Skoči na vsebino

Ducati klub Slovenija


Priporočene objave

9. skupna vožnja - tradicionalna spomladanska vožnja in srečanje Ducati kluba Slovenija – Vršič bo v nedeljo 15.6.

vreme nam nekak ni naklonjeno, ampak v nedeljo bomo pa stvar izpeljal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skupinska vožnja je uspela :worship: nabral se je ca. 20 motorjev, sicer smo se Vršiču letos izognil in smo šli čez Predel ampak je blo enkratno :OK:

evo ena fotka iz Loga pod Mangartom...več fotk bo pa kmal tud na naši spletni strani .)

post-1406-1213723205_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še ene dve :winkiss: ... fotke ...

post-683-1213770520_thumb.jpg

post-683-1213770634_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še skupinska pod Predelom.

A samo hypermotard je vzdržal, ostali ste pa "hočeš nočeš" pripešačili? :P

Hecam se, brez zamere. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A samo hypermotard je vzdržal, ostali ste pa "hočeš nočeš" pripešačili? :P

Hecam se, brez zamere. :D

Ti se nea hecaš....zato se nea vun vleči..... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
A tuki pa nič ne dogaja?? Kje se skrivate??

mal so bli dopusti pa tko naprej,...drgač pa Polona sej loh tud kakšno sredo prideš na mesečno druženje ;) zadnč sem bil sam na Kodeljevem k ni noben pršu :krneki:

drgač pa Ducatisti, konc meseca je v Avstriji blizu Beljaka Ducati Action Days 2008, mi gremo mal pogledat...več se pa na klubskem forumu zmenimo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo nas :grupni:

no lepo da je še kdo aktiven... :OK:

mal so bli dopusti pa tko naprej,...drgač pa Polona sej loh tud kakšno sredo prideš na mesečno druženje ;) zadnč sem bil sam na Kodeljevem k ni noben pršu :krneki:

drgač pa Ducatisti, konc meseca je v Avstriji blizu Beljaka Ducati Action Days 2008, mi gremo mal pogledat...več se pa na klubskem forumu zmenimo ;)

ooooo... Pozdravljen! Sej bi pršla kako sredo, če bi vedla kje mate to. Nism lih iz lj tak da mi ni poznano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v septembru, ko bomo že vsi z dopustov, bi lahko kak vikend naredili Ducati Beach Party.

da se najemo in napijemo ter naposlušamo rožljanja v naših agregatih... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v septembru, ko bomo že vsi z dopustov, bi lahko kak vikend naredili Ducati Beach Party.

da se najemo in napijemo ter naposlušamo rožljanja v naših agregatih... ;)

je v planu en piknik septembra, tko da boš obveščen ob pravem času :) tuki in na DUCATI KLUB STRANI

@PolonaN: grad Kodeljevo,...če pa ne najdeš pa poklič, al te pa pride en iskat na kakšn križišče :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je v planu en piknik septembra, tko da boš obveščen ob pravem času :) tuki in na DUCATI KLUB STRANI

@PolonaN: grad Kodeljevo,...če pa ne najdeš pa poklič, al te pa pride en iskat na kakšn križišče :D

No kdaj imate naslednjič? Mejbi mi celo rata pridit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsako prvo sredo v mesecu se dobimo,...tko da septembra je to 3.-ga se mi zdi :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ducatistke in Ducatisti!! v soboto 13.9. Ducati Klub Slovenija organizira že tradicionalno jesensko skupno vožnjo, ki jo bomo tokrat zaključili ob druženju na pikniku.

potek vožnje in vse ostale podrobnosti pa sledijo čez kakšen dan ali dva, važno da si datum zapomnite :D

Vabljeni vsi člani kluba, kot tudi lastniki in ljubitelji Ducatijev :worship:

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducatistke in Ducatisti!! v soboto 13.9. Ducati Klub Slovenija organizira že tradicionalno jesensko skupno vožnjo, ki jo bomo tokrat zaključili ob druženju na pikniku.

potek vožnje in vse ostale podrobnosti pa sledijo čez kakšen dan ali dva, važno da si datum zapomnite :D

Vabljeni vsi člani kluba, kot tudi lastniki in ljubitelji Ducatijev :worship:

...a če prpelem s seboj brudija na Dučetu, se bom lahko tud z mojo FZ1-ko zravn zapelov... :unsure: ... .) hehe...

lp

Popravljeno . Popravil flero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a če prpelem s seboj brudija na Dučetu, se bom lahko tud z mojo FZ1-ko zravn zapelov... :unsure: ... .) hehe...

lp

ma ja ni panike vidva sam pridta ;) sicer prov vabmo ne ostalih (ker pol ratajo pizdarije na cest v stilu "ko je jači" ), se pa vsakič kakšn japonc ali dva pelje zravn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducatisti, pozdravljeni!

10. skupna – jesenska vožnja in PIKNIK

Vabljeni vsi vozniki in ljubitelji Ducati motornih koles na 10. skupno vožnjo(jesensko) in Ducati piknik, ki bo v soboto 13. septembra 2008. Zjutraj se zberemo pred Ducatijevem salonom v Ljubljani in po okvirnem načrtu odrinemo na vožnjo. Tisti, ki niste iz osrednje Slovenije, se nam lahko priključite tudi v enem izmed krajev, kjer bomo imeli postanke. Po končani skupni vožnji ste vabljeni na DUCATI PIKNIK, ki ga bomo imeli pri Lovski koči pod Šmarno goro (zemljevid). Za pijačo, hrano in glasbo bo poskrbljeno. Možno je tudi zasilno prenočiti v koči. (Tisti, ki boste prenočili s seboj prinesite spalno vrečo in kakšno blazino). Vabljene tudi spremljevalke oz. spremljevalci.

Tisti, ki ne boste uspeli priti na skupno vožnjo ste prav tako vabljeni na piknik in obratno. Za vse člane Ducati kluba, znaša udeležba na pikniku 5 €, za nečlane pa 10€. V ceni je vključena hrana in pijača. Udelžbo na pikniku javite do četrtka 11.9.08 na mail info@ducati-klub.si ali na 041 909 274.

V primeru slabega vremena je srečanje prestavljeno za en teden, na soboto, 20.9.2008. Objava za odpoved jesenske vožnje bo objavljena na internetni strani in javljena po e-mailu v petek 12.9.08 do 15:00.

Naj nam dogodek ostane v lepem spominu, zato je na skupni vožnji potrebno poudariti varno in previdno vožnjo z upoštevanjem cestno-prometnih predpisov in razmer na cesti. Vsak udeleženec vozi na lastno odgovornost in organizatorji ne odgovarjajo za morebitno nastalo škodo.

Upam, da nam bo vreme naklonjeno in da se srečamo v čim večjem številu. SREČNO!

za več info pa pišite na PM ;)

post-1406-1220882769_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pozabu napisat da se zberemo ob 9.30h in štartamo ob 10h izpred salona Ducati :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati Slovenije organizera že vsakomesečni izlet do mehanika in nazaj, kjer bodo lahko naši motorji v miru spuščali dušo.

Lokacijo bi morali vsi poznati, ker se redno videvamo tam.

Zbor je planiran okol 16. ure, vendar je vse odvisno od dobre volje samega motorja, to so le taljanske mašine.

Na koncu sledi še panoramska vožnja s trolo, s katero si bomo ogledali mestno jedro ljubljane, med tem ko nam šravfajo motorje.

(da ne bo kdo zameru, sam mal sem se pohecu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!