Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

in na podlagi česa bi lahko dobil ta znak? pa tut pol nevem če bi ga vsi upošteval ;)

Na podlagi takih, ki ne dojemajo prometnih znakov...

Na žalost pa bi(bodo?) prikrajšani vsi ostali, ki motorizem jemljejo malo drugače...

Zaradi mene ti sploh ni potrebno upoštevati nobenih zakonov ali predpisov, popustil pa boš kljub vsemu ti... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: zrat tega kr nekateri ne upoštevajo prometnih znakov bi cesto kr prepovedal za motorna kolesa :lol1: cesta je javna in naj se vozi gor kdor hoče s čimer hoče dokler ogroža samega sebe in ne drugih v prometu. Najbol ogrožajo motoriste pa ravno avtomobilisti ki se vozjo čez ovinke kr po drugem voznem pasu :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj ugibam, s pomočjo oljnih madežev??ne bi bilo prvič, da bi nekdo polival olje tam doli.. :krneki:

Jaz pa ne bom ugibal na ta način, ker to nima smisla, niti ni moj namen. Da bi nekdo nalašč polival olje, ne verjamem, možno pa bi bilo le v samoobrambo pred nasiljem..., a o tem ne bom špekuliral.

Dejstvo pa je, da bi bil en uspeli blic radarja dečku dovolj in bi ga za nekaj časa upočasnil. Pa, če ne bi prvi blic "pomagal" pri posebno "trdi" glavi, pa bi drugi zagotovo. Res, da je veliko pogojnikov, a se, na žalost, večinokrat uresničijo...

Po moje je že večkratna prisotnost policije dovolj, da "strezni" (spametovat ne more!) tiste, ki ne dojemajo... tudi tega ne, da bi namesto na uniformo, lahko naleteli na radar...

Ko enkrat R.I.P.amo, je prepozno, pa najsibo za kateregakoli udeleženca in njihove svojce, kaj praviš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: zrat tega kr nekateri ne upoštevajo prometnih znakov bi cesto kr prepovedal za motorna kolesa :lol1:

boh ne daj, da bi zaradi nekaj stalnih kršiteljev, ki ne dojemajo cpp in posledic zapirali cesto za promet! Dosti bolje, za vse pa tudi najceneje je, ko takega "štrafne" po žepu.

Pojdi na tole bližnjico: http://www.zvcp2008.si/ in se poduči tudi s klikom na Kazni

cesta je javna in naj se vozi gor kdor hoče s čimer hoče dokler ogroža samega sebe in ne drugih v prometu. Najbol ogrožajo motoriste pa ravno avtomobilisti ki se vozjo čez ovinke kr po drugem voznem pasu :slap:

Cesta je javna, a za vse, ki želijo uporabo na varen način. Miselnost, da se po njej lahko vozi kdor hoče in s čimer hoče, pa dokazuje tvojo omejenost ali pa nedonošenost, polnoletnosti nikakor ne!

Če ne bi bilo naše zdravstvo regulirano tako, kot je, bi lahko rekel, da me bk zate, dokler ogrožaš samega sebe. A temu ni tako! Ko ogroziš samega sebe, ogroziš tudi zdravstveno blagajno, s tem pa vsakega od nas, ki plačujemo vanjo.

Ne nazadnje pa mi-nam razloži, koliko si sposoben vplivati, kdaj ogrožaš sebe in samo sebe, kdaj pa istočasno tudi druge. To bi lahko trdil le za vožnjo po dirkališču, med sebi enakimi, pa še tam bi te poslali v k, če se ne bi držal pravil, ki veljajo, a ne? Ne veš tega?

Drži pa, da avtomobilisti, ki "sekajo" ovinke bolj ogrožajo motoriste, kot obratno. Ničkolikokrat sem to tudi doživel, če mislim samo na tiste nepregledne, ko niti ne pričakuješ koga nasproti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes sem bil prvic na tej cesti, pa verjetno tud zadnjic...Tipi terajo tistih par ovinkov, obrnejo in spet... Med tem so me prehiteval v ovinkih, kolesarji se ob spustu vozijo po nasprotni strani...Prvic po lanski nesreci me je blo resnicno strah na motorju.. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vrjetn od unga ko je sliku ne, če se bo pojavu tuki gor.. :whistle:

ju3 grem pa še s kolesom sprobat kok je za it gor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

kolk se pa povprečno peleta na maričko s kilometri na uro skozi ovinke ? ker jst ne morem pa ne morem it po kolenu pa da se jebeš !!! nagnem , presedem kolen ven.... nevem, najbolj je torej kriva brzina da sm prepočasen al kako ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nevem več kam naj še nagnem, nogo tk tišim ven da kr joj, presedem se za pol riti ven(je to premalo ) neveeeeeeemm sam to tk negre več naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk se pa povprečno peleta na maričko s kilometri na uro skozi ovinke ? ker jst ne morem pa ne morem it po kolenu pa da se jebeš !!! nagnem , presedem kolen ven.... nevem, najbolj je torej kriva brzina da sm prepočasen al kako ???

Meni je ratalo pri 55km/h drsat po kolenu.. v levi in desni ovinek - navzgor. Navzdol pa kokr je. Je pa res, da je dobr prej na pisto it se naučit in pol počasi ene 5x da cesto spoznaš in še pol ni 100% da ti rata.

Aja pa pazi šleparje iz nasprotne smeri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj te en slika, pa boš vidu kaj delaš narobe, pa sm rukni slike pa bomo še ostali pokomentiral kaj te jebe.

Jst sem sicer tud prvič na mariji reki drsu, je pa že takrat blo dost nevaren, pa je bil čist nov asvalt, zdej je pa katastrofa kar se mene tiče, ozka cestja, asvalt na predelih zjeben, umazanija na cesti, velik prometa, nepregledno je itak, pa še bi se dal naštevat pa sem raj pobrisu.

Tko kot so ti drugi svetoval, pejti v Krško na pisto, ni dosti dle, pa tam probavaj v nadzorovanem okolju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mal bom znoru ker brusi mi samo škorenj kolena pač ne. !! :headbang: :headbang:

ČIKO24, brez zamere, samo naredi sebi in nam, vsem ostalim, ki se podajamo na maričko, uslugo, in se pojdi učit v kontrolirano okolje... Ne poskušaj na silo spraviti kolena na asfalt, se ti zna hitro maščevati...

Prosim ne jemlji tega osebno ali kot napad nate, ali celo žaljitev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em na marički ne delam ničesar na silo niti se ne slilim, verjemi ! ker res se nočem razletet al pa prletet v koga, še v vsak ovinek sem šel z rezervo, dvomim da sem komu nevaren.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!