Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

Mehlin ane ? :D

Mehlin je pa svoja klasa. Ma pa tut tzr ja. Maš pa tut Andraža grozdeta na aškarčevi k ma pa tut tzr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mehlin je pa svoja klasa. Ma pa tut tzr ja. Maš pa tut Andraža grozdeta na aškarčevi k ma pa tut tzr.

evo en ki se vozi z tzr125 brez ispita, vsaj kolko sem videl napis..nisem sam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne tist je moj bratranc. Andraža mislš?

Js sm se u usnouki :rolleyes: , nažalost.

aha ma nwm kko mu je ime sam vem da ma tzr pa ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo en ki se vozi z tzr125 brez ispita, vsaj kolko sem videl napis..nisem sam :D

haha ja, sei tut 50 vozm brez izpita :D, 125 pa zdei ritham pa ce bo sreca bom vrjent pulet na cesto zapelu. :) komi cakam :D. d grem iz teh jajc usai na mau mucnej :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha ja, sei tut 50 vozm brez izpita :D, 125 pa zdei ritham pa ce bo sreca bom vrjent pulet na cesto zapelu. :) komi cakam :D. d grem iz teh jajc usai na mau mucnej :P

ja jas sem tudi z rs50 brez ispita vozil 1 leto..pa naredim ispit pa še se eno leto vozim pa prodam rs50 potem pa že rs125 :D . nimam sile za ispit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jas sem tudi z rs50 brez ispita vozil 1 leto..pa naredim ispit pa še se eno leto vozim pa prodam rs50 potem pa že rs125 :D . nimam sile za ispit :D

kak se te sploh upate zapeljati na cesto bres ispita :surrender: nevem no jas se brez ispita nebi nikoli vozil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak se te sploh upate zapeljati na cesto bres ispita :surrender: nevem no jas se brez ispita nebi nikoli vozil :P

se strinjam saj kle pr nm se nebi upou k mas za usakem vogalu copse :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam saj kle pr nm se nebi upou k mas za usakem vogalu copse :S

Dobr to je res, sei so me že ustavl. Pač sudnik. za 50 se mi nesplača delat in nebom šou, pr 15 za 50 pr 16 pa ze 125. Men ni smiselno delat za 50. Če te pa že ustavjo greš pa h sudniku sudinik ti pa oprosti oz. dobiš opomin al neki ker si še mladoleten u najslabšem ti zaplenejo motor. Sej če nimaš izpita se tut ne izpostavlaš preveč pa je uredu :closedeyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr to je res, sei so me že ustavl. Pač sudnik. za 50 se mi nesplača delat in nebom šou, pr 15 za 50 pr 16 pa ze 125. Men ni smiselno delat za 50. Če te pa že ustavjo greš pa h sudniku sudinik ti pa oprosti oz. dobiš opomin al neki ker si še mladoleten u najslabšem ti zaplenejo motor. Sej če nimaš izpita se tut ne izpostavlaš preveč pa je uredu :closedeyes: .

Fantje majo pa kr 2k€ na zalogi za novga a? Mater kere strelate vi kle... :worship:

Kva se tok matrate ta motor na kolen spravt, k prej ko slej odletiš...škoda mopeda... ;)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak se te sploh upate zapeljati na cesto bres ispita :surrender: nevem no jas se brez ispita nebi nikoli vozil :P

dej no kot da se ti nisi nikoli bres ispita vozil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej no kot da se ti nisi nikoli bres ispita vozil :D

Štirko po hosti mogoč ;) ... Odkar je blo par hudih nesreč pri nas (nekaj s smrtnimi žrtvami), srečam na dan vsaj 5 plavih škod ;) modrijanov po domačebiggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje majo pa kr 2k€ na zalogi za novga a? Mater kere strelate vi kle... :worship:

Kva se tok matrate ta motor na kolen spravt, k prej ko slej odletiš...škoda mopeda... ;)

Zapenejo ti ga za določen čas ne za vedno. Drugače sem pa že malo podrajsal z kolenom 1x :) i think :D, pa čevl mi je tut že podrajsal k sm ga meu mau na vn..ampak z prstim na tačkah. Tko da pomoje če bi se po matru... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zapenejo ti ga za določen čas ne za vedno. Drugače sem pa že malo podrajsal z kolenom 1x :) i think :D, pa čevl mi je tut že podrajsal k sm ga meu mau na vn..ampak z prstim na tačkah. Tko da pomoje če bi se po matru... :whistle:

jas se pokolenu čist zahec pelam, ker ko maš to 1x v praksi ni nič teškega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas se pokolenu čist zahec pelam, ker ko maš to 1x v praksi ni nič teškega.

