Skoči na vsebino

Marija Reka


Brrrm

Priporočene objave

Motoris, BRAVO, si si uzeu cajt :OK: Bo treba prid kej povohat to marijo :grim

ej gregs kej nrdimo invazijo s prasičkami na Marijo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja čisto prva fura letos :OK:

In to ne z mojimi sklepmi, ampak s čisto na novo obutim Giannijevim Kawasakijem ZX-12R :D

Marija pomagi... :naughty:

Gianni... častna pionirska, da za tiste črne sledi iz ovinkov nisem jaz kriv. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobro urco pa grem mal probat :kva2:

Aha torej si bil ti tisti s črnim gsxrjem 1100. Jaz sem bil pa tisti z modrim SV-jem. Samo nekateri ostali Trboveljčani so bili pa čist divji :ninja:

Popravljeno . Popravil SiM
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil gor v soboto, pa moram rečt de mi ni še čist taprava. Asfalt je bil rahlo sumljive barve, tako da ga nisem ravno paral. Res pa je da sem bil s punco, pa še motor je na nov zrihtan tko de se zde mal šparam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včerej smo jo udarli iz gorenjske čez pavliča in Logarsko in še mal okol. Kolega je rekel proti Trbovljam in kaj čmo jaz za njim. Se tukaj še nisem vozil in vsak dan je treba nekaj novga probat. Kar naenkrat zagledam tablo Marija Reka in se spomnim na debato v forumu. Začnem premišljevati o čem je že debata, ko je treba dol šaltat dvakrat, nabit obrate in za kolegovim Novim banditom terat na visokih obratih in v čistem afektu čez ovinke.

Noro, druge besede ne najdem. KLE-jček je naenkrat bil športnik in na 8k obratih tko lepo pel do vrha, da sploh ne vem če sem vmes kaj dihal.

Na vrhu priznam sem bil kar mal ganjen.

Dober asfalt, metzelerke spet pohvaljene, na tačkah pa itak nimam več kaj brusit :D

Ride se pa skrijejo proti temu :OK:

V glavnem zdaj vem o čem vi to tukaj!

Lp T.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja to sem pozabu oment. V soboto ko sem bil gor so bili gor tud POLICISTI! In to na dvoji: na prebolški in trboveljski strani. Zgleda, da je točka postala preveč moto-turistična. Smo zgleda mal preveč reklame nardil :P .

Lahko bi se lastniku koče na Podmeji vsaj malce sanjalo, da bi lahko od nas kaj tudi iztržil ( beri kufe, pivo,... )...

aja, pa dons grem gor mal potrenirat

Popravljeno . Popravil Rok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na trbovelski strani pod spodnjo gostilno,

na prebolški pa tam nekje kjer se začne tadobar asfalt.

PA ŠE TO: na enem ovinku je bila polita tekočina sumljivo podobna olju, izgledalo pa je kot da bi bilo to nalašč ?! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA ŠE TO: na enem ovinku je bila polita tekočina sumljivo podobna olju, izgledalo pa je kot da bi bilo to nalašč ?! :BUA:

Iz "ljudskiglaspress agencije" bi naj na enem od ovinkov pred časom nekdo "poslal" svoj motor na "popravilo". Neprostovoljna "odločitev" je povzročila izlitje nekaterih tekočin brez katerih motor ne teče dolgo. Žal se je našel tudi že "posnemovalec" na tem ovinku. Hvala bogu, "izletnikoma" (prvemu in drugemu) nič hujšega.

Toliko iz "ljudskiglaspress agencije". Kaj je res pa žal ne vem oz. ali imava isti ovinek v mislih. Se bo treba malo gor zapeljat, da vidim kako je.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha torej si bil ti tisti s črnim gsxrjem 1100.  Jaz sem bil pa tisti z modrim SV-jem.  Samo nekateri ostali Trboveljčani so bili pa čist divji  :ninja:

bil,bil,sej veš vsak po svojih zmožnostih,nekatri smo počasnejši,drugi ste hitrejši,važn da so cele kosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marija prevožena. Stop

