Skoči na vsebino

Ducati klub Slovenija


Priporočene objave

Hm, poglej post ki sem ga dal v temo RAT. Triumphi imamo srecanje 24.6. v Bohinju, mogoce bi se probalipovezat in nekak zadevo skupaj izpeljat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponovno pričenjamo z mesečnimi srečanji na pijači vsako prvo sredo ob 18. uri na Gradu Kodeljevo v Ljubljani. Dobimo se v sredo, 7. junija 2006 (5. julija, 2. avgusta, 6. septembra, nato se bomo dogovorili za nadaljevanje).

:OK: :OK:

Mikrolokacija se imenuje tudi Luna park :)

upam, da bo teh več, kot tista "vsako drugo sred ov meseco po 18h v Horse Pubu" :)

sem lih včer reminder v Outlooku vn vrgu :)

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, poglej post ki sem ga dal v temo RAT. Triumphi imamo srecanje 24.6. v Bohinju, mogoce bi se probalipovezat in nekak zadevo skupaj izpeljat...

Windo samo za tebe :) :

• 17. ali 24. junij 2006: 5. skupna - spomladanska vožnja in srečanje Ducati kluba Slovenija - Vršič 2006. Na srečanje in skupno vožnjo so vabljeni tudi člani Motorističnega cluba Triumph Slovenija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cerveza, vem, sem videl. Zato sem tudi napisal naj se probajo povezat, da ne bi eni imeli srecanja v Bohinju, drugi pa se furali na Vrsic, oboji pa vabili eni druge... Communicate, damn it... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cerveza, vem, sem videl. Zato sem tudi napisal naj se probajo povezat, da ne bi eni imeli srecanja v Bohinju, drugi pa se furali na Vrsic, oboji pa vabili eni druge... Communicate, damn it... :grim

Pohvaljen. B) Let's make noise, not vegetables. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, poglej post ki sem ga dal v temo RAT. Triumphi imamo srecanje 24.6. v Bohinju, mogoce bi se probalipovezat in nekak zadevo skupaj izpeljat...

Wind, imaš prav. :yes: :yes:

Govorila sem z Emilom Šubljem, ki je Triumphaše sklical samoiniciativno (24.06). Na tvoj včerajšnji post (hvala!) sem opozorila vodeče RAT Slovenija. Žal je tako, da Triumphaši niso obveščeni o vabilu na naše vožnje, za kar smo sicer dogovorjeni že drugo leto - edino obvestilo o tem lahko preberejo le iz mojih objav na Motosvetu. No, tokrat bo to takokot pač bo, vnaprej pa upam, da se bomo lahko nekako uskladili. Seveda Triumphaše še vedno vabim, da se nam 17.06. pridružite, prav tako pa vam 24.06. želim res lep dan!

Naj na tem mestu dodam, da se z nami vozijo tudi razni drugi motoristi, ki se nam želijo pridružiti in ki se najavijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK:

Mikrolokacija se imenuje tudi Luna park :)

upam, da bo teh več, kot tista "vsako drugo sred ov meseco po 18h v Horse Pubu" :)

sem lih včer reminder v Outlooku vn vrgu :)

Dragi Simon,

tudi jaz upam - seveda, če boš prihajal tudi ti, tako kot vsak naš posameznik, ki se zaveda, da je del celote.

Kot vse ostalo, letos verjamem, da bodo tudi ta srečanja uspešna, saj klub postaja vedno bolj homogena skupina. B) Včeraj se nas je v Luna parku - Grad Kodeljevo zbralo 15 in pošteno smo prigrmeli in zasedli prizorišče. :OK: Na snidenje 5. julija! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

morm en post dat sem, da ne bojo mislil da je klub umrl, nasprotno...kr dogaja se :grim :devil:

trenutno nas je ca.100 članov in simpatizerjev :rolleyes:

več info pa tud na DUCATI KLUB SLOVENIJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Če koga od lastnikov Ducatijev zanima mogoče vožnja po stezi in tekmovanje:

D.O.C. Croatia v letošnjem letu organizira "DUCATI OPEN CUP CROATIA 2008" , k sodelovanju so vabljeni vsi lastniki Ducatijev

treningi in dirke se bodo odvijale v sklopu Motohappeningov v organizaciji Đuro motorsporta.

Datumi so:

04.-06.04.2008

16.-18.05.2008

27.-29.06.2008

22.-24.08.2008

10.-12.10.2008

Dirka bo potekala skupaj z dirko Battle of Twins , tekmovalci v Ducati Cupu bodo prejemali točke tako v razvrstitvi Battle of twins, kot tudi ločeno v razvrstitvi Ducati Cup-a, se pravi na koncu vsake dirke prejmejo v primeru uvrstitve na oder za zmagovalce pokala za obe kategoriji, na koncu sezone pa tudi nagrade obeh organizatorjev.

neuradno je 1.nagrada za zmagovalca sezone 2008 DUCATI kombinezon :)

Pogoj nastopanja je seveda motocikel Ducati oz. motocikel z Ducatijevim agregatom, se pravi lahko tudi Bimota, Cagiva,...

Kategoriji sta dve, zračno in vodno hlajeni, motorji morajo biti serijski in imeti pnevmatike s profilom (ne slick)

Ostala pravila so identična Motohappening pravilom.

