Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

A bo jutri kdo gor? Jst bom prišel, samo če bom najdel....hec :whistle:

Zmerom je kdo tu...če pa boš okol 6 zvečer pa zihr :D Jz se bom jutri dopoldne vozu, zdle se mi ne da, sm zjeban...

Popravljeno . Popravil Cestakar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmerom je kdo tu...če pa boš okol 6 zvečer pa zihr :D Jz se bom jutri dopoldne vozu, zdle se mi ne da, sm zjeban...

Ja pomoje bom glih tam nekje, ker od doma mislim iti okoli 16.00 in bom sigurno do tam 2-krat falil cesto :whistle: , tko da, ja, pomoje bom že ob 18.00 pridno nabijal km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pomoje bom glih tam nekje, ker od doma mislim iti okoli 16.00 in bom sigurno do tam 2-krat falil cesto :whistle: , tko da, ja, pomoje bom že ob 18.00 pridno nabijal km.

hehe sj če boš pa mal falil, boš meu še pa mal dodatne fure :naughty: ne morš falit, par postov nazaj maš opise, drugače pa ti se kr za kakšnim cestaku pel, pa te bo direkt do nas pripeljal :D sj če prideš ob 18:00 ne boš nč zamudu, še zdle se furajo ko je že ura skor 21:30 :D jutr bo zihr mal bl gužva....jz si bom pa lepo dopoldne dau duška, prazna cesta skor :D no mogoč me bo zvečer še enkrat zagrabl, če me bo punca stila hehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našu sem, s tem da sem trikrat falil smer :rolleyes:

A si bil ti Cestakar tudi danes okoli 18.00-19.00 gor, zelena ninja in siv ali bel kombinezon? Sva se pozdravila-rdeča aprilia rs.

Aja pa še en gospod je bil s črno hondo, če se ne motim, sva se skupaj odpeljala 4-krat gor pa dol-zakon!!! Pa še ena dv s črnimi motorji (honda?) divjali gor kt pr norcih-vsa vam čast :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našu sem, s tem da sem trikrat falil smer :rolleyes:

A si bil ti Cestakar tudi danes okoli 18.00-19.00 gor, zelena ninja in siv ali bel kombinezon? Sva se pozdravila-rdeča aprilia rs.

Aja pa še en gospod je bil s črno hondo, če se ne motim, sva se skupaj odpeljala 4-krat gor pa dol-zakon!!! Pa še ena dv s črnimi motorji (honda?) divjali gor kt pr norcih-vsa vam čast :worship:

Hehe...no lepo da si se oglasu k nam, ja sm biu to jz ja :) Ja ona dva ko sta se zraun furala sta pa carja, ju kr občudujem kok jima rata tkoooooooo hiter :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe...no lepo da si se oglasu k nam, ja sm biu to jz ja :) Ja ona dva ko sta se zraun furala sta pa carja, ju kr občudujem kok jima rata tkoooooooo hiter :D

Ja res nooooooorrrrooooo. Bo treba še kdaj ponoviti, samo je problem, ker je dost daleč (cca 60km in več) - ampak, men je bilo super. :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res nooooooorrrrooooo. Bo treba še kdaj ponoviti, samo je problem, ker je dost daleč (cca 60km in več) - ampak, men je bilo super. :010

Ja je super, sicer se mi zdi tehnično zlo zahtevna proga in tud nevarna, ampak uživa pa se, le pretiravat prek svojih zmogljivosti ni fajn. No upam da se še srečamo kdaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je super, sicer se mi zdi tehnično zlo zahtevna proga in tud nevarna, ampak uživa pa se, le pretiravat prek svojih zmogljivosti ni fajn. No upam da se še srečamo kdaj....

