Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

dans pr vrhnki, logatcu (k je biu rallycross) enih 100motoristov. ste bli vi? :blink: :blink:

Bil ja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja učer u Starm trgu pri Ložu ena grupa motoristov na pumpi...kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bil zelo lep dan za na motor, srečal vas mali milijon. Me kar roka boli od pozdravljanja. V logatcu na kavi se pogovarjal z enim starejšim gospodom s cbf1000 in potem sta prišla še dva z k1200r rumenim, mogoče brummer?

TI BOM JAZ DAL STAREJŠEGA GOSPODA!! Naslednjič plačaš Coca Colo :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TI BOM JAZ DAL STAREJŠEGA GOSPODA!! Naslednjič plačaš Coca Colo :beer2:

Se opravičujem, mislil sem reči gospoda ki je starejši od mene :rolleyes: . Drugič pade kokakola sigurno. Ste se še dolgo vozili potem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo od vas ta vikend svojo fazer-ko (modro) položu po tleh? (Kozarišče pri Starem trgu)

Upam da ni kej hujžga :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo od vas ta vikend svojo fazer-ko (modro) položu po tleh? (Kozarišče pri Starem trgu)

Upam da ni kej hujžga :unsure:

A je mel siv kombinezon?...čudno žvim 500m od kozarišč pa tga nč ne vem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, med 14 in 14.30 na kočevki-smer Dvor.....en z alu stranskimi kufri...sem samo čakal, kdaj bo zapel z njimi :D

Ista relacija in čas...si je en na čoperju zaželel nabiranje trobentic....upam da ni bilo nič hujšega. :unsure:

Pa še en kup plehovja in plastike na cesti :whistle:

En kolega je s hornetko pobiral trobentice na relaciji kočevje dvor. Ravno ob tej uri. Možno da nisi prav videl.

Zlomil tačko, žmigovc in popraskal zadaj. Njemu ksreči nič.

Vozili smo v koloni 4-je. Z750, jaz, ta model na hornetki in še en sv650s. Midva lepo odpeljeva ovink, tip na hornetki se je pa ustrašil in sredi ovinka začel bremzat. Kaj je sledilo piše zgoraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: sanda7 sem te dons pozdravlu na ridah pa nc odgovora :worship: :naughty: madonca kaksna nova frizura :worship: :whistle: :whistle:

:? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mel siv kombinezon?...čudno žvim 500m od kozarišč pa tga nč ne vem :D

Baje je mel jakno pa v kavbojkah. Vidu ga Mitja U.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm srečal že večkrat to legendo na belem ducatiju (pomoje 848) v belem kombinezonu :worship:, se je peljal od postojne proti razdrtmu v skupini samih legend (busa...) Je kdo mogoče od kle? Ga kdo pozna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En kolega je s hornetko pobiral trobentice na relaciji kočevje dvor. Ravno ob tej uri. Možno da nisi prav videl.

Zlomil tačko, žmigovc in popraskal zadaj. Njemu ksreči nič.

A Hornetka bla? :blush: Sem bežno pogledal in videl samo okroglo luč. Se pardoniram :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm tut enga vidu k se je z motorjem pelov po cesti pa zavil levo, a je kdo od kle...

mal mi mede

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo se vozi vsakodnevno parkrat mimo Papirnice GORIČANE z zeleno Ninjo in me moti pri delu? :closedeyes: Če kdo od tu, javi na PMS! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh Brdausek kolk pa ti sevaš, ma te ni možn zgrešit :P točno ob pol 12 v medvodah pri petrolu, si se mim pelu, jst pa v nasprotni smeri v belem polotu z manjšco :OK:

a je možno da sm vidla DeXa včeraj na obvoznici??? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns ob sedmih mim doma upokojencu izola... R1... ma šminkerera jih puno po izal... delajo lušte :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, Brdavs, tud jest sm te vidu, mal čez 2, pr železniški postaji :)

Tomyboy-a sm pomoje da srečov okoli 3eh, mičken prej.

Pa en z modro Xt tudi v Kranju, na jelenovem klancu.

Hm, pa ena rdeča cbr xx skozi centr kranja, pa en motorist z enim potovalnim bmw.jem s sopotnico(modrim) vozil za mano proti Stražišču iz kranja.

Včerej sva se pa pozdravla z nekom z tanovno ninjo 10ko.

Kdo od tukej? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, Brdavs, tud jest sm te vidu, mal čez 2, pr železniški postaji :)

Tomyboy-a sm pomoje da srečov okoli 3eh, mičken prej.

Pa en z modro Xt tudi v Kranju, na jelenovem klancu.

Hm, pa ena rdeča cbr xx skozi centr kranja, pa en motorist z enim potovalnim bmw.jem s sopotnico(modrim) vozil za mano proti Stražišču iz kranja.

Včerej sva se pa pozdravla z nekom z tanovno ninjo 10ko.

Kdo od tukej? :unsure:

Jap, jaz sem bil, pa tistga z Xt-jko isto srečal pri gimnaziji, pa še en kup motoristov na poti pod gorami, čez Bled, Bohinj, Sorico in Železnike do Kranja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, jaz sem bil, pa tistga z Xt-jko isto srečal pri gimnaziji, pa še en kup motoristov na poti pod gorami, čez Bled, Bohinj, Sorico in Železnike do Kranja.

Jest sm lih čakov na semaforju k si prletu mem :) Tko da sm pol kkšnih 200m za tabo vozu pomoje :)

Vidm da si kr fajn turco užgau tkole za med tednom. Motoristov je pa res veliko blo dons :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nisem imel faksa, pa še vreme je bilo fajn. Je pa cesta od Petrovega brda, do železnikov pomilovanja vredna. Imam vsa vretenca premaknjena :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edn s sivo FZRo...nvem kolk, pa sivo crn kombinezon, pa shark celada iste barve. do nakla si vozu za mano pol si su pa na pumpo jest pa u merkur

a je kdo dons vidu enga z R6 brez sprenje maske...no to sm biu jest hahaha :DD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!