Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

Kaj se boste zmenle kaj, jaz bi rade volje dal za drink. :whistle:

KeC pa pride z metlo,al pa z štilom za vajino metlo. :naughty:

Seveda, samo jaz moram prej počakat do aprila, da lahko vozim motor :closedeyes:

Svoj štil sem si pa že našla :whistle: .. BadWoman ga pa menda ne rabi, ker ima tako in tako svojega :whistle: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, samo jaz moram prej počakat do aprila, da lahko vozim motor :closedeyes:

Svoj štil sem si pa že našla :whistle: .. BadWoman ga pa menda ne rabi, ker ima tako in tako svojega :whistle: :rolleyes:

Veš kje je še april! :) Do takrat bo pa že padlo nekaj km :yes:

Kaj pa ti veš? Za enkrat sem bolj slabo priskrbljena :closedeyes: tako da kec, ti kar nosi :whistle:

Popravljeno . Popravil BadWoman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na Marija Reki,cesta je mokra in spolzka,predvsem v zgornjem delu čez gozd je ogromno peska na cestišču,tudi v ovinkih.Zato previdno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na Marija Reki,cesta je mokra in spolzka,predvsem v zgornjem delu čez gozd je ogromno peska na cestišču,tudi v ovinkih.Zato previdno.

Danes zjutraj: Marija Reka suha. Temperatura asfalta 25 stopinj. Domačini čakajo motoriste z venci - kot na Havajih. Ob cesti navijajo nage babe, na vrh hriba je zastonj šnopc pa pir.

Navali narode. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj: Marija Reka suha. Temperatura asfalta 25 stopinj. Domačini čakajo motoriste z venci - kot na Havajih. Ob cesti navijajo nage babe, na vrh hriba je zastonj šnopc pa pir.

Navali narode. :yea1:

Evo se že odpravljam :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bah... Sm su dons preko Maricke pa je blo GROZA!

morko, mrzlo, pesceno... skratka ... bljek ... bom pocaku do poletja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kakšen je bil rezultat "naleta" ??

rezultat je biu več kot 30km/h čez omejitev (naselje) napihu 0.00...

sodnik za prekrške, ker sm mladoletn upam sam na opomin :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Danes sma jo z tomazin-om naskočla :worship: Spodaj je že super, zgoraj.. pa še ne.. Je še kr mokr k je še vse belo in se sneg topi, pa tud peska je še nekej. Kak tedn lepega vremena pa bo :worship:

post-9211-1206797388_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist zadnji ovinek na vrhu že drži kul.. za zmerno vožnjo!

na tem ovinku sm kot sopotnik z roko po tleh drsu, s husqvarno sm 125 :winkiss:

ker sm js motor nekje spodi pustu, je benza zmankal, rs ka pa to :whistle:

še sliko sm najdu, mal nižje dol slikan...

dsc0317.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja čaki da se mal ogreje še.. pa bo šlo tolk, čeprov tud to ni nek nagib :) Pa dobre čevlje ma, lepši kot moje najkice :worship: Pa še js sm v desno šol.. k vsi vemo da v levo gre bl hehehe

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaki 50 lol.. en tden je še za počakat pol bo pa race ready, ko se sneg stopi da nebo lih vsak ovinek mokr :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja čaki da se mal ogreje še.. pa bo šlo tolk, čeprov tud to ni nek nagib :) Pa dobre čevlje ma, lepši kot moje najkice :worship: Pa še js sm v desno šol.. k vsi vemo da v levo gre bl hehehe

sej ni nek naklon, sliko sm pač najdu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dans in učiri bil na Marički lepa fura ne kej, sam ne enih par zgornjih ovinkih je treba pazit ker se še sneg topi in mal teče po cesti sam tega je zlo mal, šudra pa tud skor ni tu pa tam po sredini. Tak da kr veselo na vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dans in učiri bil na Marički lepa fura ne kej, sam ne enih par zgornjih ovinkih je treba pazit ker se še sneg topi in mal teče po cesti sam tega je zlo mal, šudra pa tud skor ni tu pa tam po sredini. Tak da kr veselo na vožnjo.

Moji včerajšnji vtisi so bili drugačni. Meni se še ne zdi primerna za vožnjo z motorjem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!