Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes ob 12.30 opažena motoristka v Zagorju na belem Suzuki GSR600, bel kombinezon, bela čelada,...v glavnem vse belo :-) že parkrat sm te sreču...Si tut tle ????

Jst sm jo tudi sreču v trbovljak,je pa definitivno ženska--------------Prav lepo je pozdravla.................Pa podkapo ima tudi belo....................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm jo tudi sreču v trbovljak,je pa definitivno ženska--------------Prav lepo je pozdravla.................Pa podkapo ima tudi belo....................

Madona ti pa res vse opaziš hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona ti pa res vse opaziš hehe

Slovenija je majhna......Ceste so pa tko kratke,........... Ko greš na furo............ nimaš neke velke izbired pri nas......

Slikce pa nažalost nimam ..................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ena motoristka opažena včeraj v zasavju (hrastniku) na nakedu, bela jakna, bela čelada ampak v jeansu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes par motoristov videnih v cerknici :)

vas je kej napral?? :)

Popravljeno . Popravil skofk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena cestna endura in za njo bmw rt iz litije proti zasavju cca 13,40...kdo od tukaj ? sem pomahal kot norc ... no ne glih kot.... :lol1: upam da sta videla pozdrav v tistem dežju !!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11,15... nejcgs bežal domov pred oblaki... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 12.00 srecana 2 fjr-jca, na poti od cerknega proti skofji loki, oz. vidva kontra. V najhujsnmu nalivu :), sem bil kar srecen da nisem bil sam v tem nalivu na motorju :)

Popravljeno . Popravil JONI 46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeri okol 15:40 na obvoznci mim bencinske tm pred izvozom za vič, ena cbr1100xx black bird v polnem nalivu si se pelu...koperska registracija...Svak čast da si se v takmu pelu :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 8h na Barjanski v LJ proti centru TDR 125 z motosvet nalepko na šipci in R1 ob 14:40 mimo Kliničnega centra proti Mostam.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 8h na Barjanski v LJ proti centru TDR 125 z motosvet nalepko na šipci in R1 ob 14:40 mimo Kliničnega centra proti Mostam.

LP Robert

Tista R1 bi lahko bil Trebor k je tam bliz doma whistle.gifbiggrin.gif.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista R1 bi lahko bil Trebor k je tam bliz doma whistle.gifbiggrin.gif.

Ne bo šlo, ker sem tisto R1 videl z avtobusa, pa še sivo črna je bila, letnik 04-06.

LP Robert

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus @ CO, ob 10.17h, na avtocesti pri Višnji Gori, na poti v južne kraje :D

Srečno :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nisi mahal, da bi se ustavil?

Sem bil na drugi strani, tam pri bazenu, prepozen bi bil, ker sem šele, ko sem v hrbet videl skapiral, da si ti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ma na MF v hodniku pri Pajzlu parkiranga GSXR 750 08 mislm da? nej se takoj javi, če ne pridem s kombijem in stroj odpeljem :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rumenicestak, učeri se je sam pokadil mim ns na avtocesti, tokrat s službenim kombijem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 7:45 sem te videl Svobodnaptica na križišču Masarykove in Njegoševe. Bila si pred vsemi avtomobili. Ko sem ti potrobil, si trznila, ampak ne dovolj, in si se zopet zagledala v semafor :D. Ne vem kaj je bilo tako zanimivo, da si ga tako gledala :hmm::P.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ob 14.15 tik pred cestninsko postajo v ljubljani (iz smeri vrhnika) dva na sivem fazerju, mb tablice. zadaj kovček, zunaj dež ;)

kdo od tu?

Popravljeno . Popravil rosse20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 7:45 sem te videl Svobodnaptica na križišču Masarykove in Njegoševe. Bila si pred vsemi avtomobili. Ko sem ti potrobil, si trznila, ampak ne dovolj, in si se zopet zagledala v semafor biggrin.gif. Ne vem kaj je bilo tako zanimivo, da si ga tako gledala trance_19_hmm.giftongue.gif.

LP Robert

Uh ja sori za to, zjutri moji možgančki še bl slabo delajo, se je šele par sekund kasnej lučka prižgala kdo bi lahk trobil z busa laugh.gif (sej ne da je blo kj drugač, k mi je 3 semaforje prej na vse pretege mahal marko55 na pešhondi, je trajal da sm dojela kdo, kaj in zakaj ) trance_17_emot-angel.gif . Semafor pa ponavad mal bl gledam, če se že prerinem na prvo mesto mimo vseh avtov se potrudim, da speljem tolk hitro, da je, kot me sploh ne bi blo spreditongue.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rumenicestak, učeri se je sam pokadil mim ns na avtocesti, tokrat s službenim kombijem :P

To sm se zih nasprot pelu, pa je samo zgledal da se je pokadl ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10:15 mimo Kliničnega centra tihii na R1. Lepo videt tak moped z dobrim zvokom :trance_27_notworthy:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!