Skoči na vsebino

Curijeva gre 270 (po novem že 275)


curi

Priporočene objave

Ah pomoje se Curi sam mal zajebava in sploh nima motorja, sam da je veselo na forumu...

Sej prou :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, da se malce podzgem celotno temo do white hot steel temperatur:

glede izmerjave KM,pripeljal k mehaniku dal na valje in gasa,pa kakšne pogoje bi ti rad,saj nismo na marsu

glede izmerjave hitrosti ste se pa vsi pokakali v hlače na MS,bil s kolegom na z1000,in sodelavcem na R6 pa sem oba dol stresu,kolega na H 1000RR,in njegov prijateljna duketu 999,pa se mi nista upala slediti,sta rekla da sem mal ubrisan,in da ne bosta tako hitro peljala,tako da sprejemam resne ponudbe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede izmerjave KM,pripeljal k mehaniku dal na valje in gasa,pa kakšne pogoje bi ti rad,saj nismo na marsu

glede izmerjave hitrosti ste se pa vsi pokakali v hlače na MS,bil s kolegom na z1000,in sodelavcem na R6 pa sem oba dol stresu,kolega na H 1000RR,in njegov prijateljna duketu 999,pa se mi nista upala slediti,sta rekla da sem mal ubrisan,in da ne bosta tako hitro peljala,tako da sprejemam resne ponudbe

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: Jest bom umru od smeha ej, tebe bi res rad spoznal da ti stisnem roko in ti čestitam za nasmejan popoldan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jooooooooooooooj

take teme pa še ne...

prebral sem vseh 36 strani, pa se ves čas smejal, kako trdi vsak svoje, pa to še podkrepi z nekimi tehničnimi podatki, pa izračuni....

mater.

zakaj še vedno niste sprobali??

sicer pa bi mogoče lahko policaje poklicli, da naj se postavijo z radarjem na kaki avtocesti, pa merijo komu leti več.

oz. to ne bi bilo merjenje komu bolj leti, ampak kdo je bolj neumen.....

sicer pa CURI...

kaj bi bilo, če bi jeklene vijake zamenjal z aluminijastimi, bi spet pridobil kak kilogram teže.

ali pa bi uporabil samo lilo, ki še lažje od aluminija, pa ti šel 279

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa bi uporabil samo lilo, ki še lažje od aluminija, pa ti šel 279

A sam 279km/h :o

Najmanj 300km/h :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mater sm že živčen :kva2: ...dej Curi organizirej že eno tekmo oz. merjenje brzine :doze: ...pa vpiši pod moto dogodke, da pridemo gledat... :eek:

lp flox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no 20% je takšnih ki verjamejo v mojo Yamaho,ostali pa še bojo ko me dohitijo ali prehitijo

sem pozabil napisati da sem izmeril,koliko km ima moja fz6s,spet ne boste verjeli 115KM,in to izmerjeno pri mik mehaniku,sedaj pa se sprt malo zamislite :OK:

Jst sicer ne rečm da se ne da jt s fazerco 275km/h samo da maš pa 115KM na gumi to je pa že mal 2mač!!!

To pomen da maš minimalno 130KM na sklopki(tam kjer se tovarniško zmerijo KM)kar je prb.10KM več kot ma originalna R6...pa da R6 predelaš ne doseže 130KM kaj šele da bi ti spravu motor s tam okol 85KM na gumi na 115KM :eek: :wacko:

OK...pa da ne bom preveč fantaziru o kojnih na gumi,sklopki,itd. mi samo prosim lepo če ni skrivnost zaupej kako za boga si ti iz motorja iztisni dodatnih prb. 30KM(+-5KM)?!?!?!?!

...

glede izmerjave hitrosti ste se pa vsi pokakali v hlače na MS,bil s kolegom na z1000,in sodelavcem na R6 pa sem oba dol stresu,kolega na H 1000RR,in njegov prijateljna duketu 999,pa se mi nista upala slediti,sta rekla da sem mal ubrisan,in da ne bosta tako hitro peljala,tako da sprejemam resne ponudbe

...pa da si pustu uzad tele motorje tut ne zanikam sam dej si drugič zber za konkurenco tipa k se upa mal bolj desno roko uporabit na tako močnih motorjih ker da bi Fazerca konkurirala hondi 1000RR močno močno dvomim če je voznik tak kt se šika .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje, kje, kdaj, kje..... :kva2:

Jaz te ćekam... :naughty:  :winkiss:

Mislim da tega dneva ne bomo doživeli, iz takih ali drugačnih razlogov...

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa da si pustu uzad tele motorje tut ne zanikam sam dej si drugič zber za konkurenco tipa k se upa mal bolj desno roko uporabit na tako močnih motorjih ker da bi Fazerca konkurirala hondi 1000RR močno močno dvomim če je voznik tak kt se šika .)

:kva2: glej moj podpis... :kva2:

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vas zopet malo podražim

Včeraj na avtocesti ,se je motor zvrtel do konca 14.150obr.,hitrost pa 275kmh,po klancu navzdol,kolega me je sledil z Hondo hornet 900,do hitrosti 245kmh,moj cilj je dosežen,samo še izmera moči in to bo vse,na moji FZ6

Prilivam malo olja na ogenj... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj Curi niti ni tako daleč od resnice... Če se spravi na dovolj dolg in strm hrib, bi pri 14000 obratih FZ6 Fazer moral doseči 265 km/h. Z GPS-om smo ugotovili, da števec laže cca. 8%, tako da bi moral kazati vsaj 285km/h.

Tako da Curi, moral boš še malo tunat... :lol1:

D.

post-2208-1124743922_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa se mi nista upala slediti,sta rekla da sem mal ubrisan,in da ne bosta tako hitro peljala,tako da sprejemam resne ponudbe

... ta je "taboljša" izjava ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sta rekla da sem mal ubrisan

Jaz mu verjamem. In še moj sklep...

Če si ubrisan, ti manjkajo koleščki.

Če ni koleščkov ni trenja.

Če ni trenja, ni najvišje hitrosti, je le stalno pospeševanje.

Torej iz "Curi je ubrisan" sledi, "Curi stalno pospešuje"... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mu verjamem. In še moj sklep...

Če si ubrisan, ti manjkajo koleščki.

Če ni koleščkov ni trenja.

Če ni trenja, ni najvišje hitrosti, je le stalno pospeševanje.

Torej iz "Curi je ubrisan" sledi, "Curi stalno pospešuje"...  :yea2:

Perpetum mobile :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj Curi niti ni tako daleč od resnice... Če se spravi na dovolj dolg in strm hrib, bi pri 14000 obratih FZ6 Fazer moral doseči 265 km/h. Z GPS-om smo ugotovili, da števec laže cca. 8%, tako da bi moral kazati vsaj 285km/h.

A na kej tacgale? Pol bi pa verjetno res šlo... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej zadnji posnetek iz Gorenjske je v bistvu Curi, sam je zamaskiru bike, da se ne vidi, da je to v bistvu Yamaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! :OK:

Zoolo :blink:

P.S.: Curi, ne se pustit, .... oni pojma nimajo pa sam foušijo zganjajo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa je v teh časih res tako težko prilepit enega digitalca na tank in posneti kratek filmček?

Ne k njegova gre preveč in bi ga ziher odtrgalo (digitalca namreč)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!