Skoči na vsebino

Galebi na poletnem nebu


Špilferderber

Priporočene objave

Joj, mladina.....men se pa zdi, da ma Gidl kar prav.......bistveno lepše in sexi je delno zakrito, da domišljija dela, pa da pol človek počasi odkriva skrite zaklade...... :rolleyes: :wub:

Ah, le kam se vam tako mudi......

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno ne...ta zelo pomemben del mora ostat....najslabš kar se ti lahko zgodi pa je da ti ženska pride naga v posteljo.... :cry:

Exactly.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, mladina.....men se pa zdi, da ma Gidl kar prav.......bistveno lepše in sexi je delno zakrito, da domišljija dela, pa da pol človek počasi odkriva skrite zaklade...... :rolleyes: :wub:

Ah, le kam se vam tako mudi......

Alla B)

Jp....tud men se zdi da ma kr prav Gidl.. :OK:

Sam Alla pol pa nč naga slikca al pa nag u živo če je lepše zakrito, bo treba še kej gor met .)

:devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp....tud men se zdi da ma kr prav Gidl.. :OK:

Sam Alla pol pa nč naga slikca al pa nag u živo če je lepše zakrito, bo treba še kej gor met .)

:devil: :devil: :devil:

Ni panike......bom pol sama odstranila, kar bo odveč..... :rolleyes:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostno pri vsem je le to, da vedno vse ostane le pri besedah!

A ne vidva golobčka!!! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zgleda da se nismo najbolje razumeli, predvsem me je motila fraza "najslabš kar se ti lahko zgodi ...", o tem da je pa bolj sexi po Allino pa ni dvoma :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno ne...ta zelo pomemben del mora ostat....najslabš kar se ti lahko zgodi pa je da ti ženska pride naga v posteljo.... :cry:

eeee spet sem zgleda čuden? :hmm: kje je že tu problem, 2 sec prej do akcije kot če moreš še tiso mini blago iskat in dol (ven) spravljat :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

uf, a to je fotka iz kombija? :D :D :D

se mi je zdel, da nisi džabe navdušen nad njim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zgleda da se nismo najbolje razumeli, predvsem me je motila fraza "najslabš kar se ti lahko zgodi ...",

zgleda da se res nismo...verjamem da te je motila fraza :grim ....si pač (predvidevam :hmm: ) eden tistih ki ti še precej menjka do Slovenskega povprečja :doze: ...in ti je kvantiteta še vedno pomembnejša od kvalitete... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj pa izgleda da res vsak svojo pesem poje in drugega ne sliši ... tisto "nagico v posteljo" ste mi gladko podtaknili.... no ja, tnx anyway

:D

za take poteze sem vedno hvaležen

Samo Soddplah je prav razumel, saj sem govoril o oblečeni deklici na plaži, kjer sva gledala zvezde .... in sem izkusil nekaj najnajnaj***

Moja trditev je bila le to, da dame odvržejo le en košček , en delček svojih oblačil, ki se je tako pomanjšal, da niti ne skriva več nič, kaj šele, da bi vzpodbujal kako fantazijo. Ostalih oblačil pa seveda ne in morajo le-ta še vedno vršiti svojo funkcijo pozimi in poleti, tako termo-izolacijsko kot domišlijsko-vzpodbujevalno.

Menim, da je ta košček postal tako majhen ... nepomemben

in je čisto enostavno odveč.

Koga od vas pa, recimo, vzburja cvirn med ritnicama, katerega se pravzaprav niti ne vidi več, ampak samo cvirn okoli pasu nakazuje, da je med ritnicama še en cvirn. Wauuuu, kako sexy.

:wacko:

Naj na koncu prehitim še vse tiste, ki mi bodo solili pamet s tem, da ima vsak pravico do svojega mnenja in okusa

in povem,

da govorim o sebi in svojem gledanju na tangice

in nikomur niti najmanj nočem odrekati enkratnih užitkov

:wub: :wub:

iskanja cvirna med ritnicami v trenutku, ko je treba odstraniti tangice, ki so ta moment samo še v napoto.

matrpakjesozdejtehudičevegatepress

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem slišal da jim pravijo drugače: lešinari ! .)

A ne fukfehtarji... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

delček svojih oblačil, ki se je tako pomanjšal, da niti ne skriva več nič, kaj šele, da bi vzpodbujal kako fantazijo.

Menim, da je ta košček postal tako majhen ... nepomemben

in je čisto enostavno odveč.

