Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

Ko se zgodi taka stvar me kar stisne . Pa zakaj hudiča se to sploh mora dogajat.

Ko bi lahko človek bil dovolj pameten in vedel, kje so meje in bi lahko predvidel vse nepredvidljivo in ...

:cry: Upajmo, da se bo kljub slabim napovedim dobro izteklo. Drž se poba !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se zgodi taka stvar me kar stisne . Pa zakaj hudiča se to sploh mora dogajat.

Ja, vsakega normalnega stisne, ko vidi ali sliši o taki ali podobni tragediji! Še bolj stisne, ko je poškodovan ali umre sopotnik, vozniku pa nič in že čez mesec ali dva izziva nesrečo s kakim drugim vozilom, ali pa, ko umre popolnoma nedolžna oseba!

Zakaj pa se to mora dogajat pa je popolnoma jasno, le da je tega še odločno premalo glede na to, kdo vse in kako vozi po naših cestah.

Na žalost take nesreče večini niso v poduk in opozorilo, zato se takim brez dvoma obeta podobno. Kdaj in kje, pa bomo tako ali tako brali...in žalovali ! Za vse drugo pa je po vsaki taki tragediji prepozno !

Najbolj pa me razveseli komentar, kot ga je pljunil pametni maus 26 Jul 2007 @ 22:31 , ko pravi, da ga boli kurac in da se lahko vozi po cestah kolikor hoče...

Seveda se lahko vozi, a le po predpisih!

V nasprotnem lahko pričakuješ tudi od drugih udeležencev prometa popolnoma enak moto: boli jih kurac, saj plačujejo davke in zahtevajo spoštovanje predpisov in zakonov! In verjemi, da na koncu vedno bolikurčnik odnese takratko, če samo on, je pa najmanjši problem...

Ali zapreti temo Marija Reka?

Mislim, da ne bi bilo pametno!

Zakaj?

Zato, ker sem prepričan, da je marsikateremu "pametnemu mausu" rešila življenje, če ne zaradi drugega, pa zaradi tega, ker je kakšen policaj zaradi bolikurčenja pripeljal na MR in nadzoroval promet.

Pa, če je tak nadzor rešil vsaj eno življenje ali invalidnost, je to veliko. Sploh pa, če si bil na vrsti ti!

Ja, ti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, vsakega normalnega stisne, ko vidi ali sliši o taki ali podobni tragediji! Še bolj stisne, ko je poškodovan ali umre sopotnik, vozniku pa nič in že čez mesec ali dva izziva nesrečo s kakim drugim vozilom, ali pa, ko umre popolnoma nedolžna oseba!

Zakaj pa se to mora dogajat pa je popolnoma jasno, le da je tega še odločno premalo glede na to, kdo vse in kako vozi po naših cestah.

Na žalost take nesreče večini niso v poduk in opozorilo, zato se takim brez dvoma obeta podobno. Kdaj in kje, pa bomo tako ali tako brali...in žalovali ! Za vse drugo pa je po vsaki taki tragediji prepozno !

Najbolj pa me razveseli komentar, kot ga je pljunil pametni maus 26 Jul 2007 @ 22:31 , ko pravi, da ga boli kurac in da se lahko vozi po cestah kolikor hoče...

Seveda se lahko vozi, a le po predpisih!

V nasprotnem lahko pričakuješ tudi od drugih udeležencev prometa popolnoma enak moto: boli jih kurac, saj plačujejo davke in zahtevajo spoštovanje predpisov in zakonov! In verjemi, da na koncu vedno bolikurčnik odnese takratko, če samo on, je pa najmanjši problem...

Ali zapreti temo Marija Reka?

Mislim, da ne bi bilo pametno!

Zakaj?

Zato, ker sem prepričan, da je marsikateremu "pametnemu mausu" rešila življenje, če ne zaradi drugega, pa zaradi tega, ker je kakšen policaj zaradi bolikurčenja pripeljal na MR in nadzoroval promet.

Pa, če je tak nadzor rešil vsaj eno življenje ali invalidnost, je to veliko. Sploh pa, če si bil na vrsti ti!

