Skoči na vsebino

Meni špricne preko 300


klimbra

Priporočene objave

Včeraj sem drkal ko norc........in izmeril,da špricnem z 303 km/h!!!!!!

Pa jest sem u IBER potentn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je to hitrost izmerjena na podlagi hitrosti izstreljenega ledvičnega kamna ali na roki? :D

Hitrost na roki.......itaQ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne vem....odvisno od vaših bicepsov,pa tricepsi so tut zelo pomembni.....sem pa neki razmišljal,da bi menjal obliko nohtov.....sej veš......kao lažja roka,pa aerodinamika.....pol bi še kak kilometrček pridobu........pa tut varjanta,da mal shujšam v orodje najbrž nebi bila zanemraljiva pri tem podvigu.....po mije bi pridobil vsaj 0,04 km/h!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je to za v kr´neki ali se za v ljubezen? dajmo v ljubezen, da bojo se p(t)icke imele kaj od tega. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene mal hitrost na zapestju izdaja, ker zanemarjam stretching; kilaža tudi doprinese svoje, je pa vedno pomemben podatek torni moment, zato delam to najraje ko začne padat dež po dolgotrajnem sušnem obdobju, tako da si deležen še delcev prahu, ki poudarijo efekt.

Splača se pa nataknit tudi manjšo zanko med to dejavnostjo okrog vratu in jo počasi zategovat, tako da v D momentu svoje naredi tudi strah pred zadušitvijo.

Popravljeno . Popravil Anubis
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene mal hitrost na zapestju izdaja, ker zanemarjam stretching; kilaža tudi doprinese svoje, je pa vedno pomemben podatek torni moment, zato delam to najraje ko začne padat dež po dolgotrajnem sušnem obdobju, tako da si deležen še delcev prahu, ki poudarijo efekt.

Splača se pa nataknit tudi manjšo zanko med to dejavnostjo okrog vratu in jo počasi zategovat, tako da v D momentu svoje naredi tudi strah pred zadušitvijo.

:kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Okol zanke se 100% strinjam......sem poizkušal že s pomočjo sovoznice.......pa nekak boljše izpade v lastni režiji.....predvsem je pomemben efekt zapestja.......le ta da še tistih zadnjih 3000 obratov.....seveda ob upoštevanju,da sem zamenjal vlažilno kremo.....al pa olje..... v tapravem trenutku.

IpaQ je treba tut na garancijo pzt.....ker se pretirana obraba kaj hitro opazi!!!!! :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol trdis, da ti leti vec kot curijeva fz6?!!! Nemogoce!!!!! :lol1: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar sem se izpopolnjeval.....seveda vse za doseganje in prebijanje magičnih rekordov.

Saj ne , da ni bilo nadvse prijetno....ampak ugotovil sem,da sem nevede zelo zanemrajal nadvse pomembno stvar!!!!

VZMETENJE!!!!!

Neverjetno,kako pomembno je......in seveda zelo važen faktor pri varnosti......TRŠE kot je,laže dopušča nekaj ukrivljenosti......naprimer v levo.....kot pa če je mehko......potem se nekako ne da razviti tiste prave brzine.....nekako stvar plava.....ne vem kako naj se izrazim.....deluje , kot bi bil na barki!!!!!!

Torej.....odslej .......dragi moji.......trša nastavitev federacije je ZAKON!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem drkal ko norc........in izmeril,da špricnem z 303 km/h!!!!!!

:hmm: S čim si meril? Pri tej stvari števci lahko lažejo tudi za 101% :D

:hmm: Olje pa verjetno uporabljaš full sintetično, da nebi prišlo do zaribavanja oz. da se nebi stisnilo O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem drkal ko norc........in izmeril,da špricnem

To mi deli :yea2:žlajfaj,žlajfaj

Popravljeno . Popravil ajgor the mad dog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo mazat je treba z kako dobro mažo (npr. industrijska mast za ležaje) pa primerno hladit zapestje (recimo ta novi sistem vodnega hlajenja, ki ga majo za procesorje hladit) pa bi pomoje šlo vsaj 310. :yea2:

se mi zdi 303 kar malo, a maš klimbra še kje kako blokado al pa bi blo treba kaj odpret? :devil: :lol1: mogoče avsfuhe? :wacko: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

take bi rabli v 2. svetovni vojni

bi sli v v prvo vrsto pa drk drk pa rafal po nemcih...

lejga daj prosnjo za v SV. Ziher bos dobil takoj siht...pa verjjetn tud kaj činov bo kapnal...

streljanje z nevarno a biološko razgradljivo municijo :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo mazat je treba z kako dobro mažo (npr. industrijska mast za ležaje) pa primerno hladit zapestje (recimo ta novi sistem vodnega hlajenja, ki ga majo za procesorje hladit) pa bi pomoje šlo vsaj 310. :yea2:

se mi zdi 303 kar malo, a maš klimbra še kje kako blokado al pa bi blo treba kaj odpret? :devil: :lol1: mogoče avsfuhe? :wacko: :P

Ja tut o blokadah sem že razmišljal........pa nekak ne najdem kje.....verjetno so me že naredl v verziji za začetnike.....dobr,sej u prospektu,k ga je mama dobla zravn naj bi bila maksimalna hitrost tam okol 200.....al ipaQ.....dandanašnji prospekti lažejo in nimajo nič skupnega z realnostjo!!!!!!

Je pa pr avspuhih mali problem,nareč samo slip on mi ne bo dal še tistih nekaj kilo obratov.....bi moral tut katalizator ven uzet pa v celoti zamenjat vseh nekaj deset metrov rora.....sam to bi bil pa že kar strošek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmer sem trdil, da iz klimbre še neki bo.

Nisem pa mislu, da tko hitr. :lol1:

Hitr,hitr.....pa dons je vse hitr......no če povdarim,da zavestno treniram že dobrih 30 in nekaj.....pol to ni več tok hitr.

Po prospektu sem glih za prvi servis.......no sej ta pride v parih dneh......POL GA PA STISNEM DO KONCAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo je pa tud FULLLL pomemben podatek, al si šprical u hrib al u dolino. :kva2:

Pa tudi, kakšno šipco maš gor , bi lahko povedal. :hmm:

Samo tolko, da ne bo pizdarije, ker proti dol verjamem, da je špricnlo 303, za u hrib pa ne !! :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem drkal ko norc........in izmeril,da špricnem z 303 km/h!!!!!!

Pa jest sem u IBER potentn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kva2: :kva2: :kva2:

To ni nč :doze:

Meni je učerej pršlo 12,6 litra :yea2:

kdo je zdej potenten :hmm: :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni nč :doze:

Meni je učerej pršlo 12,6 litra :yea2:

kdo je zdej potenten :hmm: :D :D :D :D :D

u celmu življenju.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni nč :doze:

Meni je učerej pršlo 12,6 litra :yea2:

kdo je zdej potenten :hmm: :D :D :D :D :D

potentnost pa nima veze s količino izliva .)

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa hitrost malo 'jebe', očitno je velikost in teža moj problem, pa nimam aerodinamike...z brzino niti blizu ne pridem. :naughty:

Pa, da nebo pomote, imam samo 70kg in 171cm. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!