Skoči na vsebino

Kje se skrivajo deli za Typhoone??


joza009

Priporočene objave

Nemorem verjeti da imam oglas da iscem dele za typhoone v 4 Scooter forumih,3 avtomobilskih forumih,2 prodajno avtomobilskih forumih,niti v salomoncu 1ga samcatega delcka za typhoona.

Torej kje se skrivajo deli za typhoona kajti sej je dost ukradenih in razbitih motorjev?

PS vem da se na servisu dobijo,mislim pa rabljene dele

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda ti materna, kolk topicov o tajfunu bos se odprl?!?

norm_davelock.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda ti materina odprte imam 4 topice

in se to:rade vole bi mel en topic odprt ce bi kdo kej odgovraju.Ne pa da jest na cel a4 format piserije dobim odgovorov 0

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda ti materna, za en motor naj bi bil odprt EN topic. obstajajo sicer izjeme (razne primerjave, itd.), vendar sraufanje, deli, blokade in ta stuff ni tolk razlicen da neb mogu bit v eni temi. in ce bos mel vec topicov odprtih, ne bo folk nic bolj odgovarjal, v bistvu se manj, ker je preglednost s takimi topici na nuli. kapis?

zej pa bod pridn, pa pisi vse v eno temo, pa ne odpiraj nove teme, dokler ne bos 110% preprican, da je tvoje pocetje v skladu s pravilnikom. deal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda ti matrna prvic slism da je tukaj i topic za en motor???

drugace sem spraseval v enem topicu marsi kaj pa niti eden ne odgovori ,tako da nevem al noben nima pojma al pa nihce noce odgovarjat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda ti matrna prvic slism da je tukaj i topic za en motor???

no ja to mogoče ne,ampak tale tema 'kje se skrivajo deli za typhoone?' je pa totalno mem :BUA: <_< :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda ti materna, beri Dave-a:

Odpiranje novih tem

Preden odpirate nove teme, preiščite stare teme v forumu ISKALNIKOM, če že kakšna ne ustreza željenim kriterijem.

vec mas tukaj in tukaj.

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da piše tudi da se NE SME ŽALITI ALI UPORABLJATI ŽALJIVK zato prosim, da oba umirita živce in nadaljujeta na razviti stopnji ali prek PM-ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da piše tudi da se NE SME ŽALITI ALI UPORABLJATI ŽALJIVK zato prosim, da oba umirita živce in nadaljujeta na razviti stopnji ali prek PM-ja

to ni zaljivka. je uvertura. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

ni misljeno kot zaljivka kot je reku zok :)

zaradi mene lahko tudi zbrisete ta post,topic sm pa hotu narest kje se skrivajo deli ampak da bi bilo bolj tocno sem napisal za typhoona ker me zanima tudi za druge motorje ker nikjer nic ne najdem.

je pa zanimivo kolk replayev sem dobil v tem topicu ker drugace zgleda kot da nikogar ni na tem forumu :D

Popravljeno . Popravil joza009
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kdo je 'čist mem',ki ima celo 2 posta in glej ga zlomka-oba v kategoriji skuterji...v svojem profilu pa nobenega podatka :hmm: pa ja nekdo,ki se ga je strah pisati poste pod svojim pravim imenom?

samo razmišljanja,pa ne bom se opravičeval ker je off topic,ker je že tema čist zgrešena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej kje se skrivajo deli za typhoona kajti sej je dost ukradenih in razbitih motorjev?

ajde, da koncno dobis odgovor (sam ne vec novih topicov o motorju, ki ze ma svojo temo, odpirat, a prav?): poglej v salomonca, ce prodaja kdo kak motor po delih, ce a isces dele za masino, pa ni nujno, da so od typhoona, ker ima se dosti skuterjev prakticno enak agregat, in so deli enaki. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

batzajla! nevem kaj nej ti sploh recem jest nism sel na zenitven forum ampak na motoristicen in profila sploh nism gledu kaj lahko notr napises in kaj ne vids da tudi slike v avatarju nimam in iz tega lahko sklepas da se mi kratko malo jeb* ze te igracarije in da se hocem poment o motorju.

Zakaj so posti samo o sraufanju motorja,hmm? ja madonca zato ker imam trenutno tak problem ko ga pa vec nebom imel se bom pa igracku v drugih topicih ala tuning in se bom veselo pogovarju o nalepkah,ne!?

Zok kolkr vidis sem napisal kje vse sem gledal in nisem nic najdu zato se mi pa full cudno zdi in kot sem ze napisal ce je moj topic tolk zgresen ga pa zbrisite.

Pa pejt mal v sraufanje topic pogledat ze samo na 4 stran pa bos vidu kolk vprasanj sem stlacu v posamezne topice in dobil 0 odgovorov,ampak nima veze pac vidim da tukaj nebom dobil informacij

Lep dan se naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ti odgovor.

Pejt v Italijo na odpad in tam boš skor 100% našu dobro ohranjene dele za sccota.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi blo tko lahko dobit rablene dela bi servisi začel propadat... moš met že res srečo da dobiš rablen kos kakršnga rabš v uporabnem stanju.... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism sel na zenitven forum ampak na motoristicen in profila sploh nism gledu kaj lahko notr napises in kaj ne vids da tudi slike v avatarju nimam in iz tega lahko sklepas da se mi kratko malo jeb* ze te igracarije in da se hocem poment o motorju.

napaka. pol brezveze da si tu, dej vprasanje raj na irca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zok ce pa primerjas irca z tem forumom potem pa je res bolje ce grem na irca,ali pac?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nemorem verjeti da imam oglas da iscem dele za typhoone v 4 Scooter forumih,3 avtomobilskih forumih,2 prodajno avtomobilskih forumih,niti v salomoncu 1ga samcatega delcka za typhoona.

Torej kje se skrivajo deli za typhoona kajti sej je dost ukradenih in razbitih motorjev?

PS vem da se na servisu dobijo,mislim pa rabljene dele

Ne vem sicer kaj delajo moderatorji, da se tale debata tako razvija, a tole pisanje je vse prej kot neproblematično.

Eno je povpraševati po rabljenih rezervnih delih :hmm: drugo pa, cedlemu svetu razglašati da bi rad prišel do poceni delov :hmm: pa čeprav bi bili to deli, ki so bili ukradeni :ph34r: To slednje ni nič drugega, kot podpiranje ali spodbujanje kriminala, taka dejavnost je pa kazniva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte se pa zdej vsi malinovcki mal umert ker vam govori limonovec:

Kaksen debilen odgovor si mi pa podal zdej?

Kaksno podpiranje kriminala in ukradenih delov??Si morda malo vsekan?

Zdej ce clovek pove da ima problem z dobavljivimi rabljenimi deli ne pomeni da hoce ukradene dele,wtf?

Dejte vsi nalepkarji zdej poslusat da ne bom pisal se 200x,vcasih se je normalno dobil rabljene dele po salamoncu itd, zdej je pa kr naenkrat susa in se mi zdi 5x bolj pomembno gonit pogovor o takih zadevah ne pa o nalepkah in kurcevih zelenih neonk na rdecem motorju.Prvo si je treba dobiti zilco za styling potem pa kej naredit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte vsi nalepkarji zdej poslusat da ne bom pisal se 200x,vcasih se je normalno dobil rabljene dele po salamoncu itd, zdej je pa kr naenkrat susa in se mi zdi 5x bolj pomembno gonit pogovor o takih zadevah ne pa o nalepkah in kurcevih zelenih neonk na rdecem motorju.Prvo si je treba dobiti zilco za styling potem pa kej naredit.

:lol1: bravo jože :lol1: ....bbhhuuuuaaaaaahahahahaha, NALEPKARJI hahahahaha, bravo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: bravo jože :lol1: ....bbhhuuuuaaaaaahahahahaha, NALEPKARJI hahahahaha, bravo...

in pol ti men pravis nej ne pametujem? jao, clovk, dej odrasti malo!

moderatorji, prosim da to temo zaklenete, debata ne vodi nikamor, in skrbi le za nepreglednost motosvet foruma!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!