Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

v soboto se je neki snemal gor.. kdo od tuki? (bi kak filmček vidu, svpje turistične vožnje) :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj se je pa zaprla tema marija reka, če je blo pri anketi večina za NE?? sam vprašam...

Sej se ni :rolleyes:

Popravljeno . Popravil CAPI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto se je neki snemal gor.. kdo od tuki? (bi kak filmček vidu, svpje turistične vožnje) :photo:

jas bi tudi mel. peljal sem mimo okrog pol sedmih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob 3-h popoldne bila radarska zaseda (beli kagoo). BTW Hvala vsem, ki so peljali navzdol proti Preboldu in opozazarjali na radar. :worship: :worship: :worship:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob 3-h popoldne bila radarska zaseda (beli kagoo). BTW Hvala vsem, ki so peljali navzdol proti Preboldu in opozazarjali na radar. :worship::worship::worship:

lp

Ja kr navadte se, da jih je poun....jz jih skor vsak dan srečam ko grem domu,...imajo pa naslednje lokacije: ko se iz glavne v prebold zavije obe avtobusni, v vasi pred preboldom (latkova vas) pri oni gostilni na ovinku in spet obe avtobusni ter še v 1 enem križišču ter ob cesti kjer je betonska ograja (v bistvu so po celi Latkovi vasi),...potem v zgornjem preboldu ko se zavijem na pokopališče...radar je malo više (po navadi na koncu one ravnine iz M.R. ko je bela hiša)....potem pa v marija reki pri igrišču pa spodaj pred igriščem pri onih hišah ob cesti, potem takoj ono križišče za igriščem, potem za ono bajto ko je čist za cesto (tam ko bikerji obračate) in na koncu se najdejo še kje not v hosti....ponavadi so pa vsako nedeljo popoldne nekje od 3 naprej pa čez teden marsikdaj med popoldne nekje od 3:15 pa do nekje 7:00 (to velja predvsem za latkovo vas)...jih že mam mal naštudirane :naughty: upam da bo komu prau prišlo...

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta peb dans je z HD kamero snemu, pa mislim, da bo kaj objavu na YT, sam mu bo vzel enga cajta ripanje iz HD v obliko uporabno za splet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob 3-h popoldne bila radarska zaseda (beli kagoo). BTW Hvala vsem, ki so peljali navzdol proti Preboldu in opozazarjali na radar. :worship::worship::worship:

lp

Tudi moj sine se zahvaljuje za opozorila včeraj :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jih že mam mal naštudirane :naughty: upam da bo komu prau prišlo...

Lp!

Vsaka informacija je dobrodošla :worship:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka informacija je dobrodošla :worship:

lp

Ni za kaj.....za copse pa res ne mislim držat, pa za one ko jih kličejo, čeprau sm iz marija reke, sm za motoriste, pa še sam se furam, pa me ostali kur.... :whistle: itak pa ne vem v čem je point, da se v marija reki z uno kanglco tm gor v hosti skrivajo....naj grejo res na kako kritično mesto stat, npr. pred kako OŠ al pa kam ko res lohk kej pride, al pa kriminalce lovit...tm gor v hosti pa itk sam gnar nabirajo pa nč drujga, pa tistih 50, lepo vas prosim :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob 3-h popoldne bila radarska zaseda (beli kagoo). BTW Hvala vsem, ki so peljali navzdol proti Preboldu in opozazarjali na radar. :worship: :worship: :worship:

lp

2 tedna nazaj sem se peljal tu in je isto stal bel kangoo v Preboldu ter meril vse ki so se peljali proti Marija reki. Pazte fantje, policajem keša primanjkuje.

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Sem bil gor okrog 5ih popoldan, nobenega policista nikjer. :hmm:

LP

jap res jih zadne cajte nekok ni velik...čudn to :naughty: dons sm se lahk prau v miru vozu, še ptičke sm slišu žvižgat tak mir :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je meu dns na mariji padalske vaje :unsure: ? kolesarjev je pa tut tulk ko da so plačani da tam vozjo :whistle:

a je padu kdo??? šit :S ma ja kolesarji so pa razred zase, dons sm se z avtu prpelu pa so me dobr slišal pa so se 4 modeli lepo skor vštric pelal, a jz se pa nj uzad za njimi 5 km/h pelem pa jih v rit gledam al ko?! pa jim plozam pol še pa hudiči neki klatjo z rokim....matr prau čakam da bo edn enkrat enga fajn naložu...teh pa ne spametujejo copsi ane, ko ni za njih dost velikih denarnih kazni, pič... jim... mat... pol bo pa kdo koga naložu bo pa spet hitrost kriva, ne pa kolesar ko so zaštiteni ko ne vm ko :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je padu kdo??? šit :S ma ja kolesarji so pa razred zase, dons sm se z avtu prpelu pa so me dobr slišal pa so se 4 modeli lepo skor vštric pelal, a jz se pa nj uzad za njimi 5 km/h pelem pa jih v rit gledam al ko?! pa jim plozam pol še pa hudiči neki klatjo z rokim....matr prau čakam da bo edn enkrat enga fajn naložu...teh pa ne spametujejo copsi ane, ko ni za njih dost velikih denarnih kazni, pič... jim... mat... pol bo pa kdo koga naložu bo pa spet hitrost kriva, ne pa kolesar ko so zaštiteni ko ne vm ko :angry:

