Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

... Nekaj časa nazaj je totalno rastural tip s plavo Ninjo...

Škoda, da si ni dal dopovedati, da naj ne raztura več tako zelo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko tip rastura, bo težko pokazal na Mariji Reki, razen, ko bo v cajtnge pršu, sej veš na katero stran. Takrat se bo vedelo, da ni bil samo hiter, ampak za odtenek "pre"hitr. Nekaj časa nazaj je totalno rastural tip s plavo Ninjo...

Novi Marof je manjša steza, s podobno konfiguracijo ovinkov, kot so na Planinskih ridah in Mariji Reki, a razlika vseeno obstaja. Tam se vozijo VSI v isto smer, in VSI tišijo. Namesto dreves, zaščitnih ograj je tam le trava! Predvsem se pa da hitro in preprosto ugotovit kdo "rastura", le za štoparico moraš imet. In če kdo slučajno nima štoparice, mu jo jaz z največjim veseljem posodim.

Alternativa ovinkastim cestam je tudi steza v Krškem (Raceland)!

Kdaj gremo???

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, tud js sm vidu onga tipa na črni cbrki, se je dol prpelu po kolenu... Mislim, sej lepo, da se zna tak pelat, sam naj ne bo tuk neumn in tega naj ne počne tam gor, ampak na Racelandu, Grobniku, Novem Marofu... Konec koncev je poletje, na cesti so kolesarji, tudi kakšen kamen se kdaj najde, kakšna žival, nasproti vozeč promet itd... Dejmo vsi skup met eno zdravo bero pameti no...

Kar se tiče policajev pa, prejšn tedn so meli gor racijo, od "taspodni" ovnikov pa do vrha 4 kontrole... po pamet pa (ne pre)počas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet buče. Folk tuli vozite po omejitvah, pa gre na Mariji Reki po omejitvah prav lepo po kolenu. In če se ne motim oz. če vsaj malo poznam zakone fizike, je vožnja po kolenu pri isti hitrosti bolj varna, kot vožnja nekoga, ki se na motorju drži, kot da bi nekaj fasal od zadaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pa je bla že čist suha cesta? sej tut če je bla jo je zle spet zmočl celo :(

mal je blo vlažno....ampak sam kkšn konc.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napadli Maričko danes :) pa je bla mal vlažna :naughty:

Fossil tnx, bom še kdaj pršu v vaše konce :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napadli Maričko danes :) pa je bla mal vlažna :naughty:

Fossil tnx, bom še kdaj pršu v vaše konce :whistle:

ja vedno vablen, sploh ob lepem vremenu...

mal je bla pa res vlažna :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času sem se lepo turistično (CBF 600) dvignil na Podmejo s štajerske strani... in najprej ugotovil, da je po celi "trasi" omejitev 50 km/h... zanimivo... prvi ukrep... No, glede na to, da nisem šel z namenom drajsanja gor-dol, sem vmes lahko opazoval še druge dogodke... in celo videl smrkce v kibli, ki so ravno imele enega motorista v postopku... pa nekaj zijal je bilo na dveh ovinkih... tišačev pa bolj malo... ene 2... :D Marička je še vedno lepa, ampak za tišat pa ne hvala... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ovinku v zg. sliki, je že 40km/h dovolj da s kolenom podrsaš po tleh, sploh če imaš ss in koleno uporabljaš kot parkirno tačko :whistle:

Problem nastane, če hočeš do tačk :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo včiri sem bil gor, motorjev kr neki, fural smo se skoz, sicer je blo mal vroč, pa na začetku je bil postavljen radar pa 2 policaja v civilnem avtu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans je blo tut super gor.. niti avtov niti motorjev ni blo hehe

kako da ne, jaz sem se spet pelal preko :D Pred mano pa nekdo z rumenim motorjem (kaj vem mogoče supermoto?). Spodaj je pred mano obrnu in se zapelal še enkrat gor, gori pa naredu na zadnjem ovinku postanek - ura cca 17:30

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm biu ob ene pol 5 že gor.. takrat pa ni blo nobenga ;)

A potem se ti zmeraj voziš gor skozi Griže-mimo moje hiše :hmm: , sem te že večkrat videl ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vedn nardim krog.. liboje,griže,prebold, marija reka, potem pa po glavni cesti nazaj.. al pa obratno.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!