Skoči na vsebino

Ali si bil ti?


Priporočene objave

ne siv...beu ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okrog enih v Smarju pri Jelsah na Petrolu en pubec in ena dicna - GSR in FZS z Leo Vincejem, oba KK tablice.

Kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo videl eno lepo črno varaderco, peljala sva se po trzinki, jaz v mojem zjahanem štiri kolesnem francoskem konjičku. Šel sem proti Domžalam, ti pa levo proti Mengšu.

 

V glavnem lepo ohranjena varaderca je bila. :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar na Potrcevi...crna Yamaha MT-07? in pa....predvidevam, da voznica (ali pa milenijc/metroseksualc) s pinki irokezo na celadi....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Wakasaki pravi:

Obisk v službi

A si bil ti?

20180511_095220.thumb.jpg.b12c3542b4fc16aa1a89a01e6ac13359.jpg

Glej da ga dobro opereš! :D

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Wakasaki  matr tko dobr pa že dolg ni biu spucan. :worship: Če si mel kej zraven, HVALA!  :OK:

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Frenk 67 pravi:

@Wakasaki  matr tko dobr pa že dolg ni biu spucan. :worship: Če si mel kej zraven, HVALA!  :OK:

ni zakej.Sem sklepal da si ti...sm  omenu fantom v pralnici, ampak včasih ima to kontra efekt :lol1:.

Ne moja naloga pa je testna vožnja po servisu oz. popravilu in končna kontrola.....

Popravljeno . Popravil Wakasaki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si bil ti @DAMI34? Sem že sklepal, da greš z avtom na jug...:Okarlobag-00-00-13-917.thumb.jpg.15d39e9bed2d241c31333b828671c320.jpg

Popravljeno . Popravil XTR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, XTR pravi:

A si bil ti @DAMI34? Sem že sklepal, da greš z avtom na jug...:Okarlobag-00-00-13-917.thumb.jpg.15d39e9bed2d241c31333b828671c320.jpg

če bi bil jest,

1.bi bila moja slika zabrisana, od brzine ček

2. na fotki bi bilo slišat wušššš ček

3. barve bi bile pomarančne ček

bi bil :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 hours ago, DAMI34 said:

 

bi bil :P

 

Verjetno ti ni jasno zakaj omenjam avto,.... poglej posnetek. :) Vidim kaskaderja in si mislim, lej ga Dami-ja, z avtom gre v Paklenico in fura ingliš stajl.:nono: Ne mine niti 10 sekund, @DAMI34 iz za ovinka . :lol1:

 

Še ta dva modela na FZ1 in ZZR sta mi ostala v spominu. Od Delnic do Crikvenice sta "trpela" za nama, nato pa izbrala najbolj neprimeren trenutek za izstrelitev mimo naju (mimo stacionarnega radarja, preko polne črte). :slap: 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je pa dobra :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj Dežurni :D s polno vrečko bonbonov! Za trenutek sem celo pomislila, da bo ponudil enega :slap:, samo ne, on kot izgleda ponuja samo liziko :sleep2:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Dopoldan na križišču Drenikove in Celovške, v črno odeta rajderka na zelenem Guzziju V7. Dolga svetla kita izpod neo retro stajl integralke. Estetski vtis 10/10.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, izibajker pravi:

Dopoldan na križišču Drenikove in Celovške, v črno odeta rajderka na zelenem Guzziju V7. Dolga svetla kita izpod neo retro stajl integralke. Estetski vtis 10/10.

.

... sliko biiiiiiiiii :dry:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, pik1 pravi:

.

... sliko biiiiiiiiii :dry:

Jest tudi. 

Stal na semaforju, in predno sem foun iz žepa potegnil je že odjadrala v zavoju mimo. Samo še prek leve rame sem jo lahko skeniral...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, izibajker pravi:

Jest tudi. 

Stal na semaforju, in predno sem foun iz žepa potegnil je že odjadrala v zavoju mimo. Samo še prek leve rame sem jo lahko skeniral...

.

... ko voziš, imaš telefon lahko ves čas v roki ... ravno zaradi takšnih trenutkov ... :kva2:

... itak imaš dve roki :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!