Ja, ti!

Še en pametnjakovič, ki je vstal z levo nogo :headbang: Saj mi je dolgčas, pa se mi ne da odgovarjat ne nekatere bedarije... :slap:

Bo v soboto popoldne kdo gor? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj pa me razveseli komentar, kot ga je pljunil pametni maus 26 Jul 2007 @ 22:31 , ko pravi, da ga boli kurac in da se lahko vozi po cestah kolikor hoče...

Seveda se lahko vozi, a le po predpisih!

V nasprotnem lahko pričakuješ tudi od drugih udeležencev prometa popolnoma enak moto: boli jih kurac, saj plačujejo davke in zahtevajo spoštovanje predpisov in zakonov! In verjemi, da na koncu vedno bolikurčnik odnese takratko, če samo on, je pa najmanjši problem...

Zato, ker sem prepričan, da je marsikateremu "pametnemu mausu" rešila življenje, če ne zaradi drugega, pa zaradi tega, ker je kakšen policaj zaradi bolikurčenja pripeljal na MR in nadzoroval promet.

Pa, če je tak nadzor rešil vsaj eno življenje ali invalidnost, je to veliko. Sploh pa, če si bil na vrsti ti!

Ja, ti!

Malo bolj preberi moj post, če ga ne razumeš, pa prosi koga, da ti ga razloži, kjub temu, da te je razveselil. Govora je bilo o branju foruma in ne o čem drugem. "Pametnemu mausu" ne rešuje življenje policija, ampak nabiranje izkušenj v 28- letnem preživljanju prostega časa na motorju. Ne ocenjuj moje osebnosti, ker me ne poznaš in bi ti bilo veliko lažje, če rešiš svoje probleme in dileme. Res se bom vozil in to povsod, kjer je dovoljeno in me BOLI KURAC kaj ti misliš. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus smiri tistih 150 konjev :D Vidiš, da je še friški na forumu :D

Ravno mene je najdu :closedeyes: Mene, ki zagovarjam mirno in previdno vožnjo ter upoštevanje predpisov, predvsem v naseljih, bližini šol in vrtcev :closedeyes:

Kdaj se dobimo gor :naughty:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš pa najbolj fukish sliko za avatar :lol1:

Ejga ne vem...Če se ne bom ta vikend šminkal v Puli potem lahko že v sob :D

Mam pa nove fusstretne, tko da vozim zlo na easyyy....da ne bom spet vse pogubu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga ne vem...Če se ne bom ta vikend šminkal v Puli potem lahko že v sob :D

Mam pa nove fusstretne, tko da vozim zlo na easyyy....da ne bom spet vse pogubu :rolleyes:

Kje se boš pa lahko ti Puli uprl? :D

To jih boš tako in tako :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plunu 3x na vsako....

Ne ne zdej vse komplet zamenju....tko da ni šans da se odšraufa. Dost da sem zadnjič na Marički 12 evrov zgubil.

Če najde kdo distančnike, naj mi jih prosim vrne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to je od takrat, ko smo se v Lj srečali, ali je to že nekaj drugega, kar si izgubil? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JOJ.. kok sta vidva "pametna" :lol1:

Taki smo se rodili :bounce: :slap:

Ti si pa siv :krneki: :whistle:

Popravljeno . Popravil ShadoW88
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JOJ.. kok sta vidva "pametna" :lol1:

Čuj ti stric......a si sigurn da je gor gostilna odprta al moram kofe v termoski prnest da ne boš spet žalostno gledal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kofe prnes :D

bomo ga kar gor ruknal... :naughty: malo nižje proti Trbovljam je še en kafič... :worship:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene nau :closedeyes: sm preveč "pameten" :lol1:... grem na morje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo nižje proti Trbovljam je še en kafič... :worship:

Tam je sonce :whistle:

mene nau :closedeyes: sm preveč "pameten" :lol1:... grem na morje :whistle:

:unsure: :closedeyes: :004

Popravljeno . Popravil ShadoW88
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!