verjetno, mors najdt dost ostr ovinek za 50 ccm k ne gre tok hitr.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno, mors najdt dost ostr ovinek za 50 ccm k ne gre tok hitr.. :rolleyes:

sej to takoj najdeš..mi mamo eno tako cesto po vasi slaptinci kjer je res zakon :worship: , samo za 125cc pa je lepše kak hitrejši ovinek tam nad 130kmh :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej to takoj najdeš..mi mamo eno tako cesto po vasi slaptinci kjer je res zakon :worship: , samo za 125cc pa je lepše kak hitrejši ovinek tam nad 130kmh :worship:

Komi cakam da zrihtam 125 d bomo mau bl zares pulagal pa sli na ksne dalse ture :closedeyes: via kočeuje pa to :D. pa tut ce brez zpita btk. :yea1:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komi cakam da zrihtam 125 d bomo mau bl zares pulagal pa sli na ksne dalse ture :closedeyes: via kočeuje pa to :D. pa tut ce brez zpita btk. :yea1:

samo z 2t 125cc ti ne priporočam dolgih fur, ker že v osnovi so narejeni 2t za samo nad 7000rpm pa ne grejo dolgo (še sreča da so deli poceni, 1x ne greš v trgovino po nakupih pa maš za bat :P ) priporočam pa kake ovinke ki so tam nad 120kmh..res uživacija :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo z 2t 125cc ti ne priporočam dolgih fur, ker že v osnovi so narejeni 2t za samo nad 7000rpm pa ne grejo dolgo (še sreča da so deli poceni, 1x ne greš v trgovino po nakupih pa maš za bat :P ) priporočam pa kake ovinke ki so tam nad 120kmh..res uživacija :OK:

Dobr sei ce je zdrzu 60k/km bo pomoje se mal drgac bomo pa porihtal :rolleyes: . Jaja komi cakam tele uvinke :D pa prehitevanje, nizja pa gasa :D.

Popravljeno . Popravil NejcGrozde
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo z 2t 125cc ti ne priporočam dolgih fur, ker že v osnovi so narejeni 2t za samo nad 7000rpm pa ne grejo dolgo (še sreča da so deli poceni, 1x ne greš v trgovino po nakupih pa maš za bat :P ) priporočam pa kake ovinke ki so tam nad 120kmh..res uživacija :OK:

pozabil si še povedat da grozno pijejo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozabil si še povedat da grozno pijejo :D

no če razčistimo o tem kako kera pije...sem prepričam če cbr125 non-stop na polno držiš spije 4l, če pa aprilio rs 125 voziš z takim gasem ( če se ti prej ne vtrga v glavi :D ), pa pije okrog 5l..1 liter razlike..res je pa da še olje pije...pa če gledaš da ma honda čist ozke gume, tanjšo ketno, dosti manj kil še pa to prištej .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če razčistimo o tem kako kera pije...sem prepričam če cbr125 non-stop na polno držiš spije 4l, če pa aprilio rs 125 voziš z takim gasem ( če se ti prej ne vtrga v glavi :D ), pa pije okrog 5l..1 liter razlike..res je pa da še olje pije...pa če gledaš da ma honda čist ozke gume, tanjšo ketno, dosti manj kil še pa to prištej .)

no da razčistimo... dejstvo je da na apriliji nebi zdržal take vožnje in da aprilia žere 2x do 3x več pa še olje moraš tankat... je pa res da se kljub temu raje grem vozit z aprilio :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da razčistimo... dejstvo je da na apriliji nebi zdržal take vožnje in da aprilia žere 2x do 3x več pa še olje moraš tankat... je pa res da se kljub temu raje grem vozit z aprilio :D

ne glede na to koliko katera žre, rajš si kulen u nogo zvrtam kokr pa da mam cbr 125 u garaži, oprost :D. Guma je 120 siroka spredna 100, gre ne vem kok že tm ukol 110 al neki? motor je ožji od moje tzr in stem misls d je ne 125 ampak 25 :D pa tut gume so ozje k pr mojmu :). pac uglaunm z tem mutorjom je honda dost sfalila. če mene uprašaš. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da razčistimo... dejstvo je da na apriliji nebi zdržal take vožnje in da aprilia žere 2x do 3x več pa še olje moraš tankat... je pa res da se kljub temu raje grem vozit z aprilio :D

ja kako da nebi zdržal take hitrosti? ja kako pa se si potem z CBR raketo vozil? :lol:

no če povem po resnici z enim tankom če res vozim na full naredim 150km, če pa tako kot gre kak 125cc 4t pa enih 350km (do kršega pa nazaj mi je spila za 13€ bencina to je 11l mogoče malo več) in 3dl olja..13+3=16 (da ti malo pomagam :D ) mi je spila goriva 16€ kar pomoje ni tako dosti..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!