Cena:

- trening cel dan 680 KN

- rekreativna vožnja 150 KN (40.min)

post-1406-1205585558_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducatisti, kje se za vaše motorje najbolj splača kupit rezervne dele? V Sloveniji.

Preveri najprej dele v SLO potem pa vprašaj v trgovini Dolomiti v Trstu. Ponavadi so cenejši. Kaj točno pa rabiš?

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducatisti, kje se za vaše motorje najbolj splača kupit rezervne dele? V Sloveniji.

ej čist odvisno, določene stvari dobiš najceneje v LJ pr Novi motolegendi, določene pa na netu ali pa v Italiji velik ceneje ;)

kva rabš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabm en del sklopke štarterja, cifra dela je 70140071A, paše na 748,916,996 pa m900(pa seveda rsv :D).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabm en del sklopke štarterja, cifra dela je 70140071A, paše na 748,916,996 pa m900(pa seveda rsv :D).

v ponedeljek poklič v LJ in povej to kataloško številko, pa ti bo povedal kok je in če je na zalogi ,)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v ponedeljek poklič v LJ in povej to kataloško številko, pa ti bo povedal kok je in če je na zalogi ,)

Po možnosti dopoldne, ko dela Janez (vsaj naj bi, glede na to ,da je ta teden popoldne bil na šihtu). Čeprav menda Ciril tudi v gepl za te stvari (po)gleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa pri gospodu Dacarju.

Tudi res, čeprav mislim, da Dacar dele nabavlja predvsem za motorje, ki jih on šraufa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga od lastnikov Ducatijev zanima mogoče vožnja po stezi in tekmovanje:

D.O.C. Croatia v letošnjem letu organizira "DUCATI OPEN CUP CROATIA 2008" , k sodelovanju so vabljeni vsi lastniki Ducatijev

treningi in dirke se bodo odvijale v sklopu Motohappeningov v organizaciji Đuro motorsporta....

...neuradno je 1.nagrada za zmagovalca sezone 2008 DUCATI kombinezon :)...

popravek, sedaj je uradno da so nagrade, na koncu sezone sledeče:

1.mesto - čelada DUCATI CORSE RX-7

2.mesto - usnjena jakna DUCATI CORSE

3.mesto - ročna ura Breil DUCATI CORSE

lp kađiva

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Tole je pršlo na Perlin oz. klubski mail...

v glavnem kapo dol ekipi!! :worship: :worship: če bi imel čas bi jih šel osebno spoznat in jim zaželet srečno pot, ker v sredo 16. aprila prečkajo tudi Slovenijo (primorski konec) :)

My name is Michel Cheylan from France.

I will start a round trip this Saturday April 12th with two Ducati Side Cars for 60 000 km through 40 countries.

You can have a look at our roadbook here

http://www.passagers-du-monde.net/images/s...parcours_v7.pdf

and would be more than delighted to meet other Ducatisti around the world during this incredible human road trip with Ducati side cars.

As you can see we have a web site http://www.passagers-du-monde.net to keep contact with the modern world.

So please do not hesitate to send a mail, we will be able to answer to you and prepare with you our passage in your town.

Desmodromic yours

Michel CHEYLAN / DUCATI CLUB OF FRANCE

michel@cheylan.net

lp kađiva

post-1406-1207678976_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

v soboto se nas je kljub dopoldanskem slabem vremenu okoli poldneva le zbralo nekaj članov na Volavljah...šlo je za klubski "žegn" , zaenkrat samo za nas...mogoče kdaj tudi za ostale :P

post-1406-1209059935_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

evo, če ima kdo glih takrat dopust in ne ve kam bi jo mahnil, ali pa če se bo kdo potepal takrat dol po Grčiji ;)

Hellas Ducati Weekend :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

evo s koncem minulega tedna smo zalaufali novo internetno stran, ki je v vseh pogledih boljša od stare :OK: :OK:

naslov ostaja enak DUCATI KLUB SLOVENIJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

9. skupna vožnja - tradicionalna spomladanska vožnja in srečanje Ducati kluba Slovenija – Vršič

v soboto 7.6.2008

Okviren načrt poteka dneva:

•od 9.30 do 10. ure se zberemo pred salonom Ducati – Nova Motolegenda d.o.o. v Ljubljani

(Modri Lev, Zaloška c. 171) – z napolnjenimi rezervoarji in pripravljeni na točen odhod

•10.00 – startamo proti Postojni (po južni obvoznici do Brezovice)

•11.00 – v Postojni se zberemo na bencinski črpalki OMW na polurni pavzi, kjer po potrebi

dotočimo gorivo, se osvežimo, spijemo kavico...

•11.30 – startamo proti Divači – Sežana – Štanjel – Draga …

•… v Dragi (za Dornberkom) kratek postanek na bencinski črpalki …

•… iz Drage nadaljevanje proti Novi Gorici – Solokan – Tolmin – Kobarid – Bovec

•14.00 polurni postanek v Bovcu (najprej na bencinski črpalki, nato v katerem od lokalov

ob cesti čez Bovec

•14.30 – nadaljevanje poti čez Vršič ali Predel in mimo Kranjske gore

•15.30 – kosilo v gostilni Pri planincu na Grajski cesti na Bledu (Arno Pucher)

•… po kosilu po dogovoru vrnitev proti Ljubljani.

V primeru slabega vremena je srečanje prestavljeno za en teden, na soboto, 14.06.2008.

lp kađiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!