Skoči na vsebino

Nakup preko e-bay


Priporočene objave

Ok, kaj sedaj pomeni to :) ("kakšno" plačilo oz. postopek)

-Überweisung

-Barzahlung bei Abholung

-Nachnahme

-Nakazilo

-Prevzem robe na licu mesta in plačilo z gotovino

-Po povzetju (ponavadi samo v Nemčiji)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za nakazilo je dovolj ime lastnika računa, IBAN in BIC(swift) koda. Nemci pa radi oprerirajo z njihovimi BLZ(številka banke) in Kntnr(št. računa), samo se dajo te številke enostavno pretvorit v IBAN/BIC.

Jaz sem na NLB mogel napisati se naslov prodajalca.Lahk pa je seveda od vsake banke odvisno kako poslujejo!

Jaz sem takoj po nakazilu poslal prodajalcu mail da sem mu denar nakazal pa se zdaj nisem dobil odgovora :?

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosm nej mi en pomaga!!!!

jst sm naroču cilindr pa bat pa ne rabm več....k mi en ful pocen proda to...pa mi prosm pomagajte kako bi jst to skenslu???bi reku da so mi zlorabl račun al pa kej...dejte pomagat nujno !!!!!!!!kdo bi mi napisu kakšn mail nej pošlem??sej vem da boste rekl da morm kupt...sam sej lahko da je prjazn prodajalc...proooosm!!! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosm nej mi en pomaga!!!!

jst sm naroču cilindr pa bat pa ne rabm več....k mi en ful pocen proda to...pa mi prosm pomagajte kako bi jst to skenslu???bi reku da so mi zlorabl račun al pa kej...dejte pomagat nujno !!!!!!!!kdo bi mi napisu kakšn mail nej pošlem??sej vem da boste rekl da morm kupt...sam sej lahko da je prjazn prodajalc...proooosm!!! :?

To si preko trgovine naroco al preko posameznika,...placal si ze?Drugace pa enostavno napises da ne bos vec kupil,ce nisi placal neb smelo bit nic narobe,ker jaz sem dobo po mailu da mam 7 dni casa da placam,ce ne bo pac drugam prodal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tole je ta link...dejte povedat a je to posamezn prodajalc al ne??mislm jst tega res ne bi mel... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka mogoče kdo ve, ali lahko banka kako terja denar nazaj če mi un ne pošlje, ker jaz imam vse papirje in potrdila da sem denar nakazal

Zakaj pa nisi kupu cilindra v Sloveniji. Obnovljen bi te prišel cca 250 EUR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no tole je ta link...dejte povedat a je to posamezn prodajalc al ne??mislm jst tega res ne bi mel... :(

skor bi reku da je trgovina, ampak če je je zelo majhna, ker ni veliko izbire

ne morm točno rečt ker je lih nekje vmes :hmm:

Zakaj pa nisi kupu cilindra v Sloveniji. Obnovljen bi te prišel cca 250 EUR.

nov pride v angliji 300€, zakaj bi potem kupoval obnovljenga

res da ni CAGIVA ampak je mitaka, dobiš pa zravn vse (bat, sornik,... ) samo kape ne

sej je zdaj itq vse urejeno, tist ki je odgovarjal na maile je bolan, pa so rabil 1 tedn da so dal druzga za comp :slap:

zdej je že na poti cilinder, pa še 7 funtov popusta sem dobu ker sem mogu čakat :D

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodajalec je trgovina, tam ti piše:

Angemeldet als gewerblicher Verkäufer

Drugič pa kupi komaj ko boš prepričan da zedevo RES potrebuješ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodajalec je trgovina, tam ti piše:

Angemeldet als gewerblicher Verkäufer

Drugič pa kupi komaj ko boš prepričan da zedevo RES potrebuješ.

sej ubistvu on res potrebuje, zato je naroču, pol mu je pa en reku, da mu zrihta en cilindr za 10k, zato pa bi rad naročilo odjavil .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosm nej mi en pomaga!!!!

jst sm naroču cilindr pa bat pa ne rabm več....k mi en ful pocen proda to...pa mi prosm pomagajte kako bi jst to skenslu???bi reku da so mi zlorabl račun al pa kej...dejte pomagat nujno !!!!!!!!kdo bi mi napisu kakšn mail nej pošlem??sej vem da boste rekl da morm kupt...sam sej lahko da je prjazn prodajalc...proooosm!!! :?

Opozoril bi te na to, da si s tem, ko si bil najboljši ponudnik, s prodajalcem sklenil pogodbo, oz. obligajcijsko razmerje.

Zaradi takšnih kot si ti, ki si naročajo stvari, ki jih potem ne plačajo ima večina prodajalcev spodaj opozorilo, da tisti, ki bodo licitirali, pa zadev potem ne bodo plačali, morajo računati s tem, da jih bo prodajalec tožil za 25% kupnine.

