Skoči na vsebino

zamenjava motorja


Priporočene objave

Ce ima isto vpetje motorja in ni problema z elektriko tako kot pri runnerju iz 50 na 125 potem gre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me ce pase na aprilio sr 50 replica noter 125ccm masina,brez vecjih problemov??? :cry:

odvisno kaj smatras pod vecjimi problemi...................drgac je pa odgovor NE :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

runner 50 in 125/180 nima istih nosilcev od masine. niti elektrika, niti voda ni enaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na Runnerju se da nosilec mašine brez večjih problemov predelat, elektrika ni enaka, se pa da za silo zrihtat da pali, luči pa magari na baterijo... za vodo pa ma edino ventilator na kilerju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: to bi mev pomoje same probleme.... najhuj bi blo z bremzam... pa ose ostalo k ni nrjen za hitrosti k jih doseže 125cc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:unsure: to bi mev pomoje same probleme.... najhuj bi blo z bremzam... pa ose ostalo k ni nrjen za hitrosti k jih doseže 125cc

a pa misles d mi bo sov 125ccm kj več kot predelana 50-zka???? isto sranje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa misles d mi bo sov 125ccm kj več kot predelana 50-zka???? isto sranje!

jah če bi dal v rs 50 (nevem če sploh gre), vseeno kak predelano motor notr od rs 125 bi bla razlika joj joj :D :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah če bi dal v rs 50 (nevem če sploh gre), vseeno kak predelano motor notr od rs 125 bi bla razlika joj joj :D  :yea2:

jaz govorim o tem da če das ti na svojo sr-ko vse kar je mozno bo tud teb sov 120-130 km/h prblizno tolk kot original sr 125.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz govorim o tem da če das ti na svojo sr-ko vse kar je mozno bo tud teb sov 120-130 km/h prblizno tolk kot original sr 125.

ja samo bi vse crkavalo, pa žrlo tak da adijo, pri 125 pa bi blo lepo vse original pa žrlo bi normalno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse se da. ce se le hoce.

in sr125 orginal ne gre 120-130. prav tako ne runner 125. no, saj noben orginal 125 skuter ne gre :)

pa kaj ste vsi prestraseni z nekim crkovanjem 70cc masin? nikomu nic ne crkuje. kvecjemu manj kot na orginalni 50ki.

ce sem s speedfightom prevozo 33k km pa 13k km s 70ko pa se nisem masine niti odpr al pa obrocka zamenjal, pa se vedno gre super. pa nic masinskega v tem casu ni crknlo. razen jermena, ker gan isem pravocasno zamenjal (kar se pa zgodi cisto vsakemu lahko).

na zipa 50 so dali 180 masino gor. na speedfighta pa tudi od enega maxi scooterja DRUGE firme masino. tako da vse gre ce se hoce z "malo" dela :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo dela pomeni da zacnes najprej razmisljat o projektu, kako bi to izpeljal, potem se nardi zaloga financ, poklice prijatle, znance, vsevede nabavi orodje, masina, deli in se zacne pocasi delat.

vse to traja zihr par mescov vsaj... (par = 2) ampak lepo pocasi brez naglice ce ne bo na koncu prislo ven skropucalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, se nekaj.

ce ste gledali na discoveryju kdaj ze SCRAPHEAP challenge al pa zdaj JUNK WARS, lahko vidite kaj decki v 10 urah nardijo iz odpadnega materiala...

motor na turbinski pogon...cele kombajne...svasta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, se nekaj.

ce ste gledali na discoveryju kdaj ze SCRAPHEAP challenge al pa zdaj JUNK WARS, lahko vidite kaj decki v 10 urah nardijo iz odpadnega materiala...

motor na turbinski pogon...cele kombajne...svasta.

gledamo, gledamo.......dons zjutraj je ravno bilo ko so vlačilce delali :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ki bi dobu valcke za Gianelli izpuh.Mam not polinijeve pa so en kurac ker ko dobi masina obrate in kao prestav ne da vec v nizjo in motor obstane sred hriba????

POMAGITE!!!!Pa al se splaca dat not polini kit al malossi?

:huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ki bi dobu valcke za Gianelli izpuh.Mam not polinijeve pa so en kurac ker ko dobi masina obrate in kao prestav ne da vec v nizjo in motor obstane sred hriba????

POMAGITE!!!!Pa al se splaca dat not polini kit al malossi?

:huh:

To je mal off topic

Valjcke ti pa zamenja vsak serviser scooterjev .)

Se opravicujm za :topic:

Popravljeno . Popravil WacKer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tist serviser ko zvi 5 kmh od meme me zmiram sam nateguje-Tonko TMR

pol pa naredi še 5km do drugega serviserja, mogoč te on ne bo nategoval B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kuk ugotovis al ma motor uzuni vse blokade?Aprilia mi leti realnih

80 km/h pa mam gor gianelli izpuh!!!Sem pa dal gor orginalnega mi pe leti komaj po ravnini 45,navzdol pa enih 60!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!