Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

prejle ob 7h na vrhniki en z belo Y tzr 125 , na čeladi pa rdečo rokezo lol. kdo od kle?

tu j pa jaka iz logtca :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sm se zih nasprot pelu, pa je samo zgledal da se je pokadl ;)

nene je kr mim mene švignilu, k sm motorčka domu pelala, blo treba lpo počasi :P

dns pa že preizkušen, jahu kulči :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene je kr mim mene švignilu, k sm motorčka domu pelala, blo treba lpo počasi :P

dns pa že preizkušen, jahu kulči :P

Luškana VTRka :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luškana VTRka :OK:

ki si jo pa vido :P tokrat sm te zgrešila :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 19.40 na Groharjevi cesti na semaforu, pri Fakulteti za gradbeništvo in geodezijo, črn Z750 novejši model z Akrapovičem. :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. Na rašici, sedem na benciski črpalki mož srednjih let, poleg njega pa cestni suzuki, nekoliko tudi že v letih. potem sta pa šibala mimo kočevja..

Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons okol 3h (pomoje) viden en tip z belo-modro CBR-ko pri jezeru v Bohinju (Pod Lipo) si pršu samo obrnt :) kdo iz tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob 16.50 bred ribnico pogumen biker na CBR 600, red-white kombinacija, ljubljanska registerska in 99% da je bil čisto nov Dainese kombinezon, a škoda ker te je pred kočevjem požegnalo...

Kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons ob 14.30 se je peljala ena dečva na svetlo modri Hondi Cbf skozi Domžale mimo gasilskega doma in mi prav lepo odzdravila :P Je mrbit ktera iz foruma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko vas je bilo da ce bi čel čas roko v zraku držal, ne bi mogel vsem pozdravit :)

Na ridah bi opažen marsikdo znan, mico, rumenicestak,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En tip se je s Futuro peljal od Tepanj do Maribora, za njim pa en norc na B-Kingu... Sem bil to jaz :D ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala motoristu rdečega Kawasakija za opozorilo pred policisti ob pol 8 zvečer na cesti Marija Reka proti Trbovljah. HVALA

Drugače pa res ja, relacija LJ-CE je bla roka skos gor danes :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piki17, a ste se kaj ustavili na Ridah, se mi zdi, kot da smo se videli... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Piki17, a ste se kaj ustavili na Ridah, se mi zdi, kot da smo se videli... :?

Ja smo se ustavli ja. Mi smo spokal okol 17h. Vsaj mislm da je bla tolk ura. Drgač smo mel pa motorje na jevo parkirane. Črn BMW r1100 RS, siva CBF 1000, moder Z 1000. Pa na desni FZ1N. Pa v senci smo stali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes en super sončen dan s kupom motoristov na cesti. Roka je bila skoz gor, najbolj mi je pa v spominu ostala predstavnica lepšega spola na rdečem ducatiju in ducati kombinezonu v bližini vaških boysov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala motoristu rdečega Kawasakija za opozorilo pred policisti ob pol 8 zvečer na cesti Marija Reka proti Trbovljah. HVALA

Drugače pa res ja, relacija LJ-CE je bla roka skos gor danes :-)

danes zjutraj peljal neki časa za fz6 z zagorsko tablico.....dva na motorju in sta se ustavila na omv pumpi v litiji......si bil ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem ki ste me popoldne opozorili na policaje/ radar ali karkorli je pač že bilo najbrž nekje pred Rižano, sem raje kar obrnil :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes zjutraj peljal neki časa za fz6 z zagorsko tablico.....dva na motorju in sta se ustavila na omv pumpi v litiji......si bil ti?

Jp jp jp to sma bla pa mi2, na poti v LJ :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!