K temu prištej še stroške odvetnika, pa še kaj......

In vedi, da E-bay ni Bolha, čeprav je tudi v pogojih uporabe na Bolhi napisano da si dožan prodati oz. kupiti stvari, ki si jih ponudil v prodajo, ali jih kupil, ker si z nakupom ali prodajo sklenil obligacijsko razmerje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja men še nč ni poslal kšnih številk računa pa to...pa je že 4 dni od tega :blink:

a pol ni možno preklicat??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to bo pa verjetno najbolj vedel prodajalec če bo pripravljen preklicat naročilo.

Folk ne kupujte kar tja v tri dni je dobro prej vsaj malo premislit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk ne kupujte kar tja v tri dni je dobro prej vsaj malo premislit.

ne malo :grrr

...orng je treba premislit :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam tm na ebayu napisan pač da sm naroču ta pa ta izdelek in da morm plačat...sam številk ni???(še bolš :P )...

zdele sm pa pravkar vidu oglas od tega prodajalca...k je identična cena...identična slika...identično besedilo...kaj pravte a mislte da jih ma on tok velik?al da men ni treba tega kupt pa da spet prodaja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam tm na ebayu napisan pač da sm naroču ta pa ta izdelek in da morm plačat...sam številk ni???(še bolš :P )...

zdele sm pa pravkar vidu oglas od tega prodajalca...k je identična cena...identična slika...identično besedilo...kaj pravte a mislte da jih ma on tok velik?al da men ni treba tega kupt pa da spet prodaja?

A lahko prilimaš link do tega izdelka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam tm na ebayu napisan pač da sm naroču ta pa ta izdelek in da morm plačat...sam številk ni???(še bolš :P )...

zdele sm pa pravkar vidu oglas od tega prodajalca...k je identična cena...identična slika...identično besedilo...kaj pravte a mislte da jih ma on tok velik?al da men ni treba tega kupt pa da spet prodaja?

Kaj ti si to že plačal ali ne ??

Če nisi, storniraj naročilo, če si pa ga prosi, če lahko storniraš (eventuelno ponudi da kriješ razumne stroške, ki jih je on imel) in ne se obirat, stori to čim prej.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Številke ti pošlje prodajalec naknadno, mu je treba to napisat in se prav tako dogovorit kako mu boš sploh plačal ker obstaja en kup variant.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in kaj nej to nardim??oz kako nej to nardim???tud sanja se mi ne :?

@letečiii...to je zame že naredu erik s foruma :OK:

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S prodajalcem kontaktiraj preko e-maila oz. telefona in se probaj z njim dogovoriti. Drugače ne bo šlo.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jaz ne vem kaj je s temi nemci na ebay-u :BUA:

danes ze 3 ki pravi da mu je iskanje notarja in overba pogodbe preveliko breme

in da se mu ne da to delat.

clovek bi mislil da je tistih par min dela vredno ce bi motor prodal.ocitno ni

me zanima kaj bi bilo ce bi bidal brez vprasanj

prok.... nemci :angry2:

ocitno mi letos nov motor ni usojen :(

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in kaj nej to nardim??oz kako nej to nardim???tud sanja se mi ne :?

@letečiii...to je zame že naredu erik s foruma :OK:

Stisni na desni strani na "Frage an den Verkäufer" in mu napiši slednje:

"

Hallo, ich habe auf ihr Angebot voreilig geboten, deshalb möchte ich den Kauf stornieren. Ich komme natürlich für alle Kosten die durch mich entstanden sind auf. Ich bitte nochmals um Entschuldigung.

Danke und Gruß

"

Drži se v bodoče tega, ne licitiraj, če ne misliš resno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skor bi reku da je trgovina, ampak če je je zelo majhna, ker ni veliko izbire

ne morm točno rečt ker je lih nekje vmes :hmm:

nov pride v angliji 300€, zakaj bi potem kupoval obnovljenga

res da ni CAGIVA ampak je mitaka, dobiš pa zravn vse (bat, sornik,... ) samo kape ne

sej je zdaj itq vse urejeno, tist ki je odgovarjal na maile je bolan, pa so rabil 1 tedn da so dal druzga za comp :slap:

zdej je že na poti cilinder, pa še 7 funtov popusta sem dobu ker sem mogu čakat :D

Mitaka? pokneš od smeha! No, po dveh tednih od montiranja boš imel spet ribleno mitiko. Aha, bat! Vertexov (EU renomiran izdelovalec) stane nov (seveda komplet z obročki, sornikom, varovalkami) v Sloveniji od 79 do 129 EUR (odvisno od izvedbe).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!