Skoči na vsebino

Galebi na poletnem nebu


Špilferderber

Priporočene objave

eeee meni pa šnelfukarce (predvidevam da izraz samostoječe nogavice to pomeni) niso všeč. kaj vem, delujejo mi tak bolj za stare babe, kako mlado telo pa je že lepše videt v kakšnih tangicah ali športnem kompletu, seveda vse max par sec pol itak more vse dol :P :devil:

PS: drugače pa so kake oprijete boksarce lahko tudi zelo seksi na pravi ritki, spet seveda max par sec .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeee meni pa šnelfukarce (predvidevam da izraz samostoječe nogavice to pomeni) niso všeč. kaj vem, delujejo mi tak bolj za stare babe, kako mlado telo pa je že lepše videt v kakšnih tangicah ali športnem kompletu, seveda vse max par sec pol itak more vse dol :P :devil:

PS: drugače pa so kake oprijete boksarce lahko tudi zelo seksi na pravi ritki, spet seveda max par sec .)

Pervy ... črne, z lepo čipko ... v kompletu s tangicami in seksi modrcom ... ne mi rečt, da te to na kako staro nono spominja noooo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hočeš rečt, da so fukiš? :D

Točno to ... kar trdi Vale

Ko sem bil še rosni mladenič (ne pa tko kt zdej bel mladenič .) ) so bile nogavice in "štrumpantli" še zelooo pogosto v uporabi. "Hulahopke", kot smo jim rekli, pa rariteta.

No, SymRu, predstavljaj si, da ti roka drsi od daminega kolena počasiiii, nežnooo navzgor in nenadoma namesto gladkega-plastik-efekta nogavice - toopla, svilnato nežna koža notranjosti stegenca ....

:wub: :wub: :wub: :wub:

Kmalu smo desci pogruntali, da so "hulahopke" damam vzele nekaj leeepega, nekaj, kar bo za vedno izginilo. Na srečo pa ni čisto tako, saj se dame tudi same zavedajo neverjetnih posledic, katere povzročajo nogavice v pravem trenutku in na pravem mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeee meni pa šnelfukarce (predvidevam da izraz samostoječe nogavice to pomeni) niso všeč. kaj vem, delujejo mi tak bolj za stare babe, kako mlado telo pa je že lepše videt v kakšnih tangicah ali športnem kompletu, seveda vse max par sec pol itak more vse dol

bumbar... :angry:

sredi zime bomo pa okol hodile brez stumfov pa v sportnih kompletih :angry:

:grrr :grrr

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, SymRu, predstavljaj si, da ti roka drsi od daminega kolena počasiiii, nežnooo navzgor in nenadoma namesto gladkega-plastik-efekta nogavice - toopla, svilnato nežna koža notranjosti stegenca ....

:wub:  :wub:  :wub:  :wub:

sori, ne znam si tega predstavljati ... živim kot menih v skupnosti bratov kapucinarjev . :-)

Kar se mene tiče - s pravo osebo je čisto vseeno, katere žabe/šnelfukarce/zokne/ribiške_gumijaste_škornje ima obute/oblečene ... glavn, da jih zna slečt, ali pa da to gre celo meni od rok :) ... če je pač taka potreba ... če pa smo skoz oblečeni in tko, pa tut ni frke ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bumbar... :angry:

sredi zime bomo pa okol hodile brez stumfov pa v sportnih kompletih :angry:

:grrr :grrr

ma kaj mene briga kaka ti okoli hodiš pozimi, če sem kje zunaj me tak nesmeš rajcat z takimi zadevami! :devil:

gre se za doma, takrat pa en sprehod čez sobo, manekenski obrat levo desno pol pa SKIDAJ GAČE pa GREMOOOOOOOOO!!!!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj mene briga kaka ti okoli hodiš pozimi, če sem kje zunaj me tak nesmeš rajcat z takimi zadevami! 

gre se za doma, takrat pa en sprehod čez sobo, manekenski obrat levo desno pol pa SKIDAJ GAČE pa GREMOOOOOOOOO!!!!!

:grrr :grrr :grrr ....pol sem bom pa mogla kar strinjat s teboj...športni komplet it is :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samosotječe nogavice B)

- ne lezejo dol kot hlacne nogavice

- so primernejše za poletne dni ker ni vroče v rito :grrr

- se manj natikajo (IMHO)

- so definitivno manj nagravžne za slačenje... :P

- ko gres na wc jih ni treba vlect dol :)

- ce se ti natakne ali strga ena ni treba stran vreč celega para :grrr

tako..upam da sem primerno pokazala uporabne aspekte samostoječih nogavic.... B)

