Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Danes videl Brdavsa v Sinji Gorici v koloni!Sem ti potrobil(bil z avtom)!Lepo si poštimal hondo! B)

Ahaaa... sm te vidu ja, si neki mahal, pa sm pomahal nazaj... samo nism vedu, da si biu ti :blush: Ja, sva bla s Tanjuško skup.

Pa hvala na komplimentu :D

@H2O: Kje smo se pa mi srečal :blink: :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zvečer ena razbita cbr 600rr- vlekli so jo z avtovleko, ko prideš iz medvod pri tabli ljubljana- kdo iz kle ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj na Logu dohitela motorista z črno sivo hondo 600rr LJ tablica ura je bila okorog 15.30, za tabo sem peljala do Vrhnike. Dober stil vožnje - pohvala :worship: Kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala motoristu reševalcu ki si se včaraj ustavil takoj in mi pomagal :worship: Mogoče celo z foruma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem, ki ste zjutraj okoli desete, opozarjali na policiste pred Blagovico iz smeri Trojan.

Se pridružujem zahvali. Čeprav 2 motorista očitno nista imela te sreče. So jih imeli plavi v obdelavi.

Vozniku oranžnega Z-ja pa: en poblisk z lučmi se lahko razume kot pozdrav, ko ne moreš dvigniti roke. Dva pa opozarjata na policiste. Vseeno hvala za dober namen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala motoristu reševalcu ki si se včaraj ustavil takoj in mi pomagal :worship: Mogoče celo z foruma?

Smola z mačko?

Drugače pa čisto preveč motorjev na cesti včeraj. In ful malo poznanih.

Popravljeno . Popravil greenninja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bo to ja. Si bil ti?

:topic: ampak vseeno, te malo popravim ;)

To bo to ja. Si bila ti?

Popravljeno . Popravil TheMan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dex včeraj po oni gozdni potki med Planino in Uncem okoli 19.30... sej veš srebrna ninja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, na relaciji Kranj-Bohinj sem srečal kar nekaj motoristov.

Nazaj grede sta me pa prehitela rumen BMW gs nekje pred bledom, smo še malo skp vozili, pa pol naprej od bleda, še en rdeč bmw, ne vem oznake. Okoli 1ih je bilo to. Kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans okol 2 pred novomeško bolnico vidu eno sexi punco :wub: na hondi cbr125 repsol poslikava (jst sm biv na berglah)

vidla smo se že večkrat v črnomlu in metliki pred približnm 1 mescm nazaj (jst z modro črno yamaho tzr pa prjatu z aprilio rs 125) mahov ku prfukjn

kera od tuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes šel LP- KP start ob 8:10 prihod ob 10:30

in pa nazaj 11:40 - 14:00

vidu kar nekaj motorsitov in vse pozdarviu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RS250 KR registrska, gor dve osebi, v kozini za dol, pred hraščami za nazaj. lepo počasi, kulturno. pohvalno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RS250 KR registrska, gor dve osebi, v kozini za dol, pred hraščami za nazaj. lepo počasi, kulturno. pohvalno

verjetno se je bal da mu bo zaribala tale njegova :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons okol 18.30 je en z Gixerjem pogrnu glih pred mojim očetom v 1. ovinku iz Ljubela.....mogoče kdo od tuki....pol sm te pa še jest srečal takoj pred 1. tunelom na isti poti.

Aja, oče je furou mojga Fazerja :angry:

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes na zahodni Lj obvoznici popoldne ob 19:30 zelena ninja 98-01 šestka / devetka, parkirana ob avtocesti, motorist je pa nekej lutal okrog. Kdo iz kle ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sklepam, da sem včeraj na Kardeljevi videl Nejkota in na Ptujski Hiltona, ki se je potem ustavil nekje nasproti bolnice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sklepam, da sem včeraj na Kardeljevi videl Nejkota in na Ptujski Hiltona, ki se je potem ustavil nekje nasproti bolnice.

:nono: , nejko je skor cel dan bil na faksu, in nič na motorju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sklepam, da sem včeraj na Kardeljevi videl Nejkota in na Ptujski Hiltona, ki se je potem ustavil nekje nasproti bolnice.

zasledovalec pa to :naughty: :naughty: jap ustavil sem se pri kafani. sva se srecala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!