Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

edn s sivo FZRo...nvem kolk, pa sivo crn kombinezon, pa shark celada iste barve. do nakla si vozu za mano pol si su pa na pumpo jest pa u merkur

a je kdo dons vidu enga z R6 brez sprenje maske...no to sm biu jest hahaha :D D

Mogoče s FZS, ker ostale barve in znamka čelade so iste kot moje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okol pol sedmih v šentjurju se je čez center peljal edn mal starejši primerek motorja, kdo od tu? :)

pol eno črno ninjo sm srečo v celju na krožišču pr mostu . pa dva se mi zdi fazer v trnovljah na ravnini sta se ravno spravlala prehitevat :D

kdo od tu ?

Popravljeno . Popravil DIESEL
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja S ja :D

Sm šu glih iz dopoldanske fure....sm frej imeu dons :naughty: Ti si bil pa v enem temnem avtu če se prov spomnim - mogoče seat? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oh Brdausek kolk pa ti sevaš, ma te ni možn zgrešit :P točno ob pol 12 v medvodah pri petrolu, si se mim pelu, jst pa v nasprotni smeri v belem polotu z manjšco :OK:

a je možno da sm vidla DeXa včeraj na obvoznici??? :unsure:

matr brdaus ti si biu pa dons po celi gorenski....

neki čez pol enih si biu že na jesenicah :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa en motorist z enim potovalnim bmw.jem s sopotnico(modrim) vozil za mano proti Stražišču iz kranja.

Kdo od tukej? :unsure:

Tole bi bila moja malenkost. Na šihtu nisem več zdržal, pa sva naredila ovinek ali dva. :rolleyes:

LP,

Gorazd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sva s kolegom prevozila primorsko 517 km, :rolleyes: V Postojni na benzinski srečava eno simpatično motoristko skoraj brez gume. :naughty: Že res,da je Gorenjka,pa vseeno! :whistle: Srečno vožnjo vsem,pa oči na :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učeri pri FDV je bila pri vhod v garaže (zraven moje suze) parkirana cbr 600 z CE registracijo. Kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala motoristoma ki sta opozorila na policaje(med PO in Planino)... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala motoristoma ki sta opozorila na policaje(med PO in Planino)... :worship:

:topic: A s ga spet gonu aaaaa :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sva s kolegom prevozila primorsko 517 km, :rolleyes: V Postojni na benzinski srečava eno simpatično motoristko skoraj brez gume. :naughty: Že res,da je Gorenjka,pa vseeno! :whistle: Srečno vožnjo vsem,pa oči na :eek:

hi,hi,hi,hi....neč ne vem o tem :whistle: :whistle: O:-)

sicer sem pa vadla za med kremenčkove, če bi preplozala, hihihihi :naughty:

:winkiss: :winkiss: :winkiss: prav simpatično srečanje-na žalost kratko....bo drugič dalj... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje sta pa tm stala??

pri tabli PO, pod viaduktom iz PO,pa v Planini 2 patrulje...za kera 2 te zdj zanima?? :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob 14:45 na celovški zelen zx-7r, sva se pozdravila. Kdo od tuki ? Kawaborci se skoz pozdravlamo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx motoristom na pumpi v senožečah, za opozorilo patrulj taplavih... sicr jih j tk zalil k mene, tko d jih ž ni blo več, ampak vsejn hvala :worship: smo plaval vsi :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da jih ni dež ujel...so se rajš obrnili nazaj proti vzhodu, ker je bilo pole 3 ure fajn pranja...motorčke majo pa taprave, ni kaj... :rolleyes:

post-2263-1209221559_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da jih ni dež ujel...so se rajš obrnili nazaj proti vzhodu, ker je bilo pole 3 ure fajn pranja...motorčke majo pa taprave, ni kaj... :rolleyes:

seveda majo taprave, ko pa smo jih mi davkoplačevalci kupili...če bi si jih sami bi verjetno meli stare jawe 350 :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans okoli 15h ena legenda na crnem Z750, rdec alpinestars kombinezon po crnuski obvoznici. Te je opralo, aa? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans okoli 15h ena legenda na crnem Z750, rdec alpinestars kombinezon po crnuski obvoznici. Te je opralo, aa? :D

Moj kolega, ni ga na motosvetu. Sva se razšla po izvozu Podutik. Ni naju nič opralo. Ravno ko je bla ploha sva sedela tam pri Brezovici na pijači in ko je nehalo in se je asfalt hitro posušil sva šla naprej. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Irencko in še en (nism spoznal - poznal) ob cca 15.45 v logatcu, sta se ravno spravljala na motorje, pred kafičem (si pozdravla nazaj) :lol:

Popravljeno . Popravil xopy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da jih ni dež ujel...so se rajš obrnili nazaj proti vzhodu, ker je bilo pole 3 ure fajn pranja...motorčke majo pa taprave, ni kaj... :rolleyes:

sm jih srečala ja... ala ma pozdravt pa ben n zna :blush:

ja xopy vidla... drugč se lh ustaviš na kako drinko :P

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva se je dns naredlo :slap: :cry: Mene je policija ustavila, vse v redu, pri enmu drugmu pa ne čist. Ubogi revež čist me je ob živce dal. In ubogi zx-7r :cry: Škoda fanta da ga more policija zj.bat

Več na pm, pošljite mi zahtevke..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!