Koga od vas pa, recimo, vzburja cvirn med ritnicama, katerega se pravzaprav niti ne vidi več, ampak samo cvirn okoli pasu nakazuje, da je med ritnicama še en cvirn. Wauuuu, kako sexy.

:wacko:

nimajo vse tangice cvirna med ritnicami, ene imajo tudi kak centimeter ali dva širok pas tkanince ... in spredaj ponavadi, vsaj za moj okus, čisto dovolj zakrivajo, da so seksi...

no, seksi so lahko tudi boksarice na ženski, pa pižama na ženski, hej, celo kakšne pajkice itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, seksi so lahko tudi boksarice na ženski, pa pižama na ženski, hej, celo kakšne pajkice itd.

Niti kak PEPE na ženski ni kar tako a priori stran za metat... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti kak PEPE na ženski ni kar tako a priori stran za metat... :naughty:

tarzan? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti kak PEPE na ženski ni kar tako a priori stran za metat... :naughty:

Z mano so bile tudi dame veliiko bolj zadovoljne kot s tangicami ... pa ne da bi se hvalil, sam s tangicami se primerjam

:wub: :wub:

sammojeizkušnjeinmnenjepress

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak jur ti si pa po vsej verjetnosti vseeno bolj motec ce zlezes v rito ko kak cvirn od tangic,.....ali pac ne? :hmm:

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak jur ti si pa po vsej verjetnosti vseeno bolj motec ce zlezes v rito ko kak cvirn od tangic,.....ali pac ne? :hmm:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je pa res zelo dobra ritka, jo lahko pa tudi v tangicah pokaže..... :rolleyes: :devil:

Alla :devil:

jih nimam-tangic d se razumemo... rit je pa taka kukr je-za to kar je namenjena kar dobro služi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak jur ti si pa po vsej verjetnosti vseeno bolj motec ce zlezes v rito ko kak cvirn od tangic,.....ali pac ne? :hmm:

Zato pa ne lazim tja ...

:lol1:

in me majo nekatere (ne vse, tako kaže)

dame verjetno ravno zato veliiko raje,

ker nikoli nikomur in nobeni ne lezem v rit.

Seveda pa so osebki, ki to naravnost pogrešajo - ampek ys z njimi nimam stikov.

Kaj pa ti?

Verjetno tudi ne, kolikor te poznam.

:)

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceraj je na catu padla izjava leta:

"tangice so super zadeva ce pasejo na postavo."

....se bomo kar strinjali a ne?

...in malo razširili :naughty:

..tangice so kul ker niso vroče

...ker ne lezejo v rito tako kot navadne hlačke

..ker ne režejo v ritnice med vožnjo na motorju

...ker so cenejse od navadnih hlack (v povprečju)

..ker v kovcku in omari zasedejo manj prostora

....mislim da ob zgoraj nastetem marsikateri deklici ni mar, ali se fantom zdijo tangice kul ali ne.....in jih oblece iz popolnoma prakticnih razlogov B)

To ti moji punci razlozi, da so udobne :D

BTW: a za samostojece nogavice tudi obstoja razlaga povezana s (p)tici?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samosotječe nogavice B)

- ne lezejo dol kot hlacne nogavice

- so primernejše za poletne dni ker ni vroče v rito :grrr

- se manj natikajo (IMHO)

- so definitivno manj nagravžne za slačenje... :P

- ko gres na wc jih ni treba vlect dol :)

- ce se ti natakne ali strga ena ni treba stran vreč celega para :grrr

tako..upam da sem primerno pokazala uporabne aspekte samostoječih nogavic.... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samostoječe nogavice so predvsem zelo zelo lepše in estetske od navadnih ... in še zelo seksi so, kar o navadnih niti malo ne moremo govorit ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samostoječe nogavice so predvsem zelo zelo lepše in estetske od navadnih ... in še zelo seksi so, kar o navadnih niti malo ne moremo govorit ...

hočeš rečt, da so fukiš? :D

saj so tudi navadne žabe lahk lepe ... samo mora biti glih taprava ritka v njih :D Katera pa je to, se pa mora vsak sam odločit ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hočeš rečt, da so fukiš? :D

saj so tudi navadne žabe lahk lepe ... samo mora biti glih taprava ritka v njih :D Katera pa je to, se pa mora vsak sam odločit ... :)

Tako čisto odkrito ... pri zelo strastnem seksu so navadne žabe seksi samo v primeru, da ti jih tip strga iz tebe, drugače so meni prav :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!