Skoči na vsebino

zamenjava motorja


Priporočene objave

aja, se nekaj.

ce ste gledali na discoveryju kdaj ze SCRAPHEAP challenge al pa zdaj JUNK WARS, lahko vidite kaj decki v 10 urah nardijo iz odpadnega materiala...

motor na turbinski pogon...cele kombajne...svasta.

Aha, moja priljubljena oddaja ;) Ko delajo nekaj kar se vozi ae gre, ko pa zacnejo snovat kako podmornico al pa letalo pa si adijo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najvecji problem pri prestavljanju masine 125ccm na 50ccm skuter bo pri registraciji, hlajenju (125ccm ma zracno hlajenje) in seveda nosilcih. Lahko si naredis tak ko na Scrapheap Challenge, samo noben ti nebo garantiral da ti nebo kaksno kolo odpadlo, tak kot se tam pogosto dogaja. En mali nasvet. Prodaj 50ccm pa kupi 125ccm B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

registracija je najmanjsi problem. saj ne merijo prostornine pa nic.

Drugace pa, najlazje je da vzames cel blok in masino iz SR125 in jo vgradis namesto 50 bloka in masine. najlazje skoz prides, mogoce kaki nosilec tu pa tam privaris al pa kaj. to ziher gre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

magari da bi biv največji problem pri registraciji... .)

v bistvu če dobiš kje kašno 125ko totolka uničeno, in daš dol komplet mašino + komplet elektriko sploh ni problema, vsa za gilere/piaggiote ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
ja na rs50-tko neboš spravo mašine od rs125,ker je štel drugačn

od rs125 mašine res neboš spravil na rs50, na rs50 se da z nekaj dodelavami (predvsem izpuha) gor dati mašino od honde cr 80,cr 125, kawasakija kx85, vglavnem od kros motorjev pašejo mašine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
mene zanima ka je bols za predelat runerca al nrg  :hmm:

Oboje isto z tem,da je nrg dost lazji od runnerja kar se pozna pri sprintih seveda ce je za to pripravljen... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Tudi sam sem mislil, kupit kje kako mašino od speedfight 100 oz 125 pa dat na mojega ko je 50ccm...

Pa konec koncev se mi to ne splača, ker so samo stroški s tem ...

Po ravnici gre enih 75 zdej, to je zadosti, le v hrib ga malo sere.. Le zaradi moči v hrib sm mislu zamenjat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!