Včerajšnji naliv nanesel nekaj peska. Stop

Ni krize - pesek v glavnem na ravninah. Stop

Pozor na pesek cca. 1km od vrha proti Preboldu. Stop

Je na delu ceste, kjer položimo iz desnega v levi ovinek. Stop

Čez dan ali dva mislim, da ga bodo avtomobili "razvozili". Stop

Črn madež (premera 50-60 cm) na cesti je v dolini v bližini igrišča. Stop

Ali je olje ali kaj drugega ne vem. Stop

Ni krize. Stop

Uživajte. Stop

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marija prevožena. Stop

Včerajšnji naliv nanesel nekaj peska. Stop

Ni krize - pesek v glavnem na ravninah. Stop

Pozor na pesek cca. 1km od vrha proti Preboldu. Stop

Je na delu ceste, kjer položimo iz desnega v levi ovinek. Stop

Čez dan ali dva mislim, da ga bodo avtomobili "razvozili". Stop

Črn madež (premera 50-60 cm) na cesti je v dolini v bližini igrišča. Stop

Ali je olje ali kaj drugega ne vem. Stop

Ni krize. Stop

Uživajte. Stop

lp

To znači, da se morm za vsako točko ustavt :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil prvič na tej famozni Mariji, pa moram rečt da so super ovinki, sploh s strani Prebolda. :yea1:

Pa zahvala enemu modelu na rumeni xjr z akrapoti, ker mi je tako fajn razkazal ovinke :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj se zbere največ folka? Čez praznike sem bil vsak dan gor pa se mi zdi, da je več kolesarjev kot pa motoristov.

Kake so kej največje brzine (v zgornjem delu, ne spodaj med bajtam)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem,letos prvič-poezija-drugi Grobnik,guma pobrana do roba,imel pa dve neprijetni izkušnji,ko se peljem navzdol,mi stari čičo na ovinku vozi vzratno,se ga zadnji trenutek izognem,ta butelj pa še zavije v desno ,takrat mi prekipi,obrnem motor in tastaremu povem par kletvic,malo je manjkalo da nisem udaril po avtu,pa mi odgovori ,da je zgrešil cesto ,pa mu pravim ,da ne more sredi ovinka voziti vzratno,on se mi pa opravičuje,ma ko te j..e mu odgovorim ,in se odpeljem,dva ovinka nižje,pa mladi tip z clio 16v,tera avto do konca,skozi levi ovinek ga odnese na mojo stran,tako da mi je ostalo samo še bankina,hvala bogu da sem ga videl-slišal kaj dela,in se pripravil na to,vseeno je bilo božansko,pa pazite nase in na druge

PS; dajmo se zmenit za dan in uro pa skupaj napademo Marijo Reko :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS; dajmo se zmenit za dan in uro pa skupaj napademo Marijo Reko :OK:

ja z vilami in krampi kukr naši stari dedje. Če klapa u piksnih dela take žbaldorje je treba drugače napast :P

En dan pa bi lahko tudi js uletu gor d vidmo še to čudo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj se zbere največ folka? Čez praznike sem bil vsak dan gor pa se mi zdi, da je več kolesarjev kot pa motoristov.

Kake so kej največje brzine (v zgornjem delu, ne spodaj med bajtam)?

Tud jst bil med prazniki parkrat gor, pa ni blo velik motorsitov za videt, kot si rekle več biciklistov, glede brzine, hm....maš tisto ravnino pred zadnjima dvem ovinkoma, jst sm enkrat bil prehiter, pa sm pol mal slajdov, tko da tam je šlo okol 150!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, na konc tiste ravnine je treba polno bremzat, ker ne mors praktično nobene brzine nest naprej v ovinek. Si kr dobr, da ga spravs 150 tam. Kaj pa voziš? Da vem za drugič, če se srecava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bomo nardili na Mariji Reki takšno zbiranje kot na ridah :grim Ko bo lepo vreme se zmenmo, pa se zberemo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa proti  :angry:

Zakva že??? :? a je kdo omenjal kakšno divjanje ali kej podobnega, zgoraj je koča in bife, pa kakšno rečemo ob kavici je s tem kej narobe...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakva že??? :?  a je kdo omenjal kakšno divjanje ali kej podobnega, zgoraj je koča in bife, pa kakšno rečemo ob kavici je s tem kej narobe...?

zato, ker ne mara, da ga pocarji ovirajo med cruise-missile-mode furanjem gor-dol :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!