To maš pa prov, same sepertine, se človek lahko kar hitro zmatra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je super, sicer se mi zdi tehnično zlo zahtevna proga in tud nevarna, ampak uživa pa se, le pretiravat prek svojih zmogljivosti ni fajn. No upam da se še srečamo kdaj....

proga = pot, določena, urejena za športno tekmovanje: proga je blatna; označiti, pripraviti progo; težka proga; žarg. hitra proga / dirkalna, plavalna, smučarska, tekaška proga; proga za bob / tekmovalna proga // za enega tekmovalca določen pas take poti: plavati, teči na prvi, zunanji progi; atletska steza

Skratka - cesta ni dirkališče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

proga = pot, določena, urejena za športno tekmovanje: proga je blatna; označiti, pripraviti progo; težka proga; žarg. hitra proga / dirkalna, plavalna, smučarska, tekaška proga; proga za bob / tekmovalna proga // za enega tekmovalca določen pas take poti: plavati, teči na prvi, zunanji progi; atletska steza

Skratka - cesta ni dirkališče.

Ja no whatever, sam da tist ki je hotel, da me je razumel, pa zarad mene če si je predstavlja kolovoz....Ne bodmo tok pecajzlast. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no whatever, sam da tist ki je hotel, da me je razumel, pa zarad mene če si je predstavlja kolovoz....Ne bodmo tok pecajzlast. :P

Ni glih pista, je pa trening za pisto :winkiss::whistle: :evilgrin:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no whatever, sam da tist ki je hotel, da me je razumel, pa zarad mene če si je predstavlja kolovoz....Ne bodmo tok pecajzlast. :P

Ja, bodmo 'pecajzlasti'. Na konc dneva te na cesti reši 'pecajzlavost', ko si v zagati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Danes malo pred pol 8. zvečer, ko sma s punco zavijala iz makadamskega dovoza na glavno cesto, tam spodaj pri ogledalu malo više od mostu, ko obračate naju je hvalabogu obvozu en črni cestak, tud tip cel v črnem (cel ghostrider :D)... ali je to bil kdo od tukaj? Dobr ga je zvozil mimo, glede na to kako se je pripeljal navzdol po kolenu iz ovinka. vsaka mu čast worship.gif sm se že ornk vstrašu, da ga bo zbil po tleh....še hvalabogu, da sma slišala motor in obstala, drugače ne vem če bi se dobr izšlo....res je tip dobr odreagiru, aja pa fajn kolenčku :D.

Drugače pa fantje prosim tam mimo tega dovoza malo počasnej, da se res ne prilima kdo kdaj v kako traktorsko prikolico! Sej mi tu (vsaj moji domači) nismo antibikerji tko kot večina (tud jz se dost furam tu), pa vem da marsikdo sploh ne ve, da je tist makadam gor v breg kr prevozen (večina misli da je kr en gozdn kolovoz), tko da če se kdaj najde kak nepreviden tele ko bo direkt pred bikerja zapelu iz dovoza, ko se bo kdo po kolenu prpelu navzdol najbrž

ne bo videt lepo.....drugače pa vem ja, tista dva ovinka sta fajna za polagat whistle.gif , sam kaj ko mamo mi dovoz gor, pa je zlooooooo slabo viden če ven ali not zavijaš...sej če se peljete v hrib, ni panike, mamo špegu, sam navzdol ga pa zagledaš res zadnje trenutke šele kar je lahk prepozn. Tko da pazite pri tem odseku mal nase, pa na nas, drugače pa kr gasa gor po hosti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh taplave je treba prečikirat :D Zadnjič se je ratal enmu z avtu sesut, je šeu kr na streho revež.

Hehe to sm tud jst vido. Bogi polo pa stric se mi je zdel nekam zmeden, no sam da mu ni blo hudega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe to sm tud jst vido. Bogi polo pa stric se mi je zdel nekam zmeden, no sam da mu ni blo hudega.

Ja bad no...čeprau mi ni jasn kok mu je ratal tm poliča na streho zvrnat :D Kurc se zgodi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 9 mesecev pozneje...

kje se je menilo kaj o tem kako je lani eden zbil s kolom 1 motorista

na tej cesti

Popravljeno . Popravil stuhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!