Skoči na vsebino

ženske v napad


diablo666

Priporočene objave

Spt si me. Fak. Fora je da jeon men spustu tak post in ker sem jast po naravi hitro uzaljen, sem mu ga le spustil nazj v drugi temi.

Ej pa fanta..zdej sta že v 8.razredu pa se še vedno kregata al kaj?! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče prej kot si misliš (tourdeslovenijavplanupress)  :grim

da naum jaz takrat ravno na tourdebosnavplanupress :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no shit jaz pa sem mislil da ne dovoliš tega  :lol1:  :slap:  - packa!

extendet version  :whistle:

na koncu manjka še enkrat lick me ... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na koncu manjka še enkrat lick me ...  :devil:

:eek: no fucking way :grrr :nono:

I drink beer - remember .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez zamere - ampak pir ni za polivat :nono:  ga je škoda.

ejjjjj...tud pir lizat oz. pit na mal drugačen način je booožannnskoooo :D

Popravljeno . Popravil bubamara
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater babe tiho bit - jaz tudi o šminkah ne pametujem. :devil: :P Kam smo pa prišli, da babe o piru modrujejo.

poliva pa se s šampanjcem pa s sladkim grehom pa s takimi jajci (okej tudi viski pa šljivo pa amaro pa tekilo smo že lizali pa to), ne pa s pirom :nono: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater babe tiho bit - jaz tudi o šminkah ne pametujem.  :devil:  :P  Kam smo pa prišli, da babe o piru modrujejo. 

poliva pa se s šampanjcem pa s sladkim grehom pa s takimi jajci (okej tudi viski pa šljivo pa amaro pa tekilo smo že lizali  pa to), ne pa s pirom  :nono:  :grrr

lubček... :friend1: sej bo...še mal ti manjka :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater babe tiho bit - jaz tudi o šminkah ne pametujem.  :devil:  :P  Kam smo pa prišli, da babe o piru modrujejo. 

poliva pa se s šampanjcem pa s sladkim grehom pa s takimi jajci (okej tudi viski pa šljivo pa amaro pa tekilo smo že lizali  pa to), ne pa s pirom  :nono:  :grrr

Nimaš nobene domišljije ... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebiga, nimam - sem pač zahojen štajerski kmet.  :P

Priznam kar hočete, samo pir pustite na miru.  :fredy:

Sama ga redkokdaj pijem ... tako da no problem ... wet Tshirt sem pa že večkrat imela zaradi njega .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam kar hočete, samo pir pustite na miru.  :fredy:

kul...mej union...laškega pa definitivno (saj jaz) ne pustim pri miru :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sama ga redkokdaj pijem ... tako da no problem ... wet Tshirt sem pa že večkrat imela zaradi njega  .)

Okej, wet T-shirt je izjema. :grim :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BABE TIŠINA!!!!!!!!! :angry2: kot je že rekle velecenjeni kolega pirrules - pivo se pije iz kozarca, flaše, piksne, šlauha,........ ampak ne iz žensk liže! bemti mi jezik prej stran pade preden 10 pirov poližem :slap:

vi lepo tekilice pa viskije pa tako polivajte po sebi (še razkuži zraven :devil: ) pa bomo to lizali, pir pa pri miru pustite. no lahko ga pijete samo NE polivat!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BABE TIŠINA!!!!!!!!!  :angry2:  kot je že rekle velecenjeni kolega pirrules - pivo se pije iz kozarca, flaše, piksne, šlauha,........ ampak ne iz žensk liže! bemti mi jezik prej stran pade preden 10 pirov poližem  :slap:

vi lepo tekilice pa viskije pa tako polivajte po sebi (še razkuži zraven  :devil: ) pa bomo to lizali, pir pa pri miru pustite. no lahko ga pijete samo NE polivat!!!

Ok, pol pa greva na jagode s smetano :grim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BABE TIŠINA!!!!!!!!!  :angry2:  kot je že rekle velecenjeni kolega pirrules - pivo se pije iz kozarca, flaše, piksne, šlauha,........ ampak ne iz žensk liže! bemti mi jezik prej stran pade preden 10 pirov poližem  :slap:

vi lepo tekilice pa viskije pa tako polivajte po sebi (še razkuži zraven  :devil: ) pa bomo to lizali, pir pa pri miru pustite. no lahko ga pijete samo NE polivat!!!

Signature... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Signature...  :OK:

ej ti Tepko od tepkota, :fight2: dej že enkrat kej svojga napiš....a ne znaš razmišljat al kaj? mislim, že 1000000-ič si upravičil svoj nick.... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater babe tiho bit - jaz tudi o šminkah ne pametujem.  :devil:  :P  Kam smo pa prišli, da babe o piru modrujejo. 

poliva pa se s šampanjcem pa s sladkim grehom pa s takimi jajci (okej tudi viski pa šljivo pa amaro pa tekilo smo že lizali  pa to), ne pa s pirom  :nono:  :grrr

Jajci????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!