne bo preveč moker. Med vožnjo je močno zagrmelo in zadnje kar je videl, je bila strela na nebu.

"Ničesar se ne spominjam. Zbudil sem se v nekem avtomobilu, kjer sta mi neznanca povedala, da me peljeta v bolnico, ker me je zadela strela. Nisem vedel o čem govorita. Mislila sta, da sem mrtev. Sam pa sem čutil le, da me nekaj peče na prsih. Nič drugega me ni bolelo," je povedal Zoran.

Strela je je iz telesa šla skozi njegov penis

V bolnici so ugotovili opekline okrog vrata in na prsih, ki so posledica visoke energije strele. Pred smrtjo so ga rešili gumijasti škornji in gume na kolesu in pa dejstvo, da strela ni šla skozi celo telo, ampak je iz telesa šla skozi njegov spolni organ," je povedal zdravnik.

Razen vidnih opeklin Zoran nimam nobenih drugih poškod tako, da bo na srečo lahko kmalu zapustil bolnico v Vukovarju. (siol, JK)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je eden mogoče spet imel znanstvenofantastične sanje? :whistle:

rpedlagam recept- glej dnevnik vsak dan 3x, za uspešno upravljeno redukcijo fantazije, predlagam začasno zmanjšanje ogledov raznovrstnih ZF filmov :winkiss:

Preneseni pomeni pa to...hahahaha

Mogoče pa teb primankuje mal fantazije, no predvsem humorja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pol pa že še nisi na tapravga naletela...

Spet nekdo ki ga ima kratkega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!