Ja to itak! Zabe so za kurac, se vidi ze po tem, da z njimi po uporabi mame pirhe delajo :SS Ze na tej stopnji se ti mora vse zamerit. Pol vidis se kake filme, ko sta dva lopova v eni hulahopki med ropom banke in sploh ne predstavljajo vec pozelenja. Da ne govorim o precejanju caja, se bolj se mi zamerijo ko jih vidim na glavah onih reperjev v video spotih itd. Ampak odgovor, zakaj jih zenske nosijo in ne posezejo raje po samostojecih nogavicah je, da jih zebe v rit :BUA: Jas jim posodim mojo rit, me nikol ne zebe v njo (zakaj tako, se vidi slogan spodaj). SN so enostavno sexi, ko roka drsi po nogi navzgor in prides do cipke ze ves, da se blizas koncu vzpenjaja... Pri zabah prides do gor in razocaran ugotovis, da se tam pot konca... Pa se seksi zgleda ce zenski malo izpod preklanega krila gledajo. Zenske noge so nekaj lepega, zato zasluzijo le najboljse! Da nebom kdaj vido kaksne po cesti, ki bo imela za zabami se luskoliste cebule (ker bom tocno vedo, da je bla vceraj velika noc :lol1: ).

Razlika med tem, kaj nosijo mlade dame in kaj stare mame (da PERVY nebo imel pomislekov) je ta, da stare mame nikol nebos vido v samostojecih nogavicah, ampak zgolj v svetlorjavih zabah ( :SS ), svetlorjavih strumpantlih ( :SS ) in svetlorjavih dokolenkah ( :SS ). Mlade postave zaenkrat v samostojecih nogavicah na ulici nisem vido, ampak gotovo so. Uf, sej res, eno pa sem! Mi je kr dan polepsala :wub:

Tako kot je reku Jur. Onemu, ko je izumu zabe bi mu blo treba jajca odrezat :OK: Kurz, kaj je je :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

:eek:

Tangice nevarne za zdravje !?

Zdravniki pozivajo ženske, da prenehajo nositi tangice in ponovno začno nositi klasične spodnje hlačke, saj naj bi bile tangice nevarne.

Opozorilo je prišlo v javnost po tem, ko se je povečalo število žensk z infekcijami genitalij. Ginekologi trdijo, da tangice lahko poškodujejo občutljivo kožo v genitalnem področju, še posebej če so premajhne ali narejene iz slabega materiala.

Thomas Gent, član zveze ginekologov iz Hamburga, je dejal, da ranitev genitalij lahko povzroči glivično infekcijo.

Podatki kažejo, da polovica žensk, mlajših od 50 let, vsak dan nosi priljubljene tangice.

ninariccishow_show.jpg

neustrezen "material" lahko poškoduje občutljivo kožo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh še dobro da ne nosim tangic :eek: :P pa tudi ženskam bi svetoval raj spodaj brez kot se taki nevarnosti izpostavljat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

So tangice ''out''?

Kot je opaziti tudi letošnje poletje, vse manj deklet nosi kopalke v obliki tangic. Prav tako upada uporaba tangic kot spodnjega perila.

Kot piše Index.hr nosi seksi opravo le še vsaka peta Britanka. Fotomodel Jodie Marsh je povedala, da ima v svoji omari kar 500 tanga hlačk vseh barv in oblik, a je dejstvo, da prihaja omenjeno seksi "orodje" žensk vedno bolj iz mode.

Menda modne smernice sedaj spet zapovedujejo klasične spodnje hlačke, ki so, roko na srce, mnogim ženskam za nošnjo precej udobnejše kot pa miniaturne tangice.

Nekdaj so seksi hlačke, povezane zgolj z vrvico, ki so bohotno razkrivale zapeljive ženske zadnjice, nosile le striptizete in brazilske plesalke sambe. Leta 1977 pa se je vse spremenilo, ko je Gucci tangice privedel na modne brvi.

V Veliki Britaniji so bile velik hit sedem let, ko jih je nosila vsaka tretja Britanka. Sedaj jih nosijo predvsem ženske med 25. in 34. letom starosti, mlajša dekleta pa zatrjujejo, da so tangice zanje preteklost. Mladeničem, ki bi morda radi svoje sovrstnice kdaj videli tudi v tangicah, se torej ne piše nič dobrega ...

(Vir:24ur.com)

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kako? Jaz pa vidim, da še zmeraj vse nosijo tangice :OK: Noja, res je, da tistih, ki jih ne, ne opazim :lol1: Upam, da še samostoječe ne bodo izrinjene iz mode, ker pol nam pa res več nič ne ostane za slinjenje :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda alla :angry: ....a sem ti rekla da ne objavljaj mojih fotk :grrr

uuuuu kaka ritka :OK: taka ritka ti da užitka :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hočeš rečt, da so fukiš? :D

saj so tudi navadne žabe lahk lepe ... samo mora biti glih taprava ritka v njih :D Katera pa je to, se pa mora vsak sam odločit ... :)

Pa ne samo zato. Če jih pozabiš pred občevanjem (u jebemti nobel beseda) slečt, lahko mirne duše trdiš, da je bila še devica :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!