Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

Ja res je zgledal res grdo! Upam da je z onim drugim tud vse vredu!

Ja sj, to je bilo za pričakovat, da bo poostrena kontrola, takoj, k bo kaka pizdarija gor! Sploh pa zato, k je ena kolesarka povedala policiji, da je ta z cbrko ceu dan baje žagal in "divjal" gor in dol!

Tko pač je :)

in eni se vozite se kr naprej tam ceprav je policija na vsakem eku :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js jih letos še nism vidu gor, res da sm biu samo parkrat in ne vsak dan ampak vseen! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo se je fijakal z laguno -provido,skoraj cel dan gor in dol, pa edn je šel potleh popoldan, je kdo od tu ?

policaji se trudijo umirit vožnjo po marija reki, ampak jim ne uspeva najbolje..)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo se je fijakal z laguno -provido,skoraj cel dan gor in dol, pa edn je šel potleh popoldan, je kdo od tu ?

policaji se trudijo umirit vožnjo po marija reki, ampak jim ne uspeva najbolje..)

kolega je bmw-ja položu, nič hujšega samo podrsan motor, zanimivo pa je da je ravno on pomagu pobirat enga policijskega bmw-ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejc, vi trije ste glih šli od križa, ko sma midva z mojo prišla tja ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejc, vi trije ste glih šli od križa, ko sma midva z mojo prišla tja ?

Da. Sm mogu it dam kr sem se mel za učit :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, kok je kaj z onim modelom ko se je prejšn petek razletu gor?

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

včeraj so pa imeli policaji kr štant "varne vožnje" na vrhu, vmes pa 2 kangoja za fotkat...prokleti naslanci.

Popravljeno . Popravil Cestakar
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj so pa imeli policaji kr štant "varne vožnje" na vrhu, vmes pa 2 kangoja za fotkat...prokleti naslanci.

2 Kangoja?

Jaz sem samo enega videl (malo pred vrhom).

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ful fajn ko te kaki vaski dirkac zbije :notworthy:

A nismo bili v eni drugi temi poučeni, da se kaj takšnega ja ne more zgoditi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj so pa imeli policaji kr štant "varne vožnje" na vrhu, vmes pa 2 kangoja za fotkat...prokleti naslanci.

Ravno zarad tega me ni več na Marijo reko, pa sm učerej še razmišlu ali grem nazaj iz Hrastnika proti Žalcu ali Litiji. Pa sm se kr za Litijo odloču. Pa še tm so me skor pof**** z radarjem :BUA:

Sej so sam še policaji gor :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ravno zarad tega me ni več na Marijo reko, pa sm učerej še razmišlu ali grem nazaj iz Hrastnika proti Žalcu ali Litiji. Pa sm se kr za Litijo odloču. Pa še tm so me skor pof**** z radarjem :BUA:

Sej so sam še policaji gor :SS

Mah sej se jih da naštudirat, kdaj pa kje so.... :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah sej se jih da naštudirat, kdaj pa kje so.... :P

Ja no...pa tud ko so gor so zelo OK. Sj veliko krat napišejo kazen...ampak roko na srce, tudi veliko krat se pelejo za tabo, te ustavijo in opozorijo kaj delaš narobe in kaj se ne sme...tk da ti mal čez prste pogledajo...Men se zdijo kr človeški in kr vredu (če vzamemo v obzir...kakšni bi lahko bili gor..po P.S-u)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no...pa tud ko so gor so zelo OK. Sj veliko krat napišejo kazen...ampak roko na srce, tudi veliko krat se pelejo za tabo, te ustavijo in opozorijo kaj delaš narobe in kaj se ne sme...tk da ti mal čez prste pogledajo...Men se zdijo kr človeški in kr vredu (če vzamemo v obzir...kakšni bi lahko bili gor..po P.S-u)

Imaš čisto prav, lahko iz lastne izkušnje potrdim. Vendar je še pa vseeno tisto, ko ne veš, na kakšnega boš naletu. Ali bo človeški ali bo pasji do konca?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš čisto prav, lahko iz lastne izkušnje potrdim. Vendar je še pa vseeno tisto, ko ne veš, na kakšnega boš naletu. Ali bo človeški ali bo pasji do konca?

Isto se tudi ljudje sprašujemo, ko se vozimo po takih cestah - le na kakega nasproti vozečega bom naletel? A bo normalno peljal, ali bo divjal in mi priletel direkt v prednjo gumo?

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isto se tudi ljudje sprašujemo, ko se vozimo po takih cestah - le na kakega nasproti vozečega bom naletel? A bo normalno peljal, ali bo divjal in mi priletel direkt v prednjo gumo?

...

Justin... Ti maš ziher vikend na vrhu...verjetno skrajno levega!!! :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nima vikenda ima pa občutno preveč časa, da komentira na čisto vsako temo a kaj ko uporabnega odgovora še ni uspel spisat :winkiss:

da nismo čist off topic. se v teh dneh splača zapeljat gor al je še vedno poostren nadzor?

Popravljeno . Popravil Sorty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na srečo ne.

No...point je, da se ne meče vseh v isti koš.Smo tudi taki, ki gremo na reko uživat in se lepo peljat!!! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. Na marijo se splača že zarad kul folka, ki ga zmer gor srečam (pa nobenga ne poznam po imenih glih) za kakšno rečt. Vedno se gor "pokonc" na izi peljem, da potipam če je na cesti pesek (po rallyju ga je blo kot v kamnolomu na ovinkih), zemlja, hlod, kolenčki, policaji so mi zadnja skrb in če je "prazno" se zapeljem 3-5x gor dol, če je folk, se pri križu ustavim in uživam v senčki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. Na marijo se splača že zarad kul folka, ki ga zmer gor srečam (pa nobenga ne poznam po imenih glih) za kakšno rečt. Vedno se gor "pokonc" na izi peljem, da potipam če je na cesti pesek (po rallyju ga je blo kot v kamnolomu na ovinkih), zemlja, hlod, kolenčki, policaji so mi zadnja skrb in če je "prazno" se zapeljem 3-5x gor dol, če je folk, se pri križu ustavim in uživam v senčki...

Zadel si poitn vožnje po M.R.!!!

JustinBiber katera pa teb dosn SPET ni dala, da si tečn?! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. Na marijo se splača že zarad kul folka, ki ga zmer gor srečam (pa nobenga ne poznam po imenih glih) za kakšno rečt. Vedno se gor "pokonc" na izi peljem, da potipam če je na cesti pesek (po rallyju ga je blo kot v kamnolomu na ovinkih), zemlja, hlod, kolenčki, policaji so mi zadnja skrb in če je "prazno" se zapeljem 3-5x gor dol, če je folk, se pri križu ustavim in uživam v senčki...

Waa kok si ti kul. Kar tko, mal uživaš u senčki. Pa valda so kul usi k hengajo po istih placih ko ti, in jih ti lajkaš, tud če jih ne poznaš, . Tko, zlo kul, no.

kje sploh je ta pozerska cesta, da se navadim obvoza, tako kot za ride pri planini?

Popravljeno . Popravil tomkruz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!