Skoči na vsebino

Yamaha TZR 50


ditech

Priporočene objave

jah motor pod 8000 obrati sploh ne gre nikamor.

1000 kubo, 2 cilindra...na 8k ma pa rdečo...kak nebo šau...:D dvocilindraši so čis drugo ko štiri ko grejo tudi do 18k obratov xD

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em...ka bi zle dau za tist graf...je prikazovau do kolk obratov na 2t mašini lepo maže olje...do 9.5k je edini, ki je tam še lepo je biu bivši motul 600, danes 710, potem pa naprej...od 9.6k naprej pa do 12k je mazanje slabše, kar lahko privede do ribanja :D :naughty:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em...ka bi zle dau za tist graf...je prikazovau do kolk obratov na 2t mašini lepo maže olje...do 9.5k je edini, ki je tam še lepo je biu bivši motul 600, danes 710, potem pa naprej...od 9.6k naprej pa do 12k je mazanje slabše, kar lahko privede do ribanja :D :naughty:

to olje motul je eno najboljših..zato dvomim da bi že pri 9600rpm blo prremalo mazanja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to olje motul je eno najboljših..zato dvomim da bi že pri 9600rpm blo prremalo mazanja...

ni biu sintetičen verjetn, ni pa pisal na kolk kubo so to testiral.../če ma to kej veze\...zgledal je tko...pr okol 11.5k je začeu padat, pri drugih pa okoli 10.5k, ampak prej je skos mal padu, po je pa fejst :slap: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni biu sintetičen verjetn, ni pa pisal na kolk kubo so to testiral.../če ma to kej veze\...zgledal je tko...pr okol 11.5k je začeu padat, pri drugih pa okoli 10.5k, ampak prej je skos mal padu, po je pa fejst :slap: :naughty:

nevem no...jas bom tankal tisto kar je najbolj poceni:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj tudi ni tak slabo kot govorijo, za orginal skuterje je več kot dovolj :)

aja še to, kolega ma Aprilio SR Ditech. Prevoženih cca 35.000km in vedno tanka petrolovo olje :) in skuter še vedno lepo gre

Popravljeno . Popravil Xzibit
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sem v rs50 prvih 6000km vlival sthil olje:D ,naslednjih 10000km ipone scootrun,potem pa še 5000km tts...motor še vedno gre:OK:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

djte mi povedat kolk priblizno pridobiš z 12 zobnikom spredaj na končni??? :huh: :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekje 4km/h

na končni ti da okrog 7 km/h

prej sem se na isti cesti pelal 92 zdej pa 99!!! :notworthy:

sam se full pozna toti en zob! :P

sam mam zdej mal čuden zvok npr. nene mi zatuli ko obrati padanejo pod 8000 rpm !!!

kaj jw to mogoče zato ker je novo??? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na končni ti da okrog 7 km/h

prej sem se na isti cesti pelal 92 zdej pa 99!!! :notworthy:

sam se full pozna toti en zob! :P

sam mam zdej mal čuden zvok npr. nene mi zatuli ko obrati padanejo pod 8000 rpm !!!

kaj jw to mogoče zato ker je novo??? :? :?

zatulit ti pod nobenim pogojem nebi smelo:sleep2:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zatulit ti pod nobenim pogojem nebi smelo:sleep2:

mislim naredi taK mmmm!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim naredi taK mmmm!!!

ja sej mora...mogoče nimaš čist v nulo fergazerja našelanega..prej ti je pa delalo tm-tm-tm-tm...

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej mora...mogoče nimaš čist v nulo fergazerja našelanega..prej ti je pa delalo tm-tm-tm-tm...

men tud zatol aka zarjovi :lol1: ko greš iz 8.1k na 7.9k obratov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej mora...mogoče nimaš čist v nulo fergazerja našelanega..prej ti je pa delalo tm-tm-tm-tm...

ja pa je pr 8000 najbolj glasno npr. pri 9-10000 je dosti manj glasno sam na 8000 naredi tisto prav mmmm!!! pol pod 8000 pa je spet bolj tiho!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa je pr 8000 najbolj glasno npr. pri 9-10000 je dosti manj glasno sam na 8000 naredi tisto prav mmmm!!! pol pod 8000 pa je spet bolj tiho!!!

nevem kaj bi lahko bilo..pridi jutri do juršinec pa gremo na kaki drink :naughty:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kaj bi lahko bilo..pridi jutri do juršinec pa gremo na kaki drink :naughty:

ne jutri nerem ka grem na zavrc ! :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!