Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

No jest si pa nisem zapolnil vseh motorjev.....

Je kdo z foruma, ki se je danes peljal skozi Kranj po Jelenovem klancu...

p.s zapolnil si jih nisem, ker jih je blo natančno 79 !!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejko ma modro, pa ta je bila še en model novejša.

tako je, nejkoo dans ni bil nikjer z motorjem, oz je bil z njim v garaži pri šraufanju hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sm se z našim 4 kolesnim jajčkom okol poldneva nalepla na zadnjo gumo eni črni Fazerki z LJ registracijo, polno naloženi (se pravi pilot, kopilotka in kufer) na relaciji Trebnje-Mirna Peč, med potjo srečala še srebrno Fazerko (tanago :whistle: ).....spomini, prvega res ne pozabiš nikoli :trance_33_sleep: . 3 metre pred domom srečala še soseda s tunino Rio Mare, al je Calvo :evilgrin: . Cel popoldne pa sem ob vsakem brenčanju tekla na okn firbec past.....se je treba mal rekreirat, šprinti pa to....brzina je naša vrlina :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na poti iz primorske domov srečal mali miljon motoristov in enega kretena na zelenem japanezu, ki me je v Lokovici na omejitvi 50 prehitel z več kot 120 km/h :headbang: :headbang:

Dragi kreten, vseeno ti želim srečno vožnjo, samo prosim ne ogrožaj drugih udeležencev v prometu :headbang:

So tudi na Gorenjskem taki "zelenci# :headbang: .

Dons na Dovjem pri Aljažu isti slučaj. Omejitev 60, tip na zeleni Ninji pa na pohn mimo kolone, brez tablice in brez dB kilerja v roru. Me je kar kurja polt spreletela. :slap: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snoopy dons u cerknc ane :naughty:

:grrr

hm a je bil pol snoopy tam nekje na cerknšk ravnin??

drgač pa standard maus na cesti

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bom reku da je šlo na kolen, ker je malenkost manjkalo, ampak leti pa (spet) že :D

tisto o endurah še vedno velja ... :evilgrin:

na prisojnih ovinkih gre do kolena :naughty:

@bmwslo, royko, Racon: ne vem kako je ta vaš "pacient" vozil, ampak sam se bolj bojim vseh tistih motoristov ki se v takem lepem vremenu komaj premikajo po cesti.

Danes srečal spet kar nekaj motoristov ki so peljali kot da je na cesti še sneg :alien1:

edited: morda napačna tema, itak se ne bo noben prepoznal

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roky, a si se mim mene pa irency pelju? :whistle: :whistle: :D

Jap, sej sm potrobu pa pomahov...Poj k mi je kapnil,seveda :D Pred mano je biu pa Fingi,sva na ride šibala :)

No jest si pa nisem zapolnil vseh motorjev.....

Je kdo z foruma, ki se je danes peljal skozi Kranj po Jelenovem klancu...

p.s zapolnil si jih nisem, ker jih je blo natančno 79 !!! :naughty:

Sem se peljov po Jelenovmu ja,okol 19h :D

misty a si biu ti kej na relaciji Planina - Lj...Ker enga na podobni CBRi sm vidu...ampak nism porajtov kašn kombinezon je biu hehe :D

Drugač pa...Smo se srečal s kom iz foruma na relaciji Planina - Kranj? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, že vejo zakaj se peljejo kot, da je na cesti sneg :) Če nisi ravno prvo leto na motorju veš, da sta prva mesca po zimi najbolj nevarna, ker nas ljudje še niso navajeni in delajo take mahinacije po cesti kot, da jim še nobeden ne bi povedal za retrovizorje.

Danes sem motor za silo spravil v pogon brez plastik in glej ga hudiča, kaj delajo pri Hondi... slečejo ZR-ja in mu dajo ime Hornet! :D Skratka, namontiral sem si vse potrebno, od prednje luči, ogledal pa do smerokazov. Na levem nisem imel v oranžnem steklcu šraufa noter in mi ga je nekje odneslo.... sklepam, da na ravnini proti Pragerskem, ker sem šel malo čez 180 in je že fajn pihalo :) Zanimiva perspektiva nakedašev. Skratka, če ste videli takšen motor, ni mogel biti od drugega, kot mene. Noja, lahko da je bila še kakšna modra Hornetka :lol:

Motoristov je bilo pa ogromno. Pozdravil sem seveda vse, ki so prišli naproti. Športaši imajo nekak bolj mrtve roke od ostalih... :hmm: :ninja:

post-1649-1203900676_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, že vejo zakaj se peljejo kot, da je na cesti sneg :) Če nisi ravno prvo leto na motorju veš...

Haha,tapravmu zdej govoriš :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa standard maus na cesti

Jest tud včeraj srečal Mausa.

Kazal mi je neko oviro na cestišču. Ker tam ni bilo nič sem predvidel, da me je pozdravil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

videl enga XX blackbirda pred Divačo, Africo Twin (Guli?) in CBF v Senožečah...pa dva goldwinga v Hruševju...bandota 600 tik pred Postojno...

šel mal na morje pogledat kok zebe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tud včeraj srečal Mausa.

Kazal mi je neko oviro na cestišču. Ker tam ni bilo nič sem predvidel, da me je pozdravil :D

Ovira na cesti sem bil jaz :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

misty a si biu ti kej na relaciji Planina - Lj...Ker enga na podobni CBRi sm vidu...ampak nism porajtov kašn kombinezon je biu hehe :D

Drugač pa...Smo se srečal s kom iz foruma na relaciji Planina - Kranj? :)

nope, jest sem se potikal po dolenjskih koncih, pa drugič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yep, na dolenjskem je bilo kar zivahno, med sedemdesetimi kaksnih 10 supersonic projektilov, kot da bi se po grobniku vozil v nasprotno smer :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šel mal na morje pogledat kok zebe

Midva GULI sva se srečala pri Wikiburgeru (ČRNI KAL). Nisem prepričan. Mel si vso črno obleko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil jaz ja :whistle:

Sma se srečala ?

Js sm pelo motor v MB na servis pa sm ga tam pusto :trance_33_sleep:

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!