Skoči na vsebino

Servisi v mb?


Priporočene objave

Zanima me kateri servisi v mb so dobri za scooterje, z mojim poblascenim namrec nisem zadovoljen (slab odnos z strankami, slabo popravilo....).

Pa rabo bi tud nove gume.......katere?

hvala

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tema o gumah ze obstaja. tema o serviserjih in njihovim odnosom do stranke in dela tud. uporabi iskalnik. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v mb mas tomo-ta poga?arja šerbineka te vsaj jaz poznam mas jih pa vec glede gum pa kupi heidenau :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kateri servisi v mb so dobri za scooterje, z mojim poblascenim namrec nisem zadovoljen (slab odnos z strankami, slabo popravilo....).

Pa rabo bi tud nove gume.......katere?

hvala

lp

In kateri serviser je to ce nam lahko zaupas :hmm: ....Pa kak skuter imas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poga?arja šerbineka te vsaj jaz poznam mas jih pa vec

Dosti denarja pa nic ne nardijo....potem pa samo jamranje poslusas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dosti denarja pa nic ne nardijo....potem pa samo jamranje poslusas

ja pol pa more nas roba vse sraufat za njimi :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja do zdaj sem vozil k avto tabor, vendar sem ugotovil, da mi ne ustrezajo vec :).

Mam pa skuterja za 5 let in zdaj me je zacel zezat. Namrec ko ga prizgem in takrat, ko je prizgan (ter stoji na mestu) ter dodam gas, da bi speljal tak cudno masina zaruzi.....kot da bi se neki propeler zalafo....skratka cuden zvok. Pa me zanima ce kdo ve kaj bi lahko bilo narobe, pa ce bi lahko jaz to sam popravil ali moram peljat na servis?

Za gume sem pa gledal savine(goodyear), so baje dobre. Zrabljeno mam pa samo zadnjo in me zanima ce lahko zdaj samo zadnjo menjam ali moram obe....glede na to, da ce bi menjo zadnjo bi bili profila razlicna.

hvala

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ne rabiš obe gumi menjat naenkrat, vendar je priporočljivo

drugače pa imam jaz na rs-ki tud dve drugačni gumi (različna firma) pa s tem tud drugačen profil pa ni nč narobe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja do zdaj sem vozil k avto tabor, vendar sem ugotovil, da mi ne ustrezajo vec :).

Mam pa skuterja za 5 let in zdaj me je zacel zezat. Namrec ko ga prizgem in takrat, ko je prizgan (ter stoji na mestu) ter dodam gas, da bi speljal tak cudno masina zaruzi.....kot da bi se neki propeler zalafo....skratka cuden zvok. Pa me zanima ce kdo ve kaj bi lahko bilo narobe, pa ce bi lahko jaz to sam popravil ali moram peljat na servis?

Za gume sem pa gledal savine(goodyear), so baje dobre. Zrabljeno mam pa samo zadnjo in me zanima ce lahko zdaj samo zadnjo menjam ali moram obe....glede na to, da ce bi menjo zadnjo bi bili profila razlicna.

hvala

lp

K Tomotu pelji .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomo je serviser pri Apriliji na Ptujski cesti in pa doma (pri Baumaxu).

Tako, s tem da ni doma pri baumaxu ampak ma samo delavnico tam - popoldanska obrt, začne ob 17.00

p.s. aprilij ne šraufa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, s tem da ni doma pri baumaxu ampak ma samo delavnico tam - popoldanska obrt, začne ob 17.00

p.s. aprilij ne šraufa

Kolikor jaz vem dopoldan dela na aprilii :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomo oz. Gorazd dela dopoldan na Aprilijinem servisu popoldna pa se v svojem pri Baumaxu...pa ne zivi tam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kateri servisi v mb so dobri za scooterje, z mojim poblascenim namrec nisem zadovoljen (slab odnos z strankami, slabo popravilo....).

Pa rabo bi tud nove gume.......katere?

hvala

lp

Jaz ti priporočam moto-center v Žabjaku na Ptuju, malo je sicer ven iz MB (25km). Jaz mam tam dobre izkušnje. Edino kaj je je to da majo gužvo, tak da je treba včasih malo počakat da prideš na vrsto, kaka 2 dni do 1 tedn, odvisno, če hočeš tja prit in tam počakat eno uro, ali pa če jim ga tam pustiš za en dan.

Za info: Moto Center Ptuj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti priporočam moto-center v Žabjaku na Ptuju, malo je sicer ven iz MB (25km). Jaz mam tam dobre izkušnje. Edino kaj je je to da majo gužvo, tak da je treba včasih malo počakat da prideš na vrsto, kaka 2 dni do 1 tedn, odvisno, če hočeš tja prit in tam počakat eno uro, ali pa če jim ga tam pustiš za en dan.

Za info: Moto Center Ptuj

Jaz sem do predlani tudi imel dobre izkušnje. Potem pa so se mi zamerli. Peljal sem skuter na servis. Serviser mi je menjal svečko, jermen, filter, sčistil fergazer .... Ko sem jaz prišel nazaj, čez par ur po njega me je vprašal, če je ta skuter sploh deloval tak kot treba :blink: Je rekel, da zdaj gre 40kmh in trokira :blink: Pa ga gledam tak, ko da mi je mladiče odneso :) Pa nisem hotel takšnega vzet in je tak dolgo šraufal, klel, j*** mater vsem, da je potem skuter šel kolko tolko normalno (a še stalno 5kmh manj, kot pred servisem) Zato imam slabe izkušnje :BUA: Pol pa sem peljal k tomotu, da odpravi to, kaj so oni zajebali in je blo spet :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem do predlani tudi imel dobre izkušnje. Potem pa so se mi zamerli. Peljal sem skuter na servis. Serviser mi je menjal svečko, jermen, filter, sčistil fergazer .... Ko sem jaz prišel nazaj, čez par ur po njega me je vprašal, če je ta skuter sploh deloval tak kot treba :blink: Je rekel, da zdaj gre 40kmh in trokira :blink: Pa ga gledam tak, ko da mi je mladiče odneso :) Pa nisem hotel takšnega vzet in je tak dolgo šraufal, klel, j*** mater vsem, da je potem skuter šel kolko tolko normalno (a še stalno 5kmh manj, kot pred servisem) Zato imam slabe izkušnje :BUA: Pol pa sem peljal k tomotu, da odpravi to, kaj so oni zajebali in je blo spet :OK:

Kaj je tomo odpravil, ki so oni zajebali? Kaj točno?

Če so ti jermen menjali, lahko pričakuješ malenkost slabše rezultate, ker ti niso dali not orginalnega, ampak neorginalnega cenejšega. Jaz mam isto težavo, je pa res da je orginalni 2x dražji :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je tomo odpravil, ki so oni zajebali? Kaj točno?

Če so ti jermen menjali, lahko pričakuješ malenkost slabše rezultate, ker ti niso dali not orginalnega, ampak neorginalnega cenejšega. Jaz mam isto težavo, je pa res da je orginalni 2x dražji :(

Ne, s jeremnom je bilo vse ok, zajebali so pri uplinjaju oz. fergazerju in potem so bli tolk sposobni, da niso znali več nazaj spravit :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!