Skoči na vsebino

Yamaha FZS 600 Fazer


Ice

Priporočene objave

Za FZS600, l03, po priročniku, vsakih 10k km

jup.....

na servisu so tudi meni reki da je servis na 10k km ali 1x na sezono (ce delas manj od 10k na leto)

se mal... pa bo treba spet na servis :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikšen mora biti tlak v pnevmatikah (Fazer FZS600 l.03)

Nimam ravno časa brskati po temi, vendar pa sem v preteklosti noter že zasledil ta podatek. Če slučajno kdo ve iz "frei glave".

Iskalnik pa ne vrne želenih rezultatov

Hvala za info. LP

Popravljeno . Popravil exe`FZS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okrogel, da pnevmatika ne dobi oglov. :devil:

iskalnik -> tlak, isci v temi ne v naslovih.

ca. 2,3-2,5 spredaj, 2,5-2,9 vzadaj; odvisno od obremenitve in namembnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak je s to varianto, na Fazerci, da se da neke stvari na uplinjaču naštelat in pol kr nekaj konjičkov zraste moč, a se je že kdo pobližje spoznal s tem oziroma ima kdo to narjeno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men so na srvisu rekli (gume imam original dunlop)

spredaj 2.5

zadja 2.9

bara seveda....

in (baje) nima veze a sem sam na motorju ali dva.... tlak naj bi bil vedno isti.....

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo

Danes sem ugotovil, da je luč na mojem motorčku nastavljena malo previsoko. Tudi, ko imam kratke luči sveti previsoko in voznike moti.

Zdaj me pa zanima, na kak način se nastavlja višina žarometa. Je kak vijak za nastavljanje...

lp

b.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zadnji strani luči imaš vijak z katerim nastavljaš višino. Malo poglej pa boš našel. Če ne mi javi, pa ti slikam. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zadnji strani luči imaš vijak z katerim nastavljaš višino. Malo poglej pa boš našel. Če ne mi javi, pa ti slikam. :D

aha, thanks....včeri je blo kar pozno pa nisem nič gledal. Bom pogledal. Verjamem da bom najdu :)

lp

b.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

a je gdo že probal zvišati motor. Da se zamenjat tiste vilce k povezujejo atotizer in vilce. Sem si dal že zrezat na laserju in jih bom namontiral. Zanima me samo kako se motor obnaša po ovinkih kako pada v kako drži smer motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti zadnji amortizer dovoli višanje? Zakaj ga bi višal? Če je problem v fusstretnah, bi prej njih premaknil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je gdo že probal zvišati motor. Da se zamenjat tiste vilce k povezujejo atotizer in vilce. Sem si dal že zrezat na laserju in jih bom namontiral. Zanima me samo kako se motor obnaša po ovinkih kako pada v kako drži smer motor?

tiste vilce k povezujejo atotizer in vilce??? Prosim?

Verjetno misliš "dogbones-e"...

post-13524-1186069623.jpg

Jaz sem jih zamenjal, sicer ne na Fazerju ampak na FZR1000. Odvisno je, za koliko si povišal, se pravi kakšna je razdalja med izvrtinami, oz. razlika med prej in sedaj. Dobil sem občutek, da je šel motor malo lažje v ovinek, in da je bil na splošno za odtenek bolj vodljiv. Pri visokih hitrostih pa se mi zdi, da je bil malce bolj nemiren. Ni pa neke blazne razlike...

Popravljeno . Popravil MarduK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja "dogbones-e" če se temu tako prav. sem jih dans namontiral šel probat na kočevje in sem zelo zadovoljen. prvič mi je bolj udobno ker sem 189cm velik in se počutim bolj udobno, drugič pa sem s tem "rešil" problem brušenje tačk, ker se je z višino povečal tud nagib motorja preden pride do tačk.(prej sem jih brusu tud ko sem šel na koleno). motor sem svišal toliko da ko je postavljen na "štender"-centralno stojalo- se zadnja guma dobesedno dotika tal, tako ko bom moral mazat verigo bom moral kakšno dilco pod štender podstavt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sem brskal po enem oglasniku, pa sem našel tole predelavo, baje da letnik 1993, mašina od bimote YB9i, čist huda :)

post-4351-1186417464_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sem brskal po enem oglasniku, pa sem našel tole predelavo, baje da letnik 1993, mašina od bimote YB9i, čist huda :)

Jaz tukaj ne prepoznam niti enega kosa s "tastare" Fazerce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!