Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

Polaganje ob količkih - je prou en glih vseen al so kavbojke al pa Dajneze.

Zanimivo kje so položene tiste zvočne ovire. Ne vem kaj je pravzaprav njihov namen. Hočem rečt, mislim si že, ampak ziher pa nisem :)

Sem pa zadnjič v naselju noter trofnu radar - Kangoo. Najprej sem mislil, da je delavski a sem šele vštric porajtal da je Doppler. Malo naprej je stala pa kibla. No, pa saj čez naselje je prav, da se vozi po omejitvah. Mularija z žogo je pač nepredvidljiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

je bil kdo že kej na MR zadnje čase? če lahko malo poroča kakšnaje cesta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bil kdo že kej na MR zadnje čase? če lahko malo poroča kakšnaje cesta...

Pesek, polno policajev, polno pohodnikov zdaj čez praznike,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pesek, polno policajev, polno pohodnikov zdaj čez praznike,...

+ providia se vozi gor in dol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda da so to cesto na pouno začel oblegat pajacaji :(

Slučajno kdo kj ve ali je cesta čez Trbovlje še vedno gradbišče?In kdaj jo bodo kj zrihtal?

Drgač pa lepa vožnja zadnjič rdeče CBR 954 za modro aprilio :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda da so to cesto na pouno začel oblegat pajacaji :(

Ja, to se je pa zgodil zaradi tega, ker se nakladači kot si ti niste mogli it le gor zapelat parkrat gor in dol pa it naprej.

Ste pač morali še tuki nakladat čez 3 strani, kolk ste ga pulagal in bili oh in sploh kul v ovinku in s tem privabljal novi šminkaraj v te hribe, da se slikari in snema, ker potem ste pred enim slinavim mulcom, ki bere motosvet tako ful kul.

Žal. Sem pravi čas opozarjal na zaprtje teme, da se ne bi naredilo pretirane reklame.

p.s.: Iz bližnje policijske postaje je en policaj, ki je totalno ufliknen ( tisti tapravi iz vica o policajih ) in se naokol hvali koliko motoristov je zjebal - pa da ne boste mislili da samo norce. Vozi pa tudi letečo.

Srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kva maš prot itemu? Če pa pol na slikcah zgledaj ful podobno TEMU ...

;)

Edin cestarji so grdi, k nočejo ovinkov tko poštrihat ... pa policaji, k ustavlajo, namesto da bi cajt merili in z zastavicami mahali :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes sem se peljal čez in doživel presenečenje... Zakaj noben ne pove, da so našravfal motoristom prijazne zaščitne ograje :worship: :worship:

Slikce žal ni. Ograje so pomoje na kar pravih mestih, tudi na ovinkih spodaj na ravnini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa policaji, k ustavlajo, namesto da bi cajt merili in z zastavicami mahali :P

Sej ga merijo... Včasih postavijo tudi fotofiniš! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se peljal čez in doživel presenečenje... Zakaj noben ne pove, da so našravfal motoristom prijazne zaščitne ograje :worship: :worship:

Slikce žal ni. Ograje so pomoje na kar pravih mestih, tudi na ovinkih spodaj na ravnini.

a niso ble že lani???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut jst jih nisem še porajtal, pa tut, ko gledam lanske slikce in par letošnjih, jih ne opazim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo tudi sam nisem opazil dodatnih varnostnih ograj za motoriste, včeraj pa samo :blink:

Popravljeno . Popravil Vikking
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bo kdo za weekend kej gor?

Moj komarat bo. S policijskim motorjem. Bom rekel naj malo "pozdravi" spletne nakladače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Pa naj jim tut pokaže kako se pele :evilgrin: Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kulm ti si pa ful faca, ko maš take kolege. Dej prid še ti gor, ti bom dal za pir, pa bomo kakšno rekl. Boš ti kej fajn zanimiuga povedu, da ne bomo mi samo nakladal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons popoldne blo kr fajn gor, samo če nebi polcaji gor pršli svetit :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav tako so popravli tiste dve jami na cesti takoj ko se začne klanec, za tistim dolgim desnim ovinkom.

Popravljeno . Popravil Vikking
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej naj še sam "zvočne zavore" odstranjo z meni najljubšega ovinka ali dveh in znake 50 pa bo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!