Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

včeraj sem bil prvič gor..Pozitivno presenečen in 100% še kdaj pridem gume radirat :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem bil prvič gor..Pozitivno presenečen in 100% še kdaj pridem gume radirat :yea1:

fajn je ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes od 18.00 ure do 18.20 sva bila z mojo drago gor pri križu, ampak je MR samevala... kej ste bli ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil danes, naredil 5 fur na brzino in odšel domov, spodaj je bil pa radar v kanguju dobr da so mi poblendali hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj si pa bil? Ker jst sem šou neki čez štiri čez in ni blo nobenga, da ne govorim, da je bla mokra cesta že od Vranskega naprej čez Prebold skor do srede Marije, pol pa suho :slap:

Popravljeno . Popravil sergini
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob 4ih sm se pelu proti Preboldu ,vendar j začel na polno padati dež, nato sm obrnu pri odcepu za Tabor in sm se pelu proti ljubljani in nato proti Litiji in čez Trbovlje, nato pa na MR ki je bila takrat že suha,4X sm šou gor pa dol pol pa preko Prebolda domov, in nč nism bil mokr :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ma kdo informacije kako je z fantoma, ki sta dans na Marički trčila? Bli smo na kraju danes popoldan, ko se je nardil, kolega je hit skoču do vrha in poklicu reševalce, nato smo počakal, da so prišli reševalci in šli počasi proti domu!

Kolkr piše na 24ur, naj bi utrpela oba lažje poškodbe, tko da hvala bogu! Na prvi pogled je pa zgledal ful hudo!

Čim hitrejše okrevanje obema!

Popravljeno . Popravil snoopek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: a trčila sta skupaj ? eden dol drug gor,al kak?

ja...tako nekako......spet bo mrgolelo kapsov na marički!!!!!!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap edn dol drug gor. On k se je dol pelu je padu pa v onga drugega. Bil je pa ta k se je dol pelu cbrka bela on ko je biu pa iz mojih koncu pa ninja 250. Ta je ze doma mel je manjsi pretes mozganu pa arkado razbito. Za onga drugega pa ne vem, vem da mu je blo ime Andrej.

Dj justin ne nabiji spet no.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap edn dol drug gor. On k se je dol pelu je padu pa v onga drugega. Bil je pa ta k se je dol pelu cbrka bela on ko je biu pa iz mojih koncu pa ninja 250. Ta je ze doma mel je manjsi pretes mozganu pa arkado razbito. Za onga drugega pa ne vem, vem da mu je blo ime Andrej.

Dj justin ne nabiji spet no.

Dej ne nabiji, ker sem dobr napisu, in ti to dobro veš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne nabiji, ker sem dobr napisu, in ti to dobro veš.

Kaj? glare.gif Kje? mad.gif Nč vidu!!! wacko.gif

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bela tastara cbr 900 ? potem vem kdo je bil....upam da ni hujšega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, bela je bla!

Mislim, da mu je blo ime andrej, vsaj tko sm slišu. Po mojih informacijah naj bi mel ključnico pa čeljust zlamano. To so seveda neuradne informacije! Oni drugi je pa že doma, mel je razbito arkado pa lažji pretres možganov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo da je z njimi vse vredu glede na to kar sm danes slišal pri križu pravijo da je bilo precej hudo. Drugače je bilo pa danes kar nekaj motoristov gor in seveda tudi kontrola je bila precej pojačana(5X policist na motorju,provida z renault laguno, in celo nek helikopter smo videli)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je zgledal res grdo! Upam da je z onim drugim tud vse vredu!

Ja sj, to je bilo za pričakovat, da bo poostrena kontrola, takoj, k bo kaka pizdarija gor! Sploh pa zato, k je ena kolesarka povedala policiji, da je ta z cbrko ceu dan baje žagal in "divjal" gor in dol!

Tko pač je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!