Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes ob 14.00 na Vrhniškem klancu zelena Ninja in Yamaha R6, kdo od tukaj?

Popravljeno . Popravil Kermi1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-Eden na Bregu pri Kočevju z Naked Hondo rumene barve in NM tablico.

-Čez center Kočevja ob približno 15.15 uri skupina motoristov, videl sem samo naked in na koncu je bil nekdo na čoperju. Sem tišal frčija, pa nisem mel časa vas gledat :unsure:

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

videl enga XX blackbirda pred Divačo, Africo Twin (Guli?) in CBF v Senožečah...pa dva goldwinga v Hruševju...bandota 600 tik pred Postojno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje se vidimo, zdej midva z pupo zapaliva iz Kopra proti Kozini potem pa proti Divači in na kras mimo Sežane. Čez kako uro štartamo beli GSX-R turistična vožnja dve ducati xx9 luči spredaj. Naj pride vsaj kdo nasproti da dobim tisto dober občutek HA HA. V daljavi ko se motorista srečata, poezija.

In je blo dobro a ??? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špica ! Precej motoristov okoli, šli smo pa namesto čez kras do Postojne na OMV in nazaj za KALIFORNIJO :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mojgap 1200 čez Vrhniko?

jp jp.. tud jst vidla

A si ga res vidu? Z novo lubico? Seveda brez mene. :cry:

ja, je bil zasačen.... Kasnej pa še na ridah...

Na vrhniki ga nism prepoznala, ker te ni bilo zadaj...

Nekaj čez 15, na planinskem polju bivol... na kalcah pa rumenicestak z neznanim spremstvom...

Pa Mausi je na ridah poziral ... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

r6 pa 600rr čez centr Lj, ene 20 min nazaj, kdo od tuki?

en lep z750, okol pol 4ih u centru,...

pa še in še :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejla,en kup mutorjou nasproti,vidu nič,samo fijuuuuuu :winkiss:

Mengeš-Šenčur(bil z gsx-r 600,bel-moder)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je SS, ste že vsi odjavli :D

ceste še vedno držijo počas do kolena ;) na zadjega pa nikol ni blo problema, še po utrjenem makadamu gre ;)

srečal pa kr nekaj endur (ali si bil ti) če se kdo iz foruma prepozna, dejte se nehat furat ker še avtomobilom gužvo delate in je folk ves živčen :evilgrin:

...

ne bom reku da je šlo na kolen, ker je malenkost manjkalo, ampak leti pa (spet) že :D

tisto o endurah še vedno velja ... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli 14.00 rumenicestak v Planini?

jp jp.. tud jst vidla

ja, je bil zasačen.... Kasnej pa še na ridah...

Na vrhniki ga nism prepoznala, ker te ni bilo zadaj...

Nekaj čez 15, na planinskem polju bivol... na kalcah pa rumenicestak z neznanim spremstvom...

Pa Mausi je na ridah poziral ... :winkiss:

:yes: , neznano spremstvo je Baubau.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, južna vpadnica v MB,na OMV pred Bauhausom, rdeč cestak-znamke nisem videl :whistle: , pogovarjal si se s črpalkarjem, kdo od tu??(Jaz sem bil s sivim avtom)

Popravljeno . Popravil CAPI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš s tem mene? okrog 15 čez tri popoldan s sopotnico v smeri Kranja čez Tuhinjsko dolino. Povratek nazaj okrog pol šeste iz kranja Skozi Mengeš, Domžale, Trojane,... Matr je bil mraz, pa še temni vizir :headbang: . Sem pozabu svetlega s seboj vzet. :wacko:

:yes: sva se srečala mal pred šempetrom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih kar pod mojim blokom na Dolenjki, modra Hornet 900 crna celada z ognjcki......

Anybody?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes videl po mojem kakih 50 ali več motoristov od varader do cbrk, gsxrjev, hornet, banditov itd, tako da si nisem zapomnil vseh tako da pozdravljeni vsi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na poti iz primorske domov srečal mali miljon motoristov in enega kretena na zelenem japanezu, ki me je v Lokovici na omejitvi 50 prehitel z več kot 120 km/h :headbang: :headbang:

Dragi kreten, vseeno ti želim srečno vožnjo, samo prosim ne ogrožaj drugih udeležencev v prometu :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na poti iz primorske domov srečal mali miljon motoristov in enega kretena na zelenem japanezu, ki me je v Lokovici na omejitvi 50 prehitel z več kot 120 km/h :headbang: :headbang:

Dragi kreten, vseeno ti želim srečno vožnjo, samo prosim ne ogrožaj drugih udeležencev v prometu :headbang:

Tudi jaz sem tega videl, ninja letnik 04+ čez Log pri Brezovici kakih 160 tam kjer ti na vsakih 30m lahko en zapelje na Tržaško. Bravo :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem tega videl, ninja letnik 04+ čez Log pri Brezovici kakih 160 tam kjer ti na vsakih 30m lahko en zapelje na Tržaško. Bravo :worship: :worship:

Mogoče je bil to naš Nejkoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!