s kolegom sva se čez peljala kake slabe pou ure potem ko je bi dž pa glih sam na tistih ovinkih...ja nekdo je nalagal motor na prikolico belomodri suzuki gsxr...ovinek nižje so ble pa črte od zdrsa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s kolegom sva se čez peljala kake slabe pou ure potem ko je bi dž pa glih sam na tistih ovinkih...ja nekdo je nalagal motor na prikolico belomodri suzuki gsxr...ovinek nižje so ble pa črte od zdrsa

ufff...bad, sam da tipu ni blo kej...drugač sm pa tak suzuki večkrat vidu se tu pri nas furat, čeprau je pa tud res da je belomodrih ogromno na cest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem nalagal suzukija pa bil sem drugic v zivljenju tam gor sem se pa peljal dol pa na sredi ovinka ko se ti odpre pogled na ravni del ceste vidim ene 20 metrov pred ovinkom avto na mojem voznem pasu pa v paniki stisnem sprednjo zavoro in mi odnese sprednji konc. Z mano nic hujsega razen par bolecih reber in stegno. Ampak pazi zdej to voznik avta se ustav mi pride pomagat pokliceva policijo in kaj se zgodi jest dobim kazen 460 € in 6 kazenskih tock ker po policistovem mnenju sem jest prevec odpru gas pri izvozu iz ovinka in mi je vzelo zadnji konc motorja nato pa naj bi poklical tega voznika avtomobila ki ga sploh ne poznam in sva se zmenila da bo on reku da se je pelu po mojem pasu zato da bom jest dobil njegov kupon in s tem kril svojo skodo.

Zdej bi pa lahko se sam par socnih na racun policaja napisu pa rajs ne bom .........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem nalagal suzukija pa bil sem drugic v zivljenju tam gor sem se pa peljal dol pa na sredi ovinka ko se ti odpre pogled na ravni del ceste vidim ene 20 metrov pred ovinkom avto na mojem voznem pasu pa v paniki stisnem sprednjo zavoro in mi odnese sprednji konc. Z mano nic hujsega razen par bolecih reber in stegno. Ampak pazi zdej to voznik avta se ustav mi pride pomagat pokliceva policijo in kaj se zgodi jest dobim kazen 460 € in 6 kazenskih tock ker po policistovem mnenju sem jest prevec odpru gas pri izvozu iz ovinka in mi je vzelo zadnji konc motorja nato pa naj bi poklical tega voznika avtomobila ki ga sploh ne poznam in sva se zmenila da bo on reku da se je pelu po mojem pasu zato da bom jest dobil njegov kupon in s tem kril svojo skodo.

Zdej bi pa lahko se sam par socnih na racun policaja napisu pa rajs ne bom .........

o bad, tti policaji so take k...., mene so vsega skup ustavl že bliz 20x, pa sm mende sam na enga naletu ko je biu res vredu, drugi pa da ne rečem...po njihovem so zmerom bikerji vsega krivi...ej ugovor daj na policijo, pa ti naj bo un voznik če ga še lohk kontaktiraš priča, jz že ne bi kr tko take finte pogoltnu...drugač ti pa želim hitro okrevanje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem nalagal suzukija pa bil sem drugic v zivljenju tam gor sem se pa peljal dol pa na sredi ovinka ko se ti odpre pogled na ravni del ceste vidim ene 20 metrov pred ovinkom avto na mojem voznem pasu pa v paniki stisnem sprednjo zavoro in mi odnese sprednji konc. Z mano nic hujsega razen par bolecih reber in stegno. Ampak pazi zdej to voznik avta se ustav mi pride pomagat pokliceva policijo in kaj se zgodi jest dobim kazen 460 € in 6 kazenskih tock ker po policistovem mnenju sem jest prevec odpru gas pri izvozu iz ovinka in mi je vzelo zadnji konc motorja nato pa naj bi poklical tega voznika avtomobila ki ga sploh ne poznam in sva se zmenila da bo on reku da se je pelu po mojem pasu zato da bom jest dobil njegov kupon in s tem kril svojo skodo.

Zdej bi pa lahko se sam par socnih na racun policaja napisu pa rajs ne bom .........

no samo da si vredu...glede prehitrega odpiranja gasa iz ovinka...naj si pogledajo policaji kje so črte od padca..definitivno ti je odneslo sprednjo gumo ker če bi ti zadnjo bi šel ti lepo na levo stran ceste...in pa ja mogoče poznaš avtomobilista ki ti je pripeljau po tvojem pasu? tista s kuponom je tut bosa od policaja ...ker naključni-nepozani avtomobilist bi ti biu prpravlen dat kupon na lepe oči ker si ti padu ? ugovor daj .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons so kopsi čepel slabe 2 ure, v ovinku spodaj pred taprvimi ležečimi z marico....mogoč so še tu, se mi ne da it k sosedu gledat da še mene ne čapnejo :unsure:

Popravljeno . Popravil Cestakar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!