Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

pred 17 urami, fishy pravi:

dns @RobiRoberto mal pred vasjo Gozd?

okol 15 ure semizdi

sem glih se odpravlu po enga Štefanč'ka v zadlog, pol pa kar hitro zlezu dol z gore, je blo prevec frisno :D

Včeraj sem se s skuterjem peljal preverit stanje popravila ceste med Ledinskim Razpotjem in Govejkom, tako da nisem mogel biti jaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hajperđek skoraj z motorja padu, tolk je mahu, Dindin...in še sto drugih. Srečno vsem na jadranki

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 13.00 ure na trzinki v smeri proti krožišču Tomačevo. Motorist s sopotnico na desni, jaz se bližal z leve, da vaju prehitim, ko pride en idiot z VW Passatom in "prehiteva" med nami, sem ga že od prej videl, da je divjak in da bo verjetno naredil kaj takega, zato sem bremzal, da je bilo več časa da se umakne na levo in ne gre toliko k vama...zdaj pa ne vem, motorist a ga nisi videl ali si pa res hladen ko špricar. Niti malo trznil, vsaka čast.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, DAMI34 said:

Hajperđek skoraj z motorja padu, tolk je mahu, Dindin...in še sto drugih. Srečno vsem na jadranki

Sej mene pa nisi vidu :fyou: glavno da si norel po reski obvoznici

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 10. 2017 ob 10:09, Snecer pravi:

 

WP_20171014_011.jpg

A to si bil ti? V petek zvečer si ga imel pri Dinkotu parkiranega "povprek". V bistvu si ga tak lepo parkiral, da si naredu plac še za dva poleg... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, izibajker pravi:

A to si bil ti? V petek zvečer si ga imel pri Dinkotu parkiranega "povprek". V bistvu si ga tak lepo parkiral, da si naredu plac še za dva poleg... 

ja, saj pa nas je blo več pri mizi, kaj nisi prišel poleg :)

počez pa sem ga dal namerno, ker motoristi pa imajo navado, da tišijo poleg, enako vrata od avtomobila

si pa itak videl, da je takoj GSka zaparkirala :) @solorider 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Snecer pravi:

ja, saj pa nas je blo več pri mizi, kaj nisi prišel poleg :)

Smo bili štirje. Pa nam je Dinko lepo povedal: Strašna gužva je nocoj. Skupino od 30 gostov imam notri, nekaj praznujejo. Pa tudi zunaj je vse polno. Če boste naročili hrano bo vsaj uro in pol za čakat. Pojdite raje do sosednje restavracije, hotel Rajna... Pa smo šli. Nobene gužve, takoj postreženi...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en hudo lep črn SX s prevoženimi več kot 100.000km včeraj nekje med Rijeko in Novim vinodolskim. Ali si bi ti @mladench?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, mladench pravi:

Ne :D včer v drugih koncih... dons pa ja :)

majkemi, črn SX, pa temen vizir, pa celo rdeči šravfki na vizirju, da nimaš posnemovalca?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Zok pravi:

Danes sem vas cisto vse vidu. Ali ste bili vi? :huh:

ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, tega sem srečal včeraj, ko sem se peljal v službo:

2.thumb.JPG.d93be9a730bb63f699a199d15324fa09.JPG

6.thumb.JPG.dade749d7b6f3e20aaf24a7734cc5fb8.JPG

Ta mora biti nekje iz VZ Azije, vprašanje od kje. Je pa imel naprej na veliko napisano ROK. Ne vem kaj bi naj to pomenilo, je pa izgledala huda scena, ko sem videl skrajno naložen mini-maxi skuter iz drugega konca sveta. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Slow pravi:

Republic of Korea. Skratka z Juzne Koreje.

 

...uff.... sam da ni biu iz severne... k kišta je glih taka, ko da bi plutonij not prevažal..   :slap:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!