Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

Ni dal mira, je kr ok, samo je treba bit previden tudi popoldan še ostane malce jutranje vlage. Počasi se nabira tudi listje, tako da več kot turistično za letos ni več. Ampak kljub temu paše se lepo gor zapeljat pa popit kakšno kavico na soncu. Ahhhhhh romantika :whistle:

Khm...ka zdj to pomen ka sta vidva dans delala gor??!! :hmm:

Kaj pa s tvojo obljubo kec?! Vidm js da slabo kaže da se bom js s kakšno teto vozla okrog letos al pa drug let...po marički ali kočevki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kefetiral...bil na varnostni razdalji :krneki:

Drugače pa.....ni več to to, je mokra, listja, blata, peska..... :krneki:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kefetiral...bil na varnostni razdalji :krneki:

Drugače pa.....ni več to to, je mokra, listja, blata, peska..... :krneki:

Torej nism nč zamudila..jeej! Sicer pa js sam še Ma...sanjam.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ob 17 bom gor. Kot bi rekel kolega, če me vidite me pocukajte za rokav, sam ne med vožnjo!!!!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ob 17 bom gor. Kot bi rekel kolega, če me vidite me pocukajte za rokav, sam ne med vožnjo!!!!!! :whistle:

Prideva s Srečotom... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, smo jo napadli :worship: Kec jo je ožemal do onemoglosti :naughty: je še kar mislil, da je na Sardiniji :whistle: Ja, kar fino je bilo... :yea1:

post-2154-1191345899_thumb.jpg

post-2154-1191346011_thumb.jpg

post-2154-1191346024_thumb.jpg

Pol smo še zaključili pri XXX-ih... :yea1:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Na marički se nič ne dogaja :grrr

:grim :eek: Prišel malo pod vrh, pa zaprta cesta :o so gasilci nažigal gor pa dol z avti.

So mel vaje :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na marički se nič ne dogaja :grrr

Spet sem jo prevaral, danes ruknil The Cesto O:-)

jaz jo bom naskočil jutri ali je kaj peska a si jo prevozil v obe smeri .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo peska po dolini ..tu pa tam... ko se začne pa dvigovati pa nič več .

Prevozil samo savinjsko stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem bil danes gor na mariji reki :evilgrin: ! Sam mrzl, mrzl je ornk :krneki: . Pa poln listja na cesti.

Tud jaz sem šel mal pogledat kakšna je, pa vidim po cesti risane znake "50", pa saj to verjetno ni omejitev, verjetno nas opozarjajo. da je še 50m do ovinka, zadnji čas za žlajfat!!! :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz sem šel mal pogledat kakšna je, pa vidim po cesti risane znake "50", pa saj to verjetno ni omejitev, verjetno nas opozarjajo. da je še 50m do ovinka, zadnji čas za žlajfat!!! :lol1: :lol1: :lol1:

Ja se strinjam :naughty: ! Sam tam pri taprvem ostrem ovinku ko je kmetija moreš ornk pazit da ne prletiš prevč na ono oznako, kr je kr fajn spolzka :rolleyes: !

Popravljeno . Popravil biker125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se strinjam :naughty: ! Sam tam pri taprvem ostrem ovinku ko je kmetija moreš ornk pazit da ne prletiš prevč na ono oznako, kr je kr fajn spolzka :rolleyes: !

Maš prav, tud to sem hitro opazil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, danes je bila cesta prazna...srečal sem le Kawo, ki pa me, očitno, ni zaznal...

Zaradi vetra, ki je "počistil" vozišče, tudi listja na njem ni bilo. Na nekaj predelih je bilo mokro, a to ni bila posebna ovira.

Vožnja je bila prijetna, čeprav me je pred Lovskim domom "ujel" snežni metež.

Da ne pozabim: Vesel sem, da so po cesti oznake za omejitev hitrosti... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!