Skoči na vsebino

Kje se skrivajo deli za Typhoone??


joza009

Priporočene objave

:lol1: bravo jože :lol1: ....bbhhuuuuaaaaaahahahahaha, NALEPKARJI hahahahaha, bravo...

wtf?????? :nono: :nono: :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte vsi nalepkarji zdej poslusat da ne bom pisal se 200x,vcasih se je normalno dobil rabljene dele po salamoncu itd, zdej je pa kr naenkrat susa in se mi zdi 5x bolj pomembno gonit pogovor o takih zadevah

a misliš, da če boš 100-krat ponovil, da iščeš poceni rabljene dele, da bodo kar naenkrat se pojavili, če pa si že sam pravilno ugotovil, da jih NI?

Pejt v Italijo, ti bojo makaroni zihr lahk pomagali. Lahk pa nardiš biznis in začneš dele uvažat.

Lahko pa tut kak nov del privoščiš svoji skutici. Bo vesela. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

batzajla! nevem kaj nej ti sploh recem jest nism sel na zenitven forum ampak na motoristicen in profila sploh nism gledu kaj lahko notr napises in kaj ne vids da tudi slike v avatarju nimam in iz tega lahko sklepas da se mi kratko malo jeb* ze te igracarije in da se hocem poment o motorju.

Zakaj so posti samo o sraufanju motorja,hmm? ja madonca zato ker imam trenutno tak problem ko ga pa vec nebom imel se bom pa igracku v drugih topicih ala tuning in se bom veselo pogovarju o nalepkah,ne!?

Zok kolkr vidis sem napisal kje vse sem gledal in nisem nic najdu zato se mi pa full cudno zdi in kot sem ze napisal ce je moj topic tolk zgresen ga pa zbrisite.

Pa pejt mal v sraufanje topic pogledat ze samo na 4 stran pa bos vidu kolk vprasanj sem stlacu v posamezne topice in dobil 0 odgovorov,ampak nima veze pac vidim da tukaj nebom dobil informacij

Lep dan se naprej

:hmm: moj prejšnji post je letel na 'čist mem-a',ti pa si kot joza009 odgovoril,da nisi prisel na zenitveni forum...blablabla torej si na forumu prijavljen 2x pod različnim imenom,zato da lahko sam sebi daješ replike :lol1:

drgač je pa tema res čist zanič.če ima kdo dele za typhoona in bi jih rad prodal,bo verjetno dal oglas v salamonca,internet ali pa vsaj spremljal če kdo kej kupuje...sam osebno pa res ne vem kje se skrivajo.evo odgovor na vprašanje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej si na forumu prijavljen 2x pod različnim imenom,zato da lahko sam sebi daješ replike

men je zal ampak te ne razumem o cem ti govoris???o nekih dvojnih nickih imenih sploh nevem kaj hoces res.

Drugace pa ja ocitno da res ni delov.Pa za une k misljo da je moj skutr iz odpada narejen.Na mojem motorju ni bilo nikol nic menjano tako da ne bo kake pomote,notri bi pa pac dal rabljen zobnik zato ker mislm motor kasnej prodajat in ne mislm dat v motor 70ksit potem ga pa prodajat za 130ksit.

PS aja pa grem si spet spomnit kaksen nov naslov,da bom lahk otpru nov topic :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj samo nakladas,jamras ce itaq vidis da ni efekta ce res tak nujno rabis ta zobnik bi ga ze zdavnaj sel iskat pa bi se ze mogoce vozil ne pa da celi dan sedis za kompom pa jamras al pa si poste nabijas......Sej vsi skuteristi tud niso na Forumu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte se pa zdej vsi malinovcki mal umert ker vam govori limonovec:

Kaksen debilen odgovor si mi pa podal zdej?

Kaksno podpiranje kriminala in ukradenih delov??Si morda malo vsekan?

Zdej ce clovek pove da ima problem z dobavljivimi rabljenimi deli ne pomeni da hoce ukradene dele,wtf?

Očitno si precej zelen limonovec, ker očitno niti sam ne veš kaj pišeš. Več kot očitno nisi kapiral niti tega kar sem napisal jaz. Morda nebi bilo narobe če bi vse skupaj prebral še enkrat, morda ti bo le kapnilo.

Sicer pa vsak ima svojo glavo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izredno zanimiva tema :afro1: :afro1:

tudo sam se lastnik tajfuna in sem v tej temi zvedel veliko novega :D :D :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte se pa zdej vsi malinovcki mal umert ker vam govori limonovec:

Kaksen debilen odgovor si mi pa podal zdej?

Kaksno podpiranje kriminala in ukradenih delov??Si morda malo vsekan?

A misliš da so tukaj na forumu v kategoriji skuterji sami malinovčki, ki obiskujejo osnovno šolo?

Če bi spremlajla forumu bi vedel, da Profi ni niti približno malinovec v primerjavi s tabo :lol1:

p.s. NOBENA noramlna kola na gre malo ven pa not, če gre ist nich gut :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte se pa zdej vsi malinovcki mal umert ker vam govori limonovec:

Kaksen debilen odgovor si mi pa podal zdej?

Kaksno podpiranje kriminala in ukradenih delov??Si morda malo vsekan?

Zdej ce clovek pove da ima problem z dobavljivimi rabljenimi deli ne pomeni da hoce ukradene dele,wtf?

Dejte vsi nalepkarji zdej poslusat da ne bom pisal se 200x,vcasih se je normalno dobil rabljene dele po salamoncu itd, zdej je pa kr naenkrat susa in se mi zdi 5x bolj pomembno gonit pogovor o takih zadevah ne pa o nalepkah in kurcevih zelenih neonk na rdecem motorju.Prvo si je treba dobiti zilco za styling potem pa kej naredit.

Kaj te to pomeni umert?

-izmerit

-namerit

-izracunati volumen (tisti "U" si razlagam kot "under" - kaj ves kaj vse danes zraste na ljubljanskem zelniku)

-umirit (to kar najbolj sklepam, da je)

Ce je slednje, se nauci pisat, ker nismo vsi tu na forumu stila "Josip-Truba-Valvasor-Toporisic".

Glede delov je najboljse, ce gres v Italijo, kjer bos mogoce dobil celo nove (negasrat) :hmm: Ce ze pri Typhoonu skrtaris pri plastiki, pol je najboljse, da zacnes zbirati jogurtove loncke, jih topit in vlivat v kalupe. Glede na to, da so deli za Typhoona zelo poceni je najboljse, da kupis nove. Tudi vkradenih delov ti ne priporocam dajat na skuter, ker se je ze zgodilo, da je lastnik ukradenega skuterja v dobri veri, da je skuter njegov, pretepel "kradljivca". Torej, kupi nove dele in nehaj sr**!

In ja, kupovanje ukradenih delov je podpihovanje kriminala, saj bojo zmikavti dobili novo stranko ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OKI ja kaj nej recem ocitno je bila ta tema nujna da si mi odgovoril vsaj na enega od verjetno 20ih vprasanj po spet parih dneh,tako da glih nism tolk kriv kolkr hocejo vsi tle gor slisat.

tomozuki glede delov spet serjes neki o ukradenih delih in plastiki.Za ukradene dele sem ti povedal da jih nocem.kje si pa plastiko zdej najdu pa verjetno sam bog ve.

Pa se za unega k mi tezi z nicki!!!::: spet te nic ne zastopim kaj hoces srat in ce ti neves kaj pises bom jest se manj vedu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej kje se skrivajo deli za typhoona kajti sej je dost ukradenih in razbitih motorjev?

Zato ti folk govori o ukradenih delih ... iz tvoje prve izjave sodec prav te (ukradene) isces (in razbite dele) :blink: :wacko: :wacko: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beno hotu sm povedat da morjo obstajat deli,pa zdej ce so rabljeni al pa ukradeni in kupoval sem samo zobnik in nobenih plastik in nevem kaj se vse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pikec hvala...

drugace pa ce bi se v vseh topicih odgovarjal kot se je tukaj bi bili problemi hitro reseni.sej verjetno vsak nekaj ze ve ne!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugace pa ce bi se v vseh topicih odgovarjal kot se je tukaj bi bili problemi hitro reseni.sej verjetno vsak nekaj ze ve ne!?

ce neb odpiral nove teme za vsako podvprasanje dolocene teme, bi bli ostali problemi zarad boljse preglednosti hitreje reseni. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zok nevem al se norca delas al hoces mene naredit?Pejt pogledat v topic kako se sraufa typhoona pa mal poglej k sm zastavu vsaj 30 vprasanj odgovorjenih je blo pa 10.

pac sm predvidevu da folk ne bere topice k majo po 4 strani ker se jim recimo ne da in sm cist po pravici bil prisiljen odpret ta topic,itak pa,kdo bo sel gledat v topic z 4mi stranmi ki se ne veze na tako zastavljeno vprasanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa napises: Piaggio Typhoon za temo in potem noter postavljas vprasanja. Ce je bilo samo 10 odgovorjenih si lahko srecen, saj je tu malo ljudi, ki ima pojma, kak je Typhoon sploh sestavljen B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... topic kako se sraufa typhoona pa mal poglej k sm zastavu vsaj 30 vprasanj odgovorjenih je blo pa 10.

Pel k serviserju ... bo pomoje se najmn skode .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

clovek bozji, ce isces ene pof*** zobnike bi lahko ze prej povedal in se izjasnil ne pa da bluzis in nic konstruktivnega ne napises.

Najprej bi si lahko malo prebral o bontonu na internetu (tu spadajo zraven forumi, irc, email...vse v glavnem), kajti nimas nic kaj dobrega stila izrazanja in zaradi takih in podobnih debilov se po itnernetu dosti v osnovi dobrih tem zapre pa tudi na ircu vlada kaos...zaradi takih.

v glavnem, zobniki se pr tvojem motorji, ali pa mogoce stalkerju, al pa mohoce se kakem zipu, runnerci po moje ne razlikujejo dosti ;)

si se morda kdaj poskusil na internetu pozanimati se o tem al samo vec cas razmislas kako iz sebe napraviti morona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

tebi sploh nebom nic odgovarju ker ocitno nisi dorasel niti taki nic vredni in bedni temi.

Rec mami DUDO,pa shut the f up in seveda lepe pozdrave!tolk da nebo naslednji post spet tvoj in bom pristal spet na wcju

Popravljeno . Popravil joza009
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tebi sploh nebom nic odgovarju ker ocitno nisi dorasel niti taki nic vredni in bedni temi.

Rec mami DUDO,pa shut the f up in seveda lepe pozdrave!tolk da nebo naslednji post spet tvoj in bom pristal spet na wcju

kff lamer :lol1: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tebi sploh nebom nic odgovarju ker ocitno nisi dorasel niti taki nic vredni in bedni temi.

Rec mami DUDO,pa shut the f up in seveda lepe pozdrave!tolk da nebo naslednji post spet tvoj in bom pristal spet na wcju

pravkar si mu :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!