Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

Kaj pa ti zdej jokcaš tle gor  :slap:

Si čustveno navezan na to temo al kaj?

Ne sam povem če kirmu ne paše nej pač ne bere te teme ampak nej kje drugje pluva po temih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halloooo????

si mogoče prebral naslov teme v katero pišeš?

Naslov teme je Zapreti temo marija reka? Kaj ti ni jasno, tle se diskutira o tem če se zapre ali ne. Mislim da si ti precej bolj offtopic kot pa jaz. Kaj pa pluvam, pač odgovorim na vprašanje, ki je enako naslovu teme.

Če bi pa tako rad pisal SAMO o doživetjah na mariji reki si pa odpri svojo temo, ki pa verjamem da bo imela bolj primeren naslov kot pa ta tema.

Dej ne jokcaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halloooo????

si mogoče prebral naslov teme v katero pišeš?

Naslov teme je Zapreti temo marija reka? Kaj ti ni jasno, tle se diskutira o tem če se zapre ali ne. Mislim da si ti precej bolj offtopic kot pa jaz. Kaj pa pluvam, pač odgovorim na vprašanje, ki je enako naslovu teme.

Če bi pa tako rad pisal SAMO o doživetjah na mariji reki si pa odpri svojo temo, ki pa verjamem da bo imela bolj primeren naslov kot pa ta tema.

Dej ne jokcaj

Ta tema je dosegla svoj namen, ker je originalna tema zaklenjena. Tako, da ne vidim več razloga, zakaj bi še ta ostala odprta.

Problem je pa v tem, da s pisanjem še v to temo popularizirate MR in potem je gor polno zijal, kamikaz in smrkcev. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta tema je dosegla svoj namen, ker je originalna tema zaklenjena. Tako, da ne vidim več razloga, zakaj bi še ta ostala odprta.

Problem je pa v tem, da s pisanjem še v to temo popularizirate MR in potem je gor polno zijal, kamikaz in smrkcev. :doze:

WORD :worship:

Ice, JUST DO IT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tud ne vem zakaj tale tema ostaja odklenjena. Drugje se pa tako pridno zaklepa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem je potrebno zapreti tudi temo o kačjih ridah pa Golico :whistle:

Popravljeno . Popravil bna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope na M.R. se vozi na K.R. se pa kaže :D

mislim, da se tudi na M.R. kaže..........sem se v nedeljo proti večeru čezenj zapeljal.....polno zijal, na vrhu pa dva na supermoto.....verjetno čakala, da se un stric v modrem, ki je stal malce nižje odpelje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo kak veseljak dans kej kolovratil po Marički, naj malo napiše kako je stanje (je cesta vlažna?), z družbo gremo tja okrog dveh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem za hec zapeljal na Maricko... nekam mokra se mi je zdela :D

drugace pa fajn k ni blo zive duse gor... verjetno z razlogom. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Danes 2x hopa gor po Marički; 1x kot sopotnica in 1x kot voznica - BOŽANSKO kot vedno :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da je bila včeraj prometna na marički pa da naj bi bil en motorist,ki je zletu iz ceste najdl so ga šele po pol ure od dogotka,slišu sm pa tud de nej bi bil hrom.

A kdo kej ve o tem in kdo bi lahk to bil? :?

Upam pa da so to sam govorice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

marija ni vec varna

prevec prometa in se najdejo tudi druge ceste

ki so varnejse in bolje spelane

post-13491-1188234147_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bil kdo danes na Mariji Reki? Do vrha so bili vsi ovinki politi z nečem!!! Sem jo raje vžgal nazaj!

Jaz sem se 6x gor pa dol peljal, tisto polito je pa bila voda iz gasilnega avta, ki je 2x peljal vodo nekam na vrhu hriba, nič kritičnega, pač si malo bolj po zunanjem delu peljal, pa je bilo.

Glede prometa pa, danes med 15to in 16to sem se vozil sam v druži nekaj malega avtomobilistov.

Glede nesreče pa: http://213.250.55.115/Ris2007/default.asp?...007082705239314

Popravljeno . Popravil VmasIna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da je bila včeraj prometna na marički pa da naj bi bil en motorist,ki je zletu iz ceste najdl so ga šele po pol ure od dogotka,slišu sm pa tud de nej bi bil hrom.

A kdo kej ve o tem in kdo bi lahk to bil? :?

Upam pa da so to sam govorice.

Ja je bila!!! Biu je pa verjetno Lednik iz Začreta pri Celju!!! Držte pesti za njega, ker baje da hodil več ne bo, ker ima hrbtenico 2*krat zlamano :unsure: :(.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!