Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Brrrm

Priporočene objave

Okol pol 8ih na relaciji zbilje-kranj, rdeča renault 19, zadej pa motosvet nalepka.

Ali si bil ti? :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol pol 8ih na relaciji zbilje-kranj, rdeča renault 19, zadej pa motosvet nalepka.

Ali si bil ti? :unsure: :unsure:

če se ne motim ma fifty renault 19 :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli 16h na relaciji MB-SG viden XR800 na svoji VFR-jki....Pa hvala vsem, ki ste opozarjali na murjake.. :worship:

LP.Andi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf...Danes pa jih je bilo veliko.

Ok relacija Krk-Rijeka-AC(proti meji),Zemonsak Vaga,rajde nad Bistrico(aprilia rs 125 stara ker je imela samo 1 luč),Ajdovščina???

Kdo od tukaj???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli 16h na relaciji MB-SG viden XR800 na svoji VFR-jki....Pa hvala vsem, ki ste opozarjali na murjake.. :worship:

LP.Andi

Ista oseba videna tudi malo cez 18 uro malo pred Selnico; je lepo pomahal nazaj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ne motim ma fifty renault 19 :unsure:

ima...rdecga pa se motosvet nalepko gor... sam cudn da ga ni fingi prepoznov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons zjutrej 7.40 na gorenjski AC rumen gsxr si ga sibou v smeri proti KR.

sj ni dz padou :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol pol 8ih na relaciji zbilje-kranj, rdeča renault 19, zadej pa motosvet nalepka.

Ali si bil ti? :unsure: :unsure:

če se ne motim ma fifty renault 19 :unsure:

ima...rdecga pa se motosvet nalepko gor... sam cudn da ga ni fingi prepoznov

:D

fingi se sam mal heca :D

post-5337-1209981198_thumb.jpg

mimogrede, kdo se na rdeči CBRi fura samo po plašču.. če bi ti kdaj pogledou zadno gumo bi blo tut dobr.. pa mel si še sopotnico. guma pa zlizana samo po sredini.. robovi skoraj nedotaknjeni. viden je biu na Zbilah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi da sem učer mau pred Stražo Fripsa sreču pa še ene tri v skupinci okrog 16-17.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos že 3x opažen, nazadnje na grobniku... :blush:

AAAAAAAAAA, tega majstra smo pa zadnič strečal na Celovški :grim

Dober vizir ima :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zasledovalec pa to :naughty: :naughty: jap ustavil sem se pri kafani. sva se srecala

Vbistvu sploh ne :) S kolegom sva se peljala v črni MR2-jki po Ptujski, potem pa Hilton mimo zažge polni program :D Ampak izgleda, da smo vsi šli v isto smer, saj sva te videla nasproti bolnice, ko si se ravno vozil po pločniku :) Vmes si nama pa pobegno... itak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vbistvu sploh ne :) S kolegom sva se peljala v črni MR2-jki po Ptujski, potem pa Hilton mimo zažge polni program :D Ampak izgleda, da smo vsi šli v isto smer, saj sva te videla nasproti bolnice, ko si se ravno vozil po pločniku :) Vmes si nama pa pobegno... itak.

po ptujski pa ne divjam, ker je omejitev 70 km/h :whistle: ja v kafano sem sel zato sem parkiral na pločnik :naughty:

ostavla bi se bi kako rekli pa spili seveda :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa en difovc al pa difovka ma eno rdeco CbR125. kokr sm na hitr vidu je difovka..mogoce od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po ptujski pa ne divjam, ker je omejitev 70 km/h :whistle: ja v kafano sem sel zato sem parkiral na pločnik :naughty:

ostavla bi se bi kako rekli pa spili seveda :rolleyes:

If I only knew it was you :krneki: Zato sem pa previdno vprašal, če si slučajno bil ti... :) No, zdaj ti mene poznaš, jaz pa tebe ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo 4. maja okoli petih popoldan sem šel malo počivat na petrol v cerknici, ko sem ravno vstopil v prodajalno me je ogovoril neki motorist s katerim sem se zapletel v pogovor ravno okoli pozdravljanja med nami motoristi, no ker me je presenetil z zanimivim stališčem, bi se še kdaj pogovoril z njim na štiri oči glede tega, o njem pa vem samo to, da ima hornet 600 črne barve 2007 letnik ali 2008, zadaj je imel top case in šotor ali spalko svetlo modre barve, velik je tam nekje okoli med 185-190 cm, ker pa je prehitro odpeljal mu nisem vsega mogel povedat kar sem hotel, ali je bil mogoče kdo med vami takrat tam in je to bil ravno on ? vem boste rekli, da ga bo na takle način težko najti, pa bi poskusil najprej takole, da mi ne bi treba ravno dobit posnetek kamere na kateri se vidi registracija !!??

lp. Dadi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dadi.....tebe je pa en fajn razpizdil!!!!!

Poklič.......pa da ga bijemo zajedno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tut jaz sem zadnje cajte neki zlooooooooooooooooo našpičen!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo 4.5. na Ridah, model na rdeči Mito, čez ride kot po jajcih, skozi vas Planina pa gasa :slap:

Nesrečnež mora tisto 2T brenčanje poslušat ves čas :doze:

Kakšen od tu?

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm pa ke ene par motoristou srečal...že zjutaj. A je kdo od vas tist, k je za mano vozu skozi Kranj do Labor, pol je pa za Loko zaviu jes pa naravnost proti LJ? Ena endura z Akrapoti...

Pol pa še popoldan en na Triumphu, sva se vozila po Celovški?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo 4.5. na Ridah, model na rdeči Mito, čez ride kot po jajcih, skozi vas Planina pa gasa :slap:

Nesrečnež mora tisto 2T brenčanje poslušat ves čas :doze:

Kakšen od tu?

Ej sm že mislu da jst :worship: pa nism šou na ride u nedelo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, na semaforju na Vrhniki. Brdaus če se ne motim.

Lep motor :worship:

Jaz sem se pa zdele peljal iz vrhnike za brdavsom. Sem mu hotel nekak povedat da sm iz tle ampak me je samo elegantno spustil naprej na drenovem griču :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!