Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

Sodelovca so na Mariji reki vstavili policisti. In sicer vozu se samo čez ko nekje na sredini dohiti bel civilni renault megan in ga po ravnini normalno prehiti. Po nekaj sekundah zasliši sireno in ko pogleda v vzratno ogledalo je bla na strehi megana snemljiva lučka. Sicer je dobil le neko zmanjšano kazen ker je prehiteval čez polno črto. Tko da pazte se plavcev v civilnih vozilih. Mu je pa policaj povedal da je zelo veliko na tem odseku!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sodelovca so na Mariji reki vstavili policisti. In sicer vozu se samo čez ko nekje na sredini dohiti bel civilni renault megan in ga po ravnini normalno prehiti. Po nekaj sekundah zasliši sireno in ko pogleda v vzratno ogledalo je bla na strehi megana snemljiva lučka. Sicer je dobil le neko zmanjšano kazen ker je prehiteval čez polno črto. Tko da pazte se plavcev v civilnih vozilih. Mu je pa policaj povedal da je zelo veliko na tem odseku!

kako pa sta izgledala ta dva v avtu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa sta izgledala ta dva v avtu ?

En je počesan na prečko, drugi ima pa brke.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha hvala, zlooo koristna informacija....to so zihr žalski ali pa celjski copsi, ti imajo takšno navado "jagat".....sem enkrat doživel z avtom, isto bel civilni megan (vendar tastar) pa mi bil naliman na tablco da me je

že tiščal, pol ko sem ga mel pa dost pa pospešil in me ni več dohajal pa itk lučke spustu :@ samo mi ni mogel napisat kazni ker je blo 0.00 alkohol, brzino mi je pa na števc meru, looooool

Drugače imajo še na celjskem med drugim enega civilnega sivega terenca, ki ima ponavadi notri radar.... Be carfull ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey! Kateri iz motosveta se letos kej vozte na marija reki? Se srečujemo gor, pa se mogoče poznamo iz foruma?

Jaz sem 2-krat tednsko povprečno gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslov teme je ze kdo prebral, ali ste ga ze vsi pozabili?

(hint: Zapreti temo Marija Reka? da/ne )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslov teme je ze kdo prebral, ali ste ga ze vsi pozabili?

(hint: Zapreti temo Marija Reka? da/ne )

Ali že ni original tema Marija Reka (ali pa nekaj podobnega) zdavnaj zaklenjena??!! Ne vem zakaj bi jo morali zapreti? Če ja, potem se še naj zaprejo teme Rakitna, Kačje ride,......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslov teme je ze kdo prebral, ali ste ga ze vsi pozabili?

(hint: Zapreti temo Marija Reka? da/ne )

Ali že ni original tema Marija Reka (ali pa nekaj podobnega) zdavnaj zaklenjena??!! Ne vem zakaj bi jo morali zapreti? Če ja, potem se še naj zaprejo teme Rakitna, Kačje ride,......

Original tema je bila zaprta ja, in to z razlogom, da se marije reke ne spopularizira tolk kot kačjih rid in rakitne, ker je pol polno kifeljcov gor. Pa ni čist uspelo, zdej bi mogl še to temo zapret, ker se spet naprej piše o dirkanju pa slike lima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot da bi zaprtje teme kaj pomagal?! Zdej ko je prepozno se naj pa pol na novo odpre tema če je problem ker se v to piše!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Original tema je bila zaprta ja, in to z razlogom, da se marije reke ne spopularizira tolk kot kačjih rid in rakitne, ker je pol polno kifeljcov gor. Pa ni čist uspelo, zdej bi mogl še to temo zapret, ker se spet naprej piše o dirkanju pa slike lima.

Hja škoda no....tiste fore o dirkanju pa koliko ima kdo čas, res ne podpiram....kakšna slika je pa že zanimiva za pogledat ;) Drugač pa moje osebno mnenje je, da se tkole prek foruma edino izve npr. kako copsi "jagajo" in podobno....Drugače pa copsi po moje niso zvedeli iz foruma za marijo reko, mogoče malo zarad smrtnih žrtev, kar je bila voda na mlin za njihove akcije....so pa določeni ljudje, ki so nonstop javljali copsom, da naj pridejo, ker "motoristi spet norijo" --- to pa so tisti tečen folk, ki si naredi bajto tik ob cesti in ga potem vsak živcira ter vikendaši, ki mislijo da če gredo iz bloka v hribe na vikend, da bodo videli kočije, amiše,...copsi so pa tud opazili, da je tam za njih zlata jama za njihovo zapufano podjetje :@ Po moje se lahko edino tu prek foruma kao "borimo" proti copsom in se obveščamo kdaj in kako so tam. Ker kakšen nov na m.r., bo lahko tudi zaradi malo užitka ob izpit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sem bla na Mariji reki v soboto, zanimiva cesta, lepa okolica, sam mi je kar oska, sem se navadla na avstrijske :P

Pa cesta je bla še mokra in nisem niti vozla tko hitro, da bi znala kaj več povedat.

Nisem pa opazila kaj drastičnega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako sta zgledala ne vem, megan je bil pa ne tastar in ne čist ta nov, okol 2005 letnik.

mislil sem samo na to, če sta bla civilno oblečena ali kot copsa ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...

a letos se pa noben po mariji ne voz?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stojijo spodaj pri hiši oz.za njo, tam so zadnjič imeli kišto z flešom...da bi pa v grmovju čepeli ,še pa nikol nisem opazil. danes sem mel namen it mal popoldan,pa me je dež pregnal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene 14 dni nazaj sem bil dva dni zapored gor, pa upal, da bi kdo mim pridrajsal, pa ni blo nobenga :unsure:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene 14 dni nazaj sem bil dva dni zapored gor, pa upal, da bi kdo mim pridrajsal, pa ni blo nobenga :unsure:.

Jst pridem petek in soboto ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm pa letos že naredu ene 300km samo po mariji, tam kjer so hiše vozm skor po omejitvi, teramo ga samo od začetka